Stracona Świąteczna Atmosfera

Od ostatnich świąt stałem się cynikiem. Teraz gdy ktoś mi składa życzenia to mam mu ochotę napisać, że na co dzień ma mnie w dupie, a teraz rozsyła to wszystkim znajomym jak ostatni debil. Co się ze mną stało? Kiedyś czerpałem radość z każdej chwili świąt, z każdego świątecznego smsa, a teraz za 2.5h będę mieć wigilię w domu i NIC NIE CZUJĘ!!! Nic ;/ Zero świątecznej atmosfery. Mam nadzieję, że kolejne Święta będą lepsze, ale boję się, że będę jeszcze większym cynikiem i wtedy rozpieprzę [jak Grinch] Święta Wszystkim.

29
46

Komentarze do "Stracona Świąteczna Atmosfera"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. i dobrze -rozpieprz święta bo ich też nie lubię i też nie czuję ich atmosfery. Tak samo z smsami kurwa wysyłaja mi je ludize z którymi dawno nie gadałem…. po chuj skoro i tak z nimi nie gadami… mi szkoda było darmowych smsów,żeby im odpisać…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ludzie są po prostu debilami i to się nie zmieni.Te pseudo życzenia świąteczne to naprawdę chujnia.
  Mogę dać parę rad
  -napisze ci jakiś debil co nie odzywa się pół roku i nagle sobie przypomniał i wysyła jakiś chuj metodą kopiuj-wkleja to zbluzgaj ostro i zbanuj na gg(ja tak od paru lat robię na szczęście mam opinię typa bez kija nie podchodź i z roku na rok coraz mniej tego debilizmu)
  -sms-tak samo zbluzgaj albo zrób to co ja w tym roku-wyłącz telefon:)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. te życzenia to żenada jest, zastrzegłam sobie żeby żaden idiota nie wysyłał mi życzeń i innego spamu po portalach bo rzygać się chce od tego.

  0

  0
  Odpowiedz