Pseudomodelki

Tak. Wkurwiają mnie pseudomodelki, które najpierw robią sobie foty mikrofalówką i wielce piszą „oh, to ta jakość fejsbóka”. Potem zaczynają się słit fotki w lusterku, tak bardzo profesjonalnie, robione ajfonem czy innym gównem. Potem zakładają instagramy i dodają gówniane zdjęcia swoich krzywych nóg, żarcia, ewentualnie jebane selfie z jebanym dziubkiem. Później proszą koleżanki, żeby zrobiły im wieśniackie sesje, w wieśniackich ciuchach na jakimś zadupiu, najlepiej, żeby były to tory , ewentualnie sesja w zbożu, kukurydzy, na polu buraków albo na cmentarzu. Potem zaczyna się ich pseudokariera jebanych modelek, płacą fotografom za zrobienie głupich zdjęć, które właściwie mogłyby zrobić sobie samowyzwalaczem, ale liczy się fotoszop bo same nie są w stanie tego zrobić. Głupie, tępe małolaty myślą, że jak jebną sobie dziki makijaż i pierdolną fotkę to będą miały dużo lajków, a jeśli będzie za mało, usuną i dodają jeszcze raz z nadzieją, że więcej osób zauważy. Potem zakładają swoje własne fanpejdże na fejsie swoich jakże artystycznych zdjęć, które zazwyczaj są wieśniackie, bo i modelki najczęściej urodą ani figurą nie grzeszą, rozkładają te tłuste kita przed aparatem i myślą, że są ponętne, chodzą na sesje coraz bardziej głupie, dodają te zasrane zdjęcia i spamują każdemu tablicę na fejsie, a potem jeszcze rozsyłają i kurwa żebrają o lajki, nie wiadomo po chuj. Co się dzieje z tym światem, ja się pytam?!

83
46

Komentarze do "Pseudomodelki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie ma się co dziwić. NWO zbiera swoje żniwo.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. „Głupie, tępe małolaty myślą, że jak jebną sobie dziki makijaż i pierdolną fotkę to będą miały dużo lajków, a jeśli będzie za mało, usuną i dodają jeszcze raz z nadzieją, że więcej osób zauważy” – hahahha widziałem to kiedyś, potwierdzam! laska była 20+ swoją drogą 😀

  3

  0
  Odpowiedz
 4. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Bozia stworzył taki świat.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jak ci (celowo z małej, bo nie mam do ciebie szacunku) buraku cebulowy przeszkadzają, to wywal je ze znajomych, takie to trudne? Ale nie, bo ty sam jestes częścią diabelskiego koła i sam chcesz sie chwalic innym ilu ty masz znajomych i jaki jesteś światowy. Chujowa chujnia 2/5, bo faktycznie wkurwiające są te paszczury xD

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Moja loszka nie jest ani pseudoani w ogóle modelką. Jest wielką miłośniczką kutasów, mojego, wielkiego i potężnego, w szczególności. Cudownie ciągnie klęcząc przede mną, i prosi o białą maseczkę na twarz… Taka jest wtedy szczęśliwa! Ja jej daję to szczęście, wraz z moim fiutem.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ale na chuj ty to w ogóle oglądasz jak cię to tak niesamowicie wkurwia? Jakiś masochista optyczny jesteś, czy ki chuj? Można ostatecznie w tym czasie robić milion innych rzeczy, zamiast gapić sie tępym wzrokiem w cudze focie. Możesz iść na grzyby, na piwo, na kurwy, do kościoła, zapuścić muzę, albo filmidło, zrobić kupę, iść na kurs tańca, ewentualnie kroju i szycia, jebnąć baranka o ścianę, dusić gęsiora, samemu sobie opierdolić gałę, albo wsadzić sobie palec w dupę, a nawet gromnicę! To tylko niektóre wybrane propozycje i jak widzisz wachlarz możliwości jest nieograniczony, aby wypełnić sobie i zorganizować swój własny czas, zamiast wpierdalać się w cudze życie, lepiej żyć własnym.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Wszystkie trzy chujnie powyżej są autorstwa tego samego gimbusa.Do woja cwelu,a nie czas marnotrawić na fb!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ty żeś powiedzioł „kita” ja ? Jo żech myśloł że hanysy oprócz mnie wcale nie korzystają z chujni.pl trzymej sie !

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @10 Dupcys niy ino ty som żeś sam jest, ino hanysy sam som niy po to coby smarkać jak to ich szpara w dupie boli, ino po to coby nabijać sie i mieć lacha z tych ciulawych goroli.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Oj tak. Zapomniałeś dodać, że teraz przeważnie jest pakiet dziubek+kawałek dupy/cycków. Przez takie gówno usunąłem facebooka. Wszędzie zdjęcia dupy i cycków, no serio. Jeszcze żeby to były pojedyncze przypadki, ale kurwa nie. Tak gdzieś 80% moich znajomych to zdjęcia melanżu(jeśli faceci), albo zdjęcia cycków lub dupy(jeśli ladacznice). Fajnie jak dziewczyna odkryje kawałeczek(tak naprawdę ledwo co) biustu. To pobudza wyobraźnię i serio jest podniecające, a jeśli widzę kurwę, bo inaczej tego nazwać nie można to oczywiście na pierwszym planie cyc(tak gdzieś na pół ekranu, by nie było za dużo) lub dupa. Czarę goryczy przelała karyna, która wstawiła zdjęcie samej dupy w obcisłych spodniach. Wiecie, przed nią jakieś drzewko, ona się na nie patrzy, a koleżanka cyka zdjęcie dupy(wypiętej do granic możliwości by było coś widać, bo dupa płaska). Od razu jakiś sebix skomentował „fajna dupa”,a ta wielce zła „Arnold gdzie ty sie patrzysz???;0”. Kurwa gdzie się ma patrzyć skoro 80% zdjęcia to dupa, no ja pierdole, ale się wkurwiłem na maksa. Obyście kurwy zdechły , bo jedyne do czego się nadajecie to do pracy między drogą a lasem.
  Uprzedzając komentarze, że jestem pedałem. Nie, nie jestem. Mam piękną dziewczynę, która nie jest kurwą, nie wstawia zdjęć dupy, cycków, dziubków, cipki itp. Więc dajcie sobie na wstrzymanie.

  3

  1
  Odpowiedz