Nagonka na WOŚP

Dokonuję tego wpisu wkurzona postawą komentatorów pod chujnią „WOŚP konta nauczyciele”. Do wszystkich krytykujących WOŚP i Owsiaka:
Gdy ja leżałam na OIOMie i w bólach rodziłam mojego ukochanego synka, widziałam i zapamiętałam, że NA KAŻDYM SPRZĘCIE było czerwone serduszko!!! Gdyby nie WOŚP, nie byłoby tutaj mojego synka ani mnie.
Psim obowiązkiem naszego rządu jest zapewnienie takiego wyposażenia każdemu szpitalowi w Polsce, ale z jakichś powodów rząd tego nie robi. Nie wnikam i nic mnie to nie obchodzi – wiem tylko, że TU I TERAZ ratowaniem dzieci zajmuje się WOŚP. Gówno mnie obchodzi ile procent tych datków rzeczywiście idzie na sprzęt medyczny; ważny jest każdy grosz, który trafi tam, gdzie trzeba. Życie jest bezcenne.

92
78

Komentarze do "Nagonka na WOŚP"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Znowu zaczyna się ta zjebana dyskusja. Jebać NFZ i WOŚP, pomagać należy po cichu, a nie na pokaz.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Co owsiak, prawda boli?

  0

  1
  Odpowiedz
 4. i właśnie na tym polega ten błąd, sprzęt jest finansowany z prywatnej kieszeni podatnika pomimo tego że ktoś ukradł mu jego pieniądze w podatkach.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Jak chcecie pomóc to nie zapychajcie na wolontariat do owsiaka tylko ofiarujcie osobiście datek jakiejś wiarygodnej fundacji, domowi dziecka, szpitalowi itd. (potrzebującym). W zależności od placówki wcale nie muszą być to pieniądze. Dlaczego tak uważam? ano dlatego, że taki np. wośp zbiera tylko pieniądze. A wiadomo jak to z pieniędzmi. Wrzucając do puszki czy przelewając na konto nie masz tak naprawdę pojęcia jak zostaną rozdysponowane. Ile pójdzie na przygotowania szopki pt. wośp, ile dla owsiaka i jego ferajny a ile na cel na który pieniądze przeznaczyłeś – czyli w tym przypadku na sprzęt szpitalny. Dziś ludziom się nie przelewa a jeżeli mimo to masz wolę aby podzielić się z innymi to chyba lepiej, aby ofiara trafiła w dobre ręce tak jak byś sobie tego życzył, nieprawdaż? Mam również nieodparte wrażenie, że spora część ludzi wspiera wośp tylko po to by odebrać serduszko i przykleić je w swoim pokoju, w pracy na komputerze, w samochodzie. Tak żeby inni widzieli. Robią to aby się pokazać i dać ludziom do zrozumienia jacy są wielkoduszni – być może ta chwilowa wielkoduszność jest efektem zagłuszenia własnych grzechów i win a to ma stanowić formę odkupienia. Nie wiem. W każdym razie takie zachowanie jest poniżej wszelkiej krytyki. Jak chcę pomóc to robię to w ciszy i nikt nie musi o tym wiedzieć, bo niby po co? Owsiak to geniusz PR który bazuje na emocjach ludzi dobrych ale nie zawsze logicznie myślących – a takich jest wielu. Nikt nie jest w stanie i nikt nie ma prawa niczego mu zarzucić bo działa w „szczytnym celu”. Bez względu na to ile sobie z tego odprowadza dla siebie zawsze ma namacalny dowód „swojej” dobroczynności w postaci sprzętów jakie jego organizacja zdołała zakupić na przełomie ostatnich lat. Radzę też obiektywnie spojrzeć na rolę owsiaka w obecnej chwili. On jedzie już tylko na swojej „marce” i sam osobiście nie zajmuje się praktycznie niczym. Czyli osiągnął osobisty sukces z kolei jego jednodniowa działalność przynosi zadowalające zyski, dzięki którym na kolejny rok będzie mógł zniknąć z życia publicznego zaszywając się w jakimś kurorcie by po upłynięciu 365 dni znów powrócić po swoje w okresie styczniowym. Owiak ma sztab ludzi, którzy przygotowują spektakl w największych miastach polski, ma wolontariuszy których nie musi dziś szukać bo sami się zgłaszają do pracy za friko, ma media które z braku laku są na każde jego pierdnięcie bo przecież co roku od kilkunastu lat największym styczniowym wydarzeniem jest wośp owsiaka i jego darcie ryja przez megafon. Z jego perspektywy – czegoż chcieć więcej? Jak dają, to głupi by nie brał.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Masz rację. Pojebało się w głowach ludziom. Organizacja tej całej imprezy też swoje kosztuje ale najważniejsze że sprzęt jest zakupiony. Daję kasę co roku i nie tylko na tą akcję i mam satysfakcję z tego.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Skoro jest tak pięknie to co przebierańcu robisz na chujni?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Bardzo ładnie. A teraz padaj na kolana przed swoim bożkiem owsiakiem. Wszak to on zafundował wam drugie życie.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Miałbym teraz jeden komentarz mniej do napisania i jedną chujnie mniej do czytania.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jak politycy zarabiają setki tysięcy złotych, drugie tyle idzie na służbowy sprzęt, samochody i inne pierdy to nie dziwne, że nie ma kasy na szpitale. Najgorsze jest to, że jak chcesz pomóc dzieciom wysyłając głupiego smsa, to musisz zapłacić podatek. Ot sprawiedliwość

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ad 1,2 i filozof 3, rownież 7 i przeszło trzydzieści milionów tej masy. Uwalajcie w gównie jeszcze Owsiaka, póki nie jebnął tego wszystkiego w pizdu, wszak drze ryja i na pewno kradnie a jak nie kradnie to trza się zastanowić ile on to kosztuje. Pierdolona masa zawistnych skurwieli, nauczycieli spalilibyście na stosie, masa dumnych , głupich gołodupców nie chcąca się edukować i jebiąca potem za 4 zl na godzinę, patrząca jak sroka w gnat na Niemców w mercedesach prowadzących biznes. Stracony naród. Skąd w tych łbach tyle zawiści i folklorowej życiowej mądrości? Z biedy czy w genach to mają? Każdemu dojebać, podciąć skrzydła, ja pierdolę.. Wsdzyscy się z polaków śmieją na zachodzie, nawet muzułmany z Pakistanu i tych innych bliskich wschodów mają więcej oleju w głowach i bardziej się szanują. laska, pierdol tych ludzi naokoło, grunt, że jesteś i dziękuj, że jeszcze szczątkowo są wśród tej hołoty jakieś wartościowe jednostki, dzięku którym żyjesz. Pozdrawiam, a reszta niech teraz na mnie pluje, wyzywa, ubliża, grozi i ogólnie niech się zagotuje żem śmiał naruszyć ich ego.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Moim zadaniem WOŚP to Piękna idea!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @10 – polać mu

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ad. 10 – dobrze powiedziane!!!
  I jeszcze do tych co piszą, że po cichu, a nie na pokaz- ciekawe ile daliście kasy po cichu i ile kasy Polacy dają po cichu- prawda taka, że chuja z groszkiem a nie kasę… Gdyby nie ta zrzuta szpitale byłyby bardzo ubogie w sprzęt medyczny… Ale oczywiście jak ktoś coś robi dla społeczeństwa to trzeba go zgnoić….

  0

  0
  Odpowiedz
 15. owsiak wyprał ci mózg i bredzisz. Szkoda na ciebie czasu straceńcu.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Zgadzam się z Tobą! Dodając tamten wpis wcale nie chodziło mi o zwrócenie uwagi na to, gdzie idą pieniądze, które zbieramy, tylko na postawę nauczycieli. I nie ukrywam, że jestem bardzo zniesmaczona postawą niektórych osób piszących tamte komentarze, bo sama jestem wolontariuszką! Pozdrawiam 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @10 ja spod jedynki. Po pierwsze nie pracuję na żadną zjebaną stawkę godzinową, po drugie mam wykształcenie, po trzecie wolę wspierać prywatne fundacje, a nie jakiegoś grubasa. Także zamknij mordę, bo pierdolisz jakbyś naoglądał/a się jakichś materiałów z TVN i pierdolisz mi tu jakieś śmierdzące lewicą bzdury. Wypierdalaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @ 10 -opisałeś główną przyczynę istnienia tego portalu. człowiek człowiekowi chujem, taka to już nasza chujolandia, polandia (celowo z małej). JESTEŚ MISTRZ! Od Pana Owsiaka się odpierdolcie, i ani słowa więcej zajebani hejterzy!

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @10 – hihi, takimi „żem” tekstami naruszyć czyjeś ego? 🙂 Co za ubaw 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Nic nie mam do Owsiaka, ani innych fundacji charytatywnych. Zastanawia mnie tylko czemu koszty prowadzenia działalności w innych fundacjach to ok.6-7% zysku brutto, a w WOŚP to ok. 14-15%. Wiem, że rodzinę trzeba utrzymać, ale taki procent kosztów własnych to chyba jakaś nieprzywoitość.

  0

  1
  Odpowiedz
 21. Do @4 i @ 10 $$= DUPA JUREK KARUZELA organizations non profit still grow on I SIĘ KRĘCI:)))))))))))))

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Nie daję na wośp, w sumie to nie obchodzi mnie ta akcja, ale jestem szczęśliwy, bo tutaj mam przynajmniej WYBÓR ! Płacę w podatkach na służbę zdrowia, kościół i chuj wie co jeszcze, mimo iż do kościoła nie chodzę, a jak byłem ostatnio na pogotowiu, to czekałem 5 godzin na to, aż mnie ktoś obejrzy :/ sprywatyzować to wszystko w pizdu

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Jest jakiś zły człowiek, któremu czasem, przypadkowo uda się zrobić coś dobrego. Mimochodem, jako odpad przy jego niegodziwym procederze powstanie coś dobrego, z czego skorzystam i jestem zadowolony. Ale to nie zmienia faktu, że ten ktoś jest zły.
  Nie mam tu na myśli Owsiaka, ale chcę pokazać mechanizm myślowy negujący to, że „mnie uratowała maszynka z serduszkiem, więc WOŚP i Owsiak są krystaliczni”.

  1

  0
  Odpowiedz
 24. Ten naród w końcu wymrze. Sami się zapierdolimy między sobą…

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Ad 18@ No chyba naruszyłem to ego, czytając zaraz gnojne, soczyste komentarze – uważaj, pan z wyższym wykształceniem spod 1: „zamknij mordę, pierdolisz, wypierdalaj” – pewnie jakiś humanista, niewykluczone że zrobił nawet dwa fakultety… smutne to ale dziękuję wszystkim pozostałym, którzy zrozumieli o czym piszę, warto zatem jeszcze wierzyć w człowieka, kto wie, może za kilka lat zawiść, bezinteresowne upierdalanie, wulgarność i robienie na przekór bedzie piętnowane w tym kraju? A jeszcze taka refleksja, Chujanki i Chujanie kochani, czy to naprawdę taka jebitna różnica 7% a 14%? Niech i sobie ten Owsiak weźmie i 50%, do chuja pana i tak reszta trafi do jakiegoś szpitala. Zgnoicie go i co będziecie mieli? Gówno zamiast jakiejkolwiek kasy na szpitale, no ludzie przejrzyjcie wreszcie na oczy w tym kraju. Facet od lat robi tyle dobrego i ujebać go bo puszcza fajerwerki raz w roku na zakończenie?

  0

  0
  Odpowiedz
 26. 13% zebranej kwoty owsiak przepije i przebaluje w szkole ratownictwa na mazurach. Pełno filmów w necie krąży „zarzygany Jurek”. Była tylko jedna zbiórka gdy było to non profit. Teraz to hardkorowa komercja. WOSP? nie daje!

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Jak mogłaś rodzić na OIOMIE? skoro Twój stan był tak ciężki, to raczej lekarze zdecydowaliby się na cesarkę, a na OIOMIE byłaś niewydolna bądź krążeniowo, oddechowo bądź też inaczej, więc wątpię że leżałaś i krzyczałaś rodząc dziecko.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Czytam te komentarze i nasowa mi sie jedna myśl-POPIERDOLENI JESTEŚCIE! ja jestem antyOwsik dlatego, że warto zobaczyć ile ma % z ogólnej kwoty, jego posiadłości! wodstock za co organizuje? rzad sie cieszy, że frajerzy nabijaja kase szpitalą(mimo, że oddajecie ze swoich podatkow pare %).

  0

  1
  Odpowiedz
 29. WOŚP to obwieszczenie światu że w polsce mamy patologie i że państwo nie zapewnia podstawowych warunków swojemu społeczeństwu

  1

  0
  Odpowiedz
 30. Jakbyście jeździli Mesiem i mieli 17 tys miesięcznie, to wiedzilibyscie, ze trzeba przynieść kwiaty tej Pani, która rodziła w bólach na OIOM. Od samej nazwy można dostać oczochujoskretu a co dopiero od tych porodowych boli! No ale moze sam Jurek skomentowalby te chujnię, co to plebs wypisuje! Ja mogę zawsze udostępnić mojego Mesia, chyba ze ktoś Bugatti Veyronem zasrutuje-wtedy chyba bobas taka siła wyskoczy, jak drugi Felix Baumgartner. Jak on skakal, to chujnia aż zaniemowila. Taki srut!

  0

  0
  Odpowiedz
 31. owsiak? tfu!

  0

  0
  Odpowiedz
 32. jestescie egoistami! Jak mozna napisac ze ma sie w dupie osoby potrzebujace pomocy a tego ktory chce im pomoc nazwac zlodziejem? Wyobraz sobie ze to ty potrzebujesz takiej pomocy-a innych nie obchodzilby twoj los. Podziwiam pana owsiaka ze dalej to ciagnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Jak pomagać,to tylko słusznie,uczciwie i z sercem,a nie odwrotnie. Pięknie by było jakby tak było,ale nie musi być przecież odwrotnie i nic na to nie poradzimy,a może jednak?Może wkońcu ktoś pójdzie porozum do głowy?

  0

  0
  Odpowiedz
 34. jak moje dziecko trafiło do szpitala, też większość sprzętu (nowoczesnego) było z logiem WOŚP-u. Poza tym wolę dać na dzieci niż na tace czarnemu. i chuj was to wszystkich.

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Autorko, to wszystko bzdury, co wypisujesz. Pomyśl tak – gdybyś żyła w normalnym państwie, nie musiałabyś nawet tracić pół sekundy swojego czasu ani nerwów, by stworzyć takowy wpis jak ten tu zamieszczony. Dziwne, nie?

  0

  0
  Odpowiedz