Ratunku – głupia baba

Moja baba jest tak skrajnie głupia, że to się w pale nie mieści. Ona wszystko ma w dupie, zależy jej tylko na tym, żeby się opierdalać i to kosztem wszystkiego. W ogóle nie dba o dzieci. Jak przez tydzień byłem chory i nie mogłem ich wozić do szkoły, to do szkoły w ogóle nie chodziły, bo baba ich nie zawiezie, bo ona to pierdoli, bo jej się nie chce. Nic nie umie, na niczym się nie zna, jest uparta gorzej niż osioł. Wszystko uzasadnia słowami „bo ja tak chcę”, albo częściej „bo ja nie chcę”. Dupy mi już w ogóle nie daje, pracować jej się nie chce. Makabra. Gdyby nie dzieci to chuj głupiej babie w dupę. Zresztą pewnie powinienem zabrać dzieci i się z nimi wyprowadzić, bo ona źle na nich wpływa, ale wtedy pewnie by głupia baba poszła na policję, że jej dzieci ukradłem i dopiero były by jaja – rozprawy w sądzie i inne hece. Ludzie co ja mam z tą babą zrobić?

32
43

Komentarze do "Ratunku – głupia baba"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No, wywieźć dzieciaczki dobry pomysł, ale dla każdego sądu najgorsza matka jest lepsza niż najlepszy ojciec więc kicha :/ Lepiej sam wnieś o rozwód i staraj się o opiekę nad dziećmi. Wiesz jak zaczniesz zgodnie z prawem – udając się z tym do sądu a nie 'porywając’ je to może jakoś inaczej będą na Ciebie patrzeć. Nie zostawiaj tego tak! Bo zniżysz się do poziomu tej baby Twojej! Puść babsztyla z torbami i powodzenia w tym!!

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Rozwód, i zabierz dzieci ze sobą.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Rozwód? Po chuj się męczyć z kimś kogo się nie kocha, na pewno dzieciom taki związek na dobre nie wyjdzie.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. A weź Ty jej kurwa raz a porządnie nawrzucaj co to ona nie odpierdala. A jak nie to pakuj mandżur i do adwokata. Byle zrobił tak żeby dzieciaki były z Tobą.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. to gdzie ty kurwa miałeś oczy???

  1

  2
  Odpowiedz
 7. Ludzie się zmieniają. Jeżeli już w ogóle nic do niej nie czujesz to wyjeb ją na zbity pysk. I pokaż wszystkim ojcom w tym pojebanym kraju że najgorsza szmata matka nie jest lepsza niż kochający ojciec. Powodzenia z całego serca. Śrut.

  2

  1
  Odpowiedz
 8. Ja mam to samo ,nie przejmuj sie,trzba wytrzymac jakoś.ja widzisz wiele lat paliłem i wydawało mi się,że to wszystko jaja,a teraz jak przejrzałem to od nowa zacząlem,wódka nie służyla,zbyt wiele agresji,a na końcu samoagresja,żeby już skończyć ze sobą,taka deprecha.To w ogóle kurwa nie jest sprawiedliwe,że mają nad nami przewagę poprzz szantaż,suki,keep smiling.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. santaz na dziecu . tez mam rakie babskie bydle. to ze dupy nie daje to jedno ale … no kornalnie jak 30 lat do tylu facet mogl babie legalnie wpierdolic to byli ok.

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Mam to samo szantaż emocjonalny że dzieci zabierze człowiek chyba kiedyś miał oczy w dupie

  0

  0
  Odpowiedz
 10. …a ja bym poświęcił jej więcej czasu, kupiła prezencik, wycałował, powiedział że jest piękna i byłoby dobrze…

  0

  3
  Odpowiedz