Pies to jebał .

Do 60 byłam zdrowa, piękna i młoda. Po sześćdziesiątce wszystko się odmieniło. Jestem stara,pokręcona , boli mnie każdy staw a w szczególności kolana i jeszcze 100 innych objawów różnych chorób -myślę że to borelioza ale nie łatwo ją wyczaić -ukrywa się a konowały mają w dupie to co im mówię i myślą że ja lubię chodzić do lekarzy . A ja już sobie w tym tygodniu laskę kupiłam .Chuj im w dupę i kawałek szkła , nic mi nie pomagają ani prywatnie ani na rejonie . Zastrzyki po 200 zł co tydzień , kolejki na listach do specjalistów .Modlitwy też nie skutkują . Ostatnio nawet kupiłam sobie obrzydliwe pijawy które dokarmiam . I nic. Pieprze to wszystko , pewnie lepiej jak sobie grób zrobię na cmentarzu .Żeby się leczyć trzeba być zdrowym ,ja nawet nie mam czym do doktora pojechać bo mam z 4 kilometry (mieszkam na peryferiach Piotrkowa zasranego ) a chodzić nie mogę natomiast jedyny bus ,,B,, przestał jeździć a władze mojego miasta pierdolą to bo mają swoje auta i nimi dupy wożą .
Pozostało mi załapać się czasem na krzywego ryja do auta sąsiadów i tyle.

82
65

Komentarze do "Pies to jebał ."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jeżeli to prawda co piszesz, to uświadomiłaś mi że trzeba stąd wyjechać bo jedyne co bede miał na starość to chuj w dupe a może nawet tego nie, mam 21 lat

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Po pierszwe Piotrków jest spoko, urodziłem sie w nim, a po drugie spierdalaj jebniety gimbusie!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ok. Po pierwsze mając tyle złości modlitwy nie pomogą raczej. Po drugie, coś tak wydaje mi się, że jesteś tym od SIG-Sauer’a, demona seksu itd.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A po co Ci lekarz? Modl się do bozi, bozia decyduje kto żyje kto ginie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. ojj biedna babcia

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Moja loszka też boi się, jak będzie wyglądać na starość, i czy będzie mi stawał na jej widok. Ale powiedziała, że ostatnią rzeczą, jaką chce zrobić w życiu, nawet na łożu śmierci jest obciągnięcie mi druta.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jak bym moją mamę słyszał. Szkoda, że tak dużo ludzi jest w Polsce, ktorzy nie mogą godnie i w spokoju żyć gdy przychodzą stare lata.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zapierdalaj na siłkę, chuj w dupę wszystkim doktorom, ja jestem po osiemdziesiątce i wszystko mnie przestało jebać odkąd tam łażę. Nawet ochota na codzienne bzykanie wróciła, a propos, nadajesz się jeszcze?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. słaba pasta. 1/10.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zaiste, chujnia wiekowa. Stawy bolą, bo w starszym wieku Vata dominuje, a Ty jej nie równoważysz. Poczytaj o ajurwedzie i zależności dosz od wieku. Generalnie jest tak, że jak człowiek młody – organizm buduje, gromadzi (Kapha), w średnim wieku dominuje przemiana (Pitta), a u starszych ruch, „wywiewanie” (Vata). Każdy z tych „humorów” można i trzeba równoważyć, głównie dietą i stylem życia. Jak nieodpowiednio postępujesz, przychodzą chroby. Poczytaj o ayurvedzie, o tym jak się żywić i jaki wieść tryb życia. To da Ci jakiś sens życia dodatkowy 😉 A, no i jeszcze są publikacje prof Tombaka, które sporo bazują na ayurvedzie. powodzenia

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Babcia posiada Internet i potrafi z niego korzystać?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. To ludzie po 60′ znają coś takiego jak internet i umieją obslugiwać komputer? LOL

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Modlitwy nie skutkują bo nasz miłosierny „bóg” daje szczęście nielicznym. Władza pochodzi od boga a więc jest jakimś przywilejem, dlatego trzeba sie modlić tak mówią, ale modły zawsze idą „w niebo” bez odzewu a ci ciemniaki co sie modlą mają biede tylko nieliczne mendy i największe łajdaki mają dużo kasy bo podobno „bóg im dał”(nakradli) a „bóg” im potrzebny żeby ciemnote wyzyskiwać i sie wywyższać ponad innych. Zobaczcie na wszystkie katolandy tam uczciwi biede klepią a mendy żyją w luksusach więc coś z tą „miłością boża” nie tak. Pewnie zaraz odezwie sie jakaś katomenda że jestem Żydem, że bóg kocha wszystkich równo tylko my nie kochamy boga. Gdyby modlitwy działały we wszystkich bożych grajdołkach byłby raj a na ziemii byłby pokój i dobrobyt bo panaceum na wszystko byłaby modlitwa. A tam gdzie religia tam nędza a gdzie ateizm tam bogactwo(katomatoły będą straszyć że piekło ich czeka). Oni mają piekło na ziemii ale ich kurze móżdżki nie pojmują niczego. Gdyby to było 500 lat temu to papa z watykanu ogłosił by krucjate w celu nawróceniu grzeszników i zaczęły by sie najazdy na bogate kraje ateistyczne, palenie, mordy i rzezie w imie „boga” bo bogactwo jest złe i trzeba sie nim podzielić zbiednymi jak nie po dobroci to za pomocą ognia i mieczy. Konkwistadorzy do ameryki udawali sie po bogactwa(legendy o bajecznych złotych miastach) i niewolników. To wszystko w imie boga. No ale wracając do mciebie. Może to że jesteś chora, lekarze nie leczą jak powinni, że masz tyle chorób, nie masz kasy na łapówy i musisz prosić o łaske sąsiadów aby podwieźli, że autobusy nie jeżdżą to twa WOLNA WOLA. Bo podobno „bóg” dał nam wolną wole. Wolną wole bycia chorym, biednym, itp.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Wal sluzbe zdrowia ,przepisuja leki ktore jedno lecza drygie niszcz i tak w kolko , medycyna alternatywna (czyzby? przciez byla stosowana przez tysiace lat przez naszych przodkow) jest o wiele lepsza.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. przejebane.starość nie udała się bogowi …

  0

  1
  Odpowiedz
 17. Wpis sponsorowany przez Dom Spokojnej Starości w Parzymąkch Górnych

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @15. „przejebane.starość nie udała się bogowi …” A tu jesteś w błędzie. Jeśli założyć, że istnieje, to zgodnie z Biblią zrobił to celowo. Podobnie jak wiele innych rzeczy, vide choćby wieża Babel, bo jest z niego kawał mściwego sukinsyna. Jeśli zaś nie istnieje, to nie ma o czym mówić.

  1

  0
  Odpowiedz
 19. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 20. @10 – patrzę co tj. ta ayurveda, tzn. kiedyś już też patrzyłem, ale musiałem sobie przypomnieć. I widzę, że łączy się to z magią żywiołów, czyli … pewnie i tak mnie nie posłuchasz ale wpierdalasz się w ładnie opakowany satanizm. Pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Tombak nie Tombak, codziennie seta i dwa kiszone ogóry dają nieśmiertelność, kurwa..

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @17 twoje majaczenie i nienawisc do Niego tylko potwierdzaja zasadnosc tego co On zrobil i robi bo tacy sa wszyscy z natury…

  0

  0
  Odpowiedz
 23. 17. Twój protekcjonalny ton i pisanie z dużej litery On, Jego i twój bełkot katomatole świadczy o tym że jesteś oczadziałym religią katolickim cwelem „miłującym bliźniego: tylko ci dać karabin i żagiew. Taki ton to do ojca bo pan ksiądz ci nie pozwoli. Wynocha Żydzie katolski do Izraela!

  1

  0
  Odpowiedz