Nowa kierowniczka

Wkurwia mnie moja nowa kierowniczka, która ma podejście: najpierw zrób a potem się zastanowimy, czy to przydatne. Tylko blondynka może tak niepraktycznie myśleć! Nie zdaje sobie sprawy z tego, że przez to pracownicy też czują się niepotrzebni. W dodatku zasypuje nas niepotrzebną papierologią, chce żeby każdy dokładnie zapisywał czas pracy. Każdy ma na to wyjebane, bo oprócz jej chorych pomysłów jest jeszcze „normalna” praca do wykonania! Wszystko pod płaszczykiem jej w dupę uprzejmości i kurtuazji. Ehh mogła by być suką i na tym polu, zaraz by ją zmienili, a tak? Nikt jej nie ruszy.

37
5

Komentarze do "Nowa kierowniczka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zrobcie z nią bukkake party 🙂

  5

  2
  Odpowiedz
 3. A facet może sobie zwalić konia kiedy chce, i mu baba nie potrzebna, pranie jest debilnie proste, zmywanie tak samo, gotowanie tak samo dla faceta jest proste. Co wy macie do zaoferowania?

  10

  5
  Odpowiedz
  1. Zmień odżywkę. Może nie jest za późno.

   5

   1
   Odpowiedz
 4. Panowie wasi nie ogarną tego wszystkiego sami,to jest oczywiste,więc mają pod swoją ręką sługusów którzy nadzorują i pilnują żeby w tej układance wszystko się zgadzało i panował ład i porządek,niewolnicy muszą wiedzieć że mają mieć uniżone głowy,pokorne dusze,i poddańczy charakter i nie próbować zadzierać łba do góry,więc nad ich głową stoją nadzorcy którzy mają bezwzględny porządek i ład utrzymać,a że są głupi to dobrze bo im głupszy tym większa pewność że działań panów waszych sabotować nie będzie,albowiem nie ma wierniejszego sługi nad głupca.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Za krótkie! Za krótkie zdanie ty stary juchu.

   0

   1
   Odpowiedz
  2. Ajwaj ile w tym prawdy! Cale bydlo na nas jebie a ile uśmiechu u nas w knesecie!

   2

   1
   Odpowiedz
 5. Lubię być zdominowany.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Kobiety się nie nadają na szefowe, bo robia shit-testy. Wymyślają głupoty i kto temu się nie przeciwstawi od razu ten będzie sie męczył.

  9

  4
  Odpowiedz
  1. I jak zwykle ocenianie ogółu po jednostce. Było tyle facetów imbecyli- szefów, władców itd, ale jakoś nikt nie pierdolił farmazonów że faceci się do rządzenia nie nadają. Jak facet popełni błąd, to mu się wybacza, a kobiecie wytknie zawsze

   4

   1
   Odpowiedz
   1. bo kobieta emocje emocje ach tak och i nie och tak tak ech oj no nie wiedziałam, myslalam… a w dupę z takim rządzeniem…

    2

    2
    Odpowiedz
  2. Mężczyźni też się nie nadają w większości. Miałem 4 szefów, tylko jeden się nadaje. Reszta pomyliła się z powołaniem.

   4

   0
   Odpowiedz
   1. o ty kurwa, zdrajco…

    3

    2
    Odpowiedz
 7. Kierowniczka to inaczej taka mała kierownica??

  3

  2
  Odpowiedz
  1. Ta. A piczka to taka mała pizza.

   4

   0
   Odpowiedz
 8. A jebał ją psina spod Szczecina !

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Chuj mi w dupę.

  0

  0
  Odpowiedz