Po prostu chuj!

Witam wszystkich, chcę napisać że po prostu chuj! Życie to chuj i już. Ludzie te czasy są jakie są, trudno cokolwiek osiągnąć, bo człowiek i tak nie będzie szczęśliwy, wystarczy mały, drobniutki odskok i już wszystko się sypie, my się sypiemy. Nie chodzi o to, że jestem w rozsypce, raczej dostrzegam ironię całego tego u(…) świata. Chcę mi się z tego śmiać i płakać. Ja pierdolę, przecież na świecie jest tyle niesamowitych ludzi, każdy z nas jest wyjątkowy, czemu to wszystko musi być tak walnięte, czemu nie może być prostsze. Weszliśmy w pewien schemat: rodzimy się, harujemy jak woły, umieramy, zanim zdążymy cokolwiek doświadczyć. Zakładamy rodziny, nie mamy dla nich czasu. Czemu wszyscy tak pędzimy, gdzie zmierzamy? Kiedy w końcu dostrzeżemy, że jeżeli my zwykli obywatele się temu nie sprzeciwimy to świat ulegnie degeneracji, właściwie już uległ i nie możemy z tym nic zrobić. Czemu to wszystko jest jakie jest? Relacje ludzkie stają się coraz bardziej skomplikowane, nie radzimy sobie, nie wyjaśniamy zwad, nie podajemy ręki na zgodę, pomocnej dłoni. Czemu to wszystko jest tak walnięte. Ale jakby to powiedział ktoś mądry, wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma. I tak naprawdę nie ma miejsca sytuacji, gdzie każdy by się odnalazł i był szczęśliwy. Ach całe nasz życie to paradoks. Zapominamy o tym co ważne. Posłuchajcie mnie, przemawia przeze mnie siła: nie wiem co Wam poradzić, ale powinniśmy się określić, żyć. Nie wiem jak to zrobi każdy z nas, niech robi to na swój sposób i to będzie niesamowite. Ulegamy fobiom, strachowi, przegrywamy często z własnym ciałem i słabościami. Do cholery, przecież mamy pewne cudowne narzędzie język, o ile umiemy z niego korzystać. Dostrzegam, że coraz bardziej plątam się w mych rozmyślaniach, ale do jakichkolwiek konkluzji bym doszła, co z tego i tak nic nie zmienię. Smuteczek i tyle. Żegnajcie, może się jeszcze kiedyś usłyszymy. Ps. Dziękuję, że wysłuchaliście mojego bezsensownego wywodu spowodowanego goryczą, która wypełniała me wnętrze, ale którą pozostawiłam na tych stronach, tak naprawdę nie mówiąc wprost o co chodzi.

80
49

Komentarze do "Po prostu chuj!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie licząc 743775309 napisanych wcześniej takich samych chujni na ten temat, ta jest taka jakby prawie wyjątkowa.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. podaj maila, proszę, Bratnia Duszo.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. czuję dokładnie to samo…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. zycie samo w sobie nie ma jakiegokolwiek sensu

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Witam. Wielkość twojej chujni polega na tym ze każdy moze ja zinterpretować na swój sposób. Ja na przykład również jestem w rosterce zawodowo rodzinnej. Ale czasem się zatrzymuje i doświadczam maleńkie smaczki życia, czas wtedy nie ma znaczenia. Ale następnego dnia znów trzeba pędzić dalej…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Chyba popierdoliła ci się kolejność, ja na przykład założyłem rodzinę zanim umarłem a za życia zdążyłem jeszcze co nieco czegoś tam doświadczyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. a dlaczego piszesz w imieniu
  ,wszystkich ‚ ?? jakos Ja, nie charuje tak, jak ty, jak ostatnia dziwka tzw. wół i jest mi dobrze.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Dla debili życie nie ma sensu, a jak ma to traci go kiedy inny debil zachowa się wobec niego chamsko. Ludzie inteligentni wiedzą że życie to ewolucja mająca doprowadzić nasz gatunek do doskonałości i zaawansowania technologicznego dającego nieograniczoną władzę nad materią. Ale najbliższa przyszłość to podział na ludzi inteligentnych, bogatych mających władzę i wyjebane na to że jakiś patałach zachował się chamsko, oraz na patałachów nie mających pojęcia co się dzieje, myślących że są ze swoimi uczuciami wobec innych debili, w centrum najważniejszych wydarzeń i że świat wygląda tak jak ich stan emocjonalny. Ale tacy są potrzebni tym inteligentnym, tak jak kurczak żyjący w klatce 30x30cm wspólnie z 10 innymi kurczakami nie mający pojęcia o co w tym chodzi, jest potrzebny tobie. Pomyśl ile kurczaków musiało zginąć żebyś miała codziennie smaczny obiad? A teraz pomyśl, pracy ilu takich patałachów potrzeba żeby ktoś inteligentny mógł latać kiedy tylko zechce prywatnym samolotem? Stres działa motywująco na robola, chociaż ma skutki uboczne w postaci chamskiego zachowania czy agresji, ale kogo to obchodzi. Obchodzi Cię czy setki kurczaków które zjadłaś na obiad w ciągu życia, dziobnęły innego kurczaka w klatce? A czy trzeba robić pospolite ruszenie i rewolucję żeby coś zmieniać? Sama decydujesz w której grupie będziesz, większości nigdy nie uświadomisz o co w tym wszystkim chodzi jeśli nie są na tyle bystrzy żeby samemu zdać sobie z tego sprawę. Jeśli nie było by patałachów i młotków nie było by wyzysku i stresu, a więc i chamskiego zachowania. Każdy zdawał by sobie sprawę ze sposobu działania naszej cywilizacji i nie dawał by się jej wykorzystywać. W taki oto sposób świat został by naprawiony, poprzez eliminację nierówności wynikających z nizin intelektualnych. Tak działa ewolucja, inteligentniejsi korzystają z głupszych, tak działa to od milionów lat. Oczywiście najlepiej jeśli w obrębie obu klas intelektualnych panuje równość, wyobraź sobie że kurczaki zaczynają się zabijać o to który jest ważniejszy. Nie miała byś co jeść na obiad. Po to jest to całe pierdolamento o równości i wolności, żeby ten schemat działał bezproblemowo i wydajnie. Póki co jednak naturalna równość nie występuje, będzie ona dopiero w odległej przyszłości za tysiące lat ewolucji. Ale wtedy już raczej nikt nie będzie miał kretyńskich uwag w stylu: ‚rodzimy się, harujemy i umieramy, po co to?’ . Zresztą śmierć to zmiana unikalnego połączenia atomów które tworzą naszą świadomość, a nie ich jakaś magiczna dematerializacja. Więc materialnie jesteśmy nieśmiertelni bo atomy (a nawet cząsteczki mniejsze od atomu) nie znikną tylko będą istniały nadal. Śmiertelna za to jest nasza świadomość (zwana duszą czy chuj wie czym jeszcze) która po rozpadzie unikalnego połączenia atomów tworzących nasze DNA i mózg z zapisem unikalnych przeżyć, przestanie istnieć. Zabawne że ludzie wierzą w coś zupełnie odwrotnego od tysięcy lat.

  1

  1
  Odpowiedz
 10. Bo głupim społeczeństwem łatwiej sie rządzi ,i byle co pokaza w tv powiedza to ludziska tak to jest prawda !!!!! jest taka fajna komedia IDIOKRACJA chyba nas to czeka

  0

  0
  Odpowiedz
 11. A ja łysieję, i co ty na to?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Nienawidzę emo chujni. Ja tyram także po to żeby się solidnie zabawić, gdzieś pojechać, coś zobaczyć, innymi słowy żeby doświadczać. Skończ pierdolić i nie wrzycaj wszystkich do jednego wora. BTW dobrze ktoś napisał że to pierdylionowa chujnia tego typu.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Boże jak ja nie znoszę takich ckliwych, zdziecinniałych romantyków. Mamy XXI wiek i albo cię zjedzą albo zostaniesz zjedzony. Dorośnij człowieku albo skończysz jak pokarm.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. skoro to już wiesz nie trać czasu na gonitwę, dbaj TYLKO o to co ważne, od reszty się odetnij, idź swa drogą i gwarantuje że będziesz szczęśliwy jak ja:)/CaR

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Wal się planeto ziemio! 😀 nIm

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Lasunia, ale masz zryty beret 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Życie to nie żaden chuj, bo chuj proszę pani to moja najbardziej ulubiona część ciała i proszę mi jej nie obrażać!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Wszystkie chamy, którzy jedziecie po autorce: co wy tu kurwa robicie, na tej chujni, skoro tacy jesteście zaradni życiowo i macie na wszystko wyjebane? Otóż wy, chamidła. nic nie osiągnęliście i wyładowujecie swoje frustracje na dziewczynie, która napisała coś od serca. Chuj wam w dupy chuje złamane. Autorce chujni życzę wszystkiego dobrego!

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Właśnie ja nie chcę skończyć jak zaprogramowany przez pierdolony system robot. Chciałbym spędzać więcej czasu z dziewczyną, a nie mogę. I też tak mam że ZAWSZE coś się znajdzie, co się pojebie. W aucie czy motocyklu przeprowadzę od cholery napraw wymian regulacji, a po jakimś czasie znów coś do poprawy. Taki chuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Co na to Twój psychiatra?

  0

  0
  Odpowiedz
 21. „Do cholery, przecież mamy pewne cudowne narzędzie język, o ile umiemy z niego korzystać”…. a twoj umie? 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @8 ale Ty pierdolisz farmazony

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Twoja matka wie że ćpiesz?

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Zajmij się medytacją, bo zgłupiejesz. Nie ma miejsca dla ludzi wrażliwych na tym padole 🙁

  0

  0
  Odpowiedz