Rozrzutna matka

Moja matka to mistrz w wydawaniu pieniędzy. Kupuje w chuj drogie ciuchy, najdroższe jedzenie jakie można w sklepie, szlugi i piwa oczywiście też najdroższe. I gdyby ona była bogata to rozumiem że może sobie na takie coś pozwolić.Ale pracuje w ops i zarabia 2000-2500.Największy problem jest w wakacje,płaczę że nie ma za co pojechać i odpocząć. No kurwa, cały czas jej powtarzam żeby kupowała tańsze rzeczy to będzie miała na wakacje nawet za granicę. Ale nie ona musi kupić najdroższe. Jak mieszkaliśmy z dziadkami to cały czas musiałem patrzeć na awantury w domu, matka nie odkładała pieniędzy na mieszkanie ,wolała kupować ciuchy i imprezować ze znajomymi. Dziadkowie robili jej awantury że jest głupia i rozrzutna, cały czas napierdalali mi że będe mieszkał pod mostem bo matka woli chlać i się bawić zamiast troszczyć się o syna.Teraz gdy wyprowadziliśmy się do jej chłopaka dalej wydaje niepotrzebnie pieniądze.Dzisiaj kupiła szynkę, 60zł za kilogram!!!. I jak tu się nie wkurwić?. Takie puste myślenie,najdroższe = najlepsze.

76
59

Komentarze do "Rozrzutna matka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jebnij matce wałkiem w ten pusty łeb może się jej odmieni hehe 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Haha bo pieniędzy nie ma co odkładać.
  Jest sztuczna inflacja która pod osłoną nocy okrada Cie z 3-4% Twoich pieniędzy. W skutek czego w rok ze stówki robi 96-97pln. Po to masz pseudo lokaty które mają 4-5% po to żeby ino inflacja nie zżerała pieniądza ale zarabiasz na tym nic niestety nie każdy to rozumie.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Przykro mi to mówić, ale współczuję Ci matki egoistki, która myśli tylko o swoich potrzebach, a nie o potrzebach rodziny… Współczuję Ci z całego serca. Weź lepiej jak najszybciej zacznij zarabiać kasę na siebie i się wyprowadź.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Smutne, od lat funkcjonuje postawa zastaw się a postaw się. Choj z tym jak wydaje się co się zarobiło, przejebane mają ci co biorą na to kredyty. Widać masz własny rozum więc korzystaj z niego mądrze i ucz się na błędach innych i nie powielaj ich w przyszłości

  0

  0
  Odpowiedz