Sprzedajemy dane abonentów

Założyłem telefon stacjonary i już po tygodniu zaczęły się telefony od telemarketerów. Od pół roku mam codziennie ze 3 takie telefony. Przeczytałem w necie, że firma telekomunikacyjna sprzedaje swoje bazy danych. No co za kurwa. Wiem, że można zastrzec numer i zaraz to zrobię, ale jak do kurwy nędzy prawo może pozwalać na handel numerami firmie telekomunikacyjnej? Z jednej wielkiej firmy ubezpieczeniowej zadzwonili już po tygodniu działania telefonu i znali moje imię i nazwisko, twierdząc że mają od dawna moje dane i mój numer (w życiu od nich niczego nie kupowałem). Muszę mieć stacjonarny numer, bo mieszkam na zadupiu bez zasięgu komórek. Co za chujnia!!!

56
46

Komentarze do "Sprzedajemy dane abonentów"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A ja lubię rozmawiać z telemaślakami-poprostu uwielbiam spinać ich i sprawdzać ich inteligencje!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. kurwy i nędznicy mają nas za nygrów dlatego sprzedają dane za grube miliony

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Z telefonami komórkowymi nie jest lepiej.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie odbieraj albo rzucaj sluchawka. I zamknij ryj. Problem rozwiazany

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Dziwne zadupie, komórki bez zasięgu ale za to internet jest.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Stary, nie spinaj się bo zdrowia szkoda. zastrzec numer możesz – to kurwa jakaś kpina. Zastrzec numery zastrzeżone – też kpina – oficjalnie odrzucają zastrzeżone z WŁASNEJ sieci, a inne zastrzeżone łączą radośnie. Bazy danych zawsze wypłyną – panna Monisia czy inna pizdunia za baterię czekoladek wyniesie z firmy dysk z danymi zawsze i wszędzie. zainwestuj w telefon z sekretarką – słyszysz kto dzwoni, jak masz ochote to odbierasz, jak słyszysz głupie „dzień dobryyyyy, yyy” to zlewasz. Aha prośby, żeby nie dzwonili więcej są tak samo skuteczne jak leczenie syfa pudrem albo tłumaczenie mesiowi że jest zakompleksionym walikoniem.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Telemarketerzy maja obowiązek powiedzenie ze rozmowa jest nagrywana bla bla bla i czy się zgadzasz. Odpowiadasz ze nie i wykreślają Cię z bazy osób którym można dupę zawracać.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @5 widać że mało o życiu wiesz-ma stacjonarny to i ma neta po kablu łosiu ;)!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ja wszystkim polecam patent, którym wykosiłem wszystkich telemarketerów napierających na mój telefon. Któregoś dnia po prostu zacząłem pytać laski napalonym głosem o to co mają na sobie i czy mają plany na wieczór. Facetów o to samo, ale lekko zniewieściałym głosem.
  Od jakiegoś czasu jestem już chyba na wszystkich czarnych listach spamerów i mam spokój z nachalnymi sprzedawcami.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ad 5) A to byś się zdziwił bo ja też mieszkam na takim zadupiu co przez komórę nie porozmawiasz w domu. Jak ktoś do mnie przyjedzie to musi wyjść na dwór i szukać zasięgu. Dlatego nie mam komórki tylko stacjonarny a internet też mam.

  0

  0
  Odpowiedz