Rozumiem, że można nienawidzić bananowych dzieci, czyt. ktoś kto kupuje drogie ciuchy za kasę starych i się tym chwali jakby sam na nie zarobił, a po szkole dostaję na starcie posadkę kierowniczą bez żadnych kwalifikacji ani doświadczenia i tylko utrudniają pracę innym, ale zakładanie, że każda osoba mająca rodziców w „górnej połowie” klasy średniej to banan i „chuj mu w dupe” to moim zdaniem gruba przesada. Przyznaję, moi rodzice zarabiają kilkukrotność średniej krajowej, ale nie dostali tego od swoich rodziców na srebrnej tacy, dziadkowie z obu stron zapierdalali całe życie w polu a rodzice musieli ciężko nakurwiać na to co teraz mają. Sam nigdy nie wydałem na żaden kawałek garderoby (poza kurtką zimową) więcej niż 500zł, a nowe ciuchy kupuję wtedy gdy stare się zniszczą, nigdy też nie miałem Iphone’a bo uważam, że to przecenione gówno, i nikt nigdy nie miał do mnie problemów ani nie wyzywał mnie od bananów. Ale w momencie gdy zdecydowałem się pójść na uczelnię prywatną (wyższy poziom nauczania, nie traktowanie studenta jak gówno, wykładowcy/ćwiczeniowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i umiejętnościami, duży wybór placówek na wymianę zagraniczną i PRAWDZIWYCH praktyk zawodowych [nie przynieś-podaj-pozamiataj] itp. Itd.) za 1500zł/miesiąc to ludzie zaczeli na mnie patrzeć z pod byka i zawsze jak temat schodzi na studia to zachowują się jakbym ich wkurwiał. Osobiście mnie to rozpierala, biorąc pod uwagę, że multum ludzi na uczelni opłaca sobie studia samodzielnie np. Pracujac dorywczo albo zarabiając na własny rachunek, a jedyna kasa od rodziców jaką dostają jest na pokój w mieszkaniu ze współlokatorami i jedzenie. Mam przez to rozumieć, że mimo iż dzięki ciężkiej pracy rodziców mogę pozwolić sobie na lepsze warunki i poziom edukacji powinienem pójść na uczelnię publiczną, dać się traktować jak numerek a nie człowiek i uczyć się na gorszym poziomie z 60letnich podręczników od osób z zerowym doświadczeniem praktycznym? Ma mi być wstyd za to że moi rodzice wypruwali sobie żyły, żebym ja miał lepiej w przyszłości i kompletnie olać możliwości jakie dzięki temu mam? Chyba was, za przeproszeniem, popierdoliło. Uważam, że to nie mi powinno być wstyd, że moi rodzice zapewniają mi lepsze możliwości niż „normalna” rodzina, wstyd powinno być tym ludziom, których rodzina stoi finansowo w miejscu od 15 lat a jedyne co staruszkowie robią po powrocie z pracy to: obiad, TV, kolacja, TV, spanie, bo przecież po chuj się rozwijać zawodowo i polepszać warunki życia. W sumie nie wiem po chuj to napisałem, może byłem sfrustrowany. Pozdrawiam.
Większość piw w sklepach
2023-05-06 21:08Zastanawiam się, co oni kurwa dodają za chujostwo do tych browarów – w szczególności mowa tu o Van Pur tudzież Głubczyce, a także o większości koncerniaków typu Żubr, Tyskie, Lech itp. Po trzech Romperach 9% lub 12% to się zdycha cały dzień plus sika się dupą na kiblu. Po koncernowych wcale nie lepiej, na drugi dzień wykręca bebechy na wszystkie strony. W ogóle te rompery czy większość tych powyżej 6% to się nadaje do czyszczenia roweru z rdzy, a nie do chlania.
Komentarze do "Większość piw w sklepach"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Wystarczy nie kupować piwa po 8zl puszka. Ja kupuje tylko piwo wysokiej jakości. Poniżej 30 zł za butelkę nawet nie skosztuje. Niestety ale to co dobre trochę kosztuje.
Chcesz zdychać to kupuj najtańsze.20 -
Odpowiedz
Tez to zauważyłem. Jeszcze 10 lat temu normalnie pare piwek i spoko a teraz wypije 2 kac potem pol dnia i wszystko boli. Może coś dodają do tych alkoholi żeby nas wykończyć uje…
10 -
Odpowiedz
Proste dodają spirytus przemysłowy, techniczny najgorszej jakości. Dlatego po wyrobach piwopodobnych w rodzaju Romper łeb napierdala cały następny dzień, rzyga się dalej niż widzi i chce się umrzeć po takim piciu. Nazywa się to fachowo „zespół dnia następnego” (po piciu) albo z angielskiego „the day after” .
10-
Odpowiedz
Pierdolisz jak mały Kazio na skrzypcach. Spirytus w piwie to mit obalony lata temu. Te najtańsze szczochy pokroju Halne czy Romper są do maksymalnego poziomu odfermentowane, stąd posmak taniej gorzały.
11
-
-
Odpowiedz
Romper piwem? Przecież tam nawet chmielu w składzie nie ma. P.S Rompery mają jebać po łbie, a nie smakować.
20 -
Odpowiedz
My sobie chwalimy Van Pury i Rompery, najważniejsze to zagryzać je mielonką.
20-
Odpowiedz
„Zagryzać mielonką”??? co ty pierdolisz…. albo piwo, albo mielonka, kurwa.
Zjedz samą mielonkę i popij wodą… A żoładek pyta się: co ta sobaka piła?00
-
-
Odpowiedz
Niestety, chłopie – chcąc jakości, musisz zapłacić. To trochę tak jakby porównać Be power z biedronki z Red Bullem czy choćby Monsterem.
00 -
Odpowiedz
Norumalne że sikasz po piwie, Ja! Jeszcze raz przypominam: jak nie ma w składzie Chmielu, ani Hublon: to nie piwo, kurwa a jeszcze ten Romper: producent nie znany! Co wy chłopy? ochujali? Kto wam ten KIT wciska? Plantacje chmielu dawno upadły! Od tego czasu jak nie było: tak nie ma Polskiego Piwa! Tylko Żywiec: bo Ślązaki nie dadzą sobie w kaszę dmuchać.śrut
10-
Odpowiedz
Jak producent Rompera nieznany? Przecież to browar z Głubczyc.
00
-
-
Odpowiedz
Łomża jasne, mmmmmm
00 -
Odpowiedz
I dobrze, bo za piwo to trzeba zapłacić, a jak Ty wolisz pić produkt piwopodobny to zdychaj
20-
Odpowiedz
Zapłaciłem ostatnio 17 złotych za lane Tyskie w Krakowie. Dalej poczczymójesz swoje zdanie?
10 -
Odpowiedz
Proszę przyjaciół piwoszy, nie pijcie napojów piwopodobnych, co nie maja w składzie: chmielu ani hublon. Plantacje rodzime chmielu dawno upadły na pochybel smakoszy piwa, nie alkoholików. Do produkcji tego napoju dodaja ZÓŁCI bydlecej, kurwa, też zołte i gożkie. Niestety, ku przestrodze, niemieckie browary nadaj skrywaja recepture sprzed kilkuset lat. Sprobujcie chociaż czeskie, niepasteryzowane. Oj, kochani rodacy! Ja pije TYLKO holenderskie od 40 lat. Niestety, w hipermarche są to „zagraniczne” najdroższe. Oj, bieda, bieda, polska bieda. Piwa ważenie jest od 6 tys lat. Jak budowali piramidy w Egipcie, to piwo bylo napojem najlepszym na upały pustynne. To co pić w Warszawie? Ano, małe flaszki wódki. śrut
00-
Odpowiedz
Posmakowalem piwa zagraniczne: cos jakby plynu do zmywania naczyn dodali: pieni sie juz na zielono i niebiesko po otworzeniu kraszli. Przeczyszcza zoladek, polowa wraca do gardla, prowokuje wymioty, polowa prowokuje rozwolnienie kilka razy dziennie. Git
00
-
-
Robienie kurwy z logiki
2023-05-06 21:07Jest taki serial slepnac od świateł. Tam jest zagadka, ze masz kij i piłkę, razem kosztują 1.10 złotych, kij jest droższy o 1 złotówkę, ile kosztuje piłka? Odpowiedź to 5 groszy, i to niby prawidłowa Odpowiedź, jak na logike to 10groszy kosztuje pilka. To nie pierwszy raz jest ze jakimkolwiek filmie robią kurwe z logiki. Albo ja jestem upośledzony i tego nie rozumiem?
Komentarze do "Robienie kurwy z logiki"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Mój najłaskawszy Panie. Skoro piszesz, że piłka kosztuje 10 groszy, a jednocześnie „kij jest droższy o 1 zł”, to wynika, że SAM kij kosztuje 1.10 zł (10 gr + 1 zł). A w zagadce jest, że kij i piłka razem kosztują 1.10 zł. Prawidłowa odpowiedź to zaprawdę: piłka kosztuje 5 gr. Wówczas kij – który jest droższy o 1 zł – kosztuje 1.05 zł, a piłka 5 gr, dając w sumie poprawną sumę 1.10 zł.
Wkurwiłeś mnie, lecz pozdrawiam.31-
Odpowiedz
A gdzie ty kupisz piłkę za 5 groszy?!
01
-
-
Odpowiedz
Matematyki, nie logiki.
Oni zkładaja że coś musiał kosztować więcej od zero. Błędnie napisane pytanie.
Bo jeśli zaklajada że musi być coś >0 to może być dowolny przedział od 0.01 – 0.1zł.
Ktoś kto to pisał to jebany infantylny spermiarz zapewne nie biały.
12-
Odpowiedz
Logika to dział matematyki.
10
-
-
Odpowiedz
Kurwa mać! Jeżeli ta w dupę jebana piłka kosztowałaby 10 groszy, a ten pierdolony kij byłby droższy o 1 zł, to kosztowałby 1,10. 1,10 + 0,10 = 1,20, czyli byłoby inaczej, niż mówił ten skurwiel z filmu. Twój błąd polega na tym, że pomyślałeś tylko o różnicy, a powinieneś jeszcze o sumie (o wyniku dodawania, a nie o rybie, do kurwy nędzy!) Tutaj trzeba rozwiązać równanie: x+y=1,10, x=y+1. Więcej nie napiszę, bo idę srać, a poza tym nie jestem pierdolonym darmowym korepetytorem! Dlatego zanim zaczniesz zarzucać komuś brak logiki albo sobie upośledzenie, weź sierściuchu kartkę i długopis i działaj! Matematyka to nie tania dziwka, którą ruchasz byle spuścić z kija, tylko bardzo atrakcyjna i wymagająca kobieta. Tak!
20-
Odpowiedz
„Więcej nie napiszę, bo nie jestem pierdolonym darmowym korepetytorem!”
Dokładnie!!!
11
-
-
Odpowiedz
Przycinka synu
00 -
Odpowiedz
Kosztuje 10 groszy. A teraz idź robić masę.
00 -
Odpowiedz
Nie jesteś upośledzony, ale arytmetyka chyba nie jest Twoją mocną stroną.
00 -
Odpowiedz
Nie rozumiesz.
00 -
Odpowiedz
Tak, jesteś upośledzony i nie rozumiesz.
30 -
Odpowiedz
To tylko film/serial.
00
PiS albo PO
2023-05-06 21:07Nie wiem jak Was, ale mnie wkurwia myślenie, że jak ktoś jest przeciw PiS to popiera PO, a jak ktoś jest przeciw PO to popiera PiS. Często tak jest, ale nie zawsze.
Ja nie lubię obydwu partii, bo obydwie są złe. Głosujcie na inne partie lub wcale.
Pozdrawiam, fan gry ”Total Immersion Racing”.
Komentarze do "PiS albo PO"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Inne partie to też PO ,niestety
10 -
Odpowiedz
Jak masz takie dylematy to pij taką czarną kawę parzoną w czarnym ekspresie.
10 -
Odpowiedz
Tylko PZPR, KPP, czy jak ich tam zwał. Precz z burżujami i wyzyskiwaczami. Niech żyje gwarantowany dochód podstawowy.
00 -
Odpowiedz
Ja się spotkałam z oskarżeniem, że skoro nie popieram PISu albo PO to jestem Konfederatą xD.
21
Wolne? Haha, a co to takiego?
2023-05-06 21:07Debil pierdolony obudził całe osiedle żeby sobie kurwa zrobić remont trwający 30 minut.
Popierdoloniec mózg to ma wielkości mózgu słonia.
Dla niewtajemniczonych słonie mają najmniejsze mózgi.
Głupi dziad co mózg to wygrał chyba w wojnach śmietnikowych.
Komentarze do "Wolne? Haha, a co to takiego?"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Najmniejszy mózg to ma ten co Apap sproszkowany wciąga. Następnym razem jak cię obudzi, to wykorzystaj ten czas na robienie masy.
10 -
Odpowiedz
Jeśli zrobił tak raz, to liść się należy. Jeśli robił to przez kilka dni to już wpierdol
11-
Odpowiedz
Spierdalaj patusie.
00
-
Wiadomość zasłyszana
2023-05-06 21:06W garażu w Sosnowcu przetrzymywano krokodyla, a obok niego były zwłoki innego zwierzęcia. Czyżby to ten kradziony z Łódzkiego Wydziału Fabrycznego?
Komentarze do "Wiadomość zasłyszana"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Pan twój raczył był sprawdzić, czy wszystkie krokodyle , przebywają na terenie zakładu. Zatem są wszystkie. Pan twój raczej podejrzewa , że przetrzymywał krokodyla ten co tu pisze ” o ruchaniu krokodyli”. /Mesio
PS. Krokodyle to raczej tego patałacha ruchają.11
Gerald Butler
2023-05-06 21:06Fajny aktor , ale w chujowych filmach gra. Prawo Zemsty z 2009 , niby fajne , ale kompletna bajka.
Ten co pilnowali latarni morskiej był dobry.
Jebane pokolenie wychowane na rynku z lat 90
2023-05-05 10:10Wkurwia mnie, że chociaż jestem jeszcze z pokolenia millenialsów to jako pracownik nie doświadczę już dobrodziejstw, wynikających z niskiego bezrobocia i braku rąk do pracy, bo za mojej kadencji wszystkie firmy są jeszcze naszpikowane starymi pracownikami, którzy wyrośli na czasach dwucyfrowego bezrobocia i wprowadzają atmosferę szczucia, zapierdolu, spuszczania głów i dyscypliny.
Tak jest też w mojej firmie, że mieszkam w regionie Polski objętej najniższym realnym bezrobociem o pracownik jest tu na wagę złota, ale zarząd mojej firmy, która jest oddziałem zagranicznego korpo nie zajarzy tego dopóki firma nie pierdolnie przez odchodzenie ludzi z roboty. Są to ludzie, którym się dalej wydaje, że jest 100 osób za bramą i na poziomie intelektualnym, racjonalnym wiedzą, że jest słaba sytuacja, że nie są to już takie czasy, ale ich automatyczne zachowania i podświadomość dalej działa tak jakby można było każdego za ryj wziąć, opierdolić, zwolnić bez konsekwencji i NIGDY się to nie zmieni. Dopiero, gdy oni odejdą i wszystko się przetasuje, gdy ostatni pracownik 40 plus zniknie z rynku pracy to dopiero będzie dobrze.
I jeszcze jedno, bo wiem co będzie w komentarzach. Nawet mi tu nie pierdolcie o żadnej roszczeniowości, narzekaniu, nieudacznictwie, bo prawda jest taka, że prawie każdy pracownik w Polsce jest wyzyskiwany i ma w chuj mniej niż powinien. Mam w dupie, że wydobycie na B2B, czy robicie to co kochacie i zarabiacie na tym krocie. Już to pierdolenie słyszałem 1000 razy. Ja też zapierdalam, wykonuję pracę, która jest warta w chuj więcej niż mi płacą, a nie leżę z założonymi rękami, więc swoją megalomanię i karanie się swoimi dokonaniami zostawcie sobie.
Ja nie roszczę sobie więcej niż mi się należy, tylko tyle ile moja robota jest warta, ale przez polski beton na rynku pracy nie ma szans tyle dostać.
Komentarze do "Jebane pokolenie wychowane na rynku z lat 90"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Pierdolisz – tyle powiem. Wyzyskiwali mnie moze jak mialem 18-19 lat w pierwszej gowno pracy ale szybko zmienialem na lepsze jednoczesnie podnoszac swoje zarobki. Do tego wchodzilem na rynek pracy w okolicach 2011 roku kiedy naprawde bylo duze bezrobocie i ogolnie na kazdym rogu januszex i ludzie do tego szli pracowac.
Gdybys mial dobry fach w reku oraz wyksztalcenie, to ilosc pracownikow kompletnie nie mialaby znaczenia. Ja wtedy jeszcze nie mialem.
Jestes nieudacznikiem i musisz to przed soba w koncu przyznac. Najlepiej stan przed lustrem i powiedz to prosto w oczy.52-
Odpowiedz
Ile lat wychodziłeś na prostą?
01
-
-
Odpowiedz
„Zarabiam trzy tysiące z tego mi biorą połowę,
dzięki temu samotna matka dostaje becikowe.
Też chciałbym być na jej miejscu, wydawać nie swoje pieniądze,
to piękne, że można legalnie okradać za to, że zaszło się w ciążę.
Nie jestem nieudacznikiem, nie jestem nawet pedałem,
Nie jestem z Kielc i nie mam AIDS, rzeżączki też nie miałem.
Jeśli nic się nie zmieni następne pokolenia dostaną zasiłki i ulgi za sam fakt istnienia”32-
Odpowiedz
„Jeśli nic się nie zmieni następne pokolenia dostaną zasiłki i ulgi za sam fakt istnienia” Pieprzony Martin wziął i 14 lat temu przewidział przyszłość.
30-
Odpowiedz
Wydaje mi się, że chodziło mu w tym tekście o „bezwarunkowy dochód gwarantowany”, a nie o pięćset plusy czyli dalej jesteśmy zgodni bo tutaj też chyba przyszłość przewidział, ale to będzie wiadomo dopiero bliżej 2030 roku. Ta data pojawia się regularnie w starej literaturze, a oficjalne podana jest w agendzie 2030.
01
-
-
Odpowiedz
Pierdolicie zjeby.
21 -
Odpowiedz
Nie możesz być pedałem i jednoczesnie samotną matką. To fake news. Spierdalaj z tego portalu łachmyto.
00 -
Odpowiedz
Skoro akurat napisał o Kielcach…
to jest z Kielc!00
-
-
Odpowiedz
Tobie się wydaje ze jesteś cokolwiek wart. A prawda jest taka że twoją pracę mógłby wykonać średnio uzdolniony szympans. Ja z takimi pokemonami przeprowadziłem bardzo dużo rozmów kwalifikacyjnych. Niedługo AI i maszyny przez nią sterowane zastąpią ciebie i tobie podobnych i nie będziesz już potrzebny do żadnej pracy. Nikt normalny nie chce się użerać z tłustymi stulejarzami z przetłuszczonymi długimi kłakami, którzy śmierdzą jak świnie i wyglądają jeszcze gorzej. Za to przekonanie o swojej wyjątkowości i geniuszu mają takie jakby co najmniej firmy z Doliny Krzemowej się o nich biły. A prawda jest taka że nikt nawet nie chce patrzeć na wasze obleśne tępe ryje. Wolę zainwestować w magazyn samoobsługowy, którym sterują komputery niż patrzeć na was jak kopcicie śmierdzące pety i zamiast pracować spuszczacie się nad jakimś meczem. Nie chce wąchać smrodu twoich przepierdzianych gaci. Nie chcę żebyś w nich usiadł na krześle w moim biurze. Więc zamknij pysk i rób co do ciebie należy. A od starszego pokolenia wara. Bo gdyby nie to pokolenie to być złamasie młody napierdalał się z jakimiś wilkami o resztki padliny.
88-
Odpowiedz
Amen.
30 -
Odpowiedz
Kierowniku, nie jesteś niesmiertelny, nie raz byla sytuajca ze wkurwiony robol rozjebał brygadziście/kierownikowi/szefowi/dyrektorowi na miescie w cywilu jak go spotkal, takze kurwo nie kwicz, bo jak robol nie bedzie mial nic do stracenia, to jestes na celowniku.
31-
Odpowiedz
Mnie tak fałszywie dyrektorstwo publicznie oskarżyło.
I kurwa nie mogłem nic zrobić, bo „dyrektor ma zawsze rację patałachu”.00
-
-
Odpowiedz
Spierdalaj, jak wszystko roboty i SI będą robić to kto potem kupi te produkty jak ludzie nie będą mieć pracy.
Chuju
Pozdrawiam21-
Odpowiedz
Hę?!
00
-
-
Odpowiedz
To kurwa ja:
„Nikt normalny nie chce się użerać z tłustymi stulejarzami z przetłuszczonymi długimi kłakami, którzy śmierdzą jak świnie i wyglądają jeszcze gorzej. Za to przekonanie o swojej wyjątkowości i geniuszu macie. A prawda jest taka że nikt nawet nie chce patrzeć na wasze obleśne tępe ryje.”
30 -
Odpowiedz
Genialne!
Ale dlaczego tego nie robisz skoro wolisz? Hm…„Wolę zainwestować w magazyn samoobsługowy, którym sterują komputery”
10 -
Odpowiedz
Patusy 100%
„Nie chce wąchać smrodu twoich przepierdzianych gaci. Nie chcę żebyś w nich usiadł na krześle w moim biurze.”
20-
Odpowiedz
Dokładnie!!!
A co dopiero kurwa zaprosić takich śmierdzieli pierdzieli na salony !!!00
-
-
-
Odpowiedz
Tu jebane pokolenie – skończ pierdolić, ukradnij krokodyla i jeździj bez biletu. Nasze pokolenie tak robi i stać ich na Jabłonowo w PET i mielonkę.
44-
Odpowiedz
Mielonkę popijaj czarną kawą z takiego czarnego ekspresu z niebieskim podświetleniem.
00 -
Odpowiedz
Jechałem bez biletu.
Muszę 50x więcej zapłacić.
Pierdol się z takimi radami.
Już wolę płacić za bilety!20-
Odpowiedz
Bez biletu jechałeś ponad 100 razy, a po złapaniu musiałeś zapłacić 50 razy więcej więc i tak jesteś kurewsko do przodu nawet przy złapaniu, a niekoniecznie musiało dojść do złapania.
Podsumowując: warto lecieć w chuja, a kłamstwo ma długie nogi.
11-
Odpowiedz
Nie, akurat mnie od razu zawsze łapią.
Zawsze kurwa od razu!
Jak wycofuję bilet i jak nie kupuję biletu.
Od razu kanarnia mnie łapie.00
-
-
-
-
Odpowiedz
A ja mam inne spojrzenie, roczniki circa 1980 sa najbardziej leniwe. Kurwy kradnace, obijajace się i ogólnie zjeby.
22
Infolinie Call Center
2023-05-05 10:09JRPDL kurwa.
Oni to mogą mnie nagrywać a ja jak też ich nagrywam to pierdoli mnie wtedy obsługa ze strachu, że nie mogę tego robić.
Czyli wniosek z tego taki, że korporacje manipulują przy tych nagraniach, nawet wtedy, gdy pracownice/pracownicy mnie w chuja robią.
Komentarze do "Infolinie Call Center"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Przychodzi baba do lekarza, a tam Mesio rozmawia z pacjentami przez telefon i wyzywa ich od patałachów.
20-
Odpowiedz
Pan twój Mesio, jak już coś , patałachu . Z ust Pana twojego ” patałach ” , to akurat komplement jest. Ale fakt faktem, gdyby Pan twój wykonywał profesję konowała , to by każdemu zalecał, jak pisał patałach „od głosów” Apap nosem wciągać . I na wszelkie dolegliwości polecał by , kilofem skuwać płyty chodnikowe. I jeść kromkę chleba na dzień . /Mesio
30
-
-
Odpowiedz
No i admin nie przepuścił moich komentarzy o ” doktoracie „.
Zatem , kurwa : wszyscy macie robić doktoraty z chuj wie z czego , nawet z budowy gwoździa do chuja pana waszego30-
Odpowiedz
Admin to powinien zrobić doktorat o dodawaniach komentarzy.
Ja nie wiem jakie admin ma kryteria, ale chyba metodę losową kurwa.40
-
Chujnia w lotto
2023-05-05 10:09Kurwa codziennie napierdalam w gry lotto bo chcę być bogaty a nie chce mi się zapierdalać jak jakiś frajer. W końcu są tacy co mają wszystko podane na tacy jak chociażby taki Karol III, to ki chuja ja mam się przemęczać? No i właśnie przedwczoraj ktoś w Bielsku Białej zgarnął ponad 62 mln w Eurojackpota, a ja tradycyjnie chuja pierdolonego. I to jest kurwa chujnia nad chujniami!!!
Komentarze do "Chujnia w lotto"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Jestes skonczonym idiota jesli sadzisz, ze wygrasz jakakolwiek znaczaca kwote w lotto. Nie mowie tutaj o drobniakach typu 1000zl czy 10 000 zl. Mowie o milionach, dziesiatkach milionow.
Zreszta, umowmy sie nawet jesli wygralbys np. 5 mln zl to jako ze jestes patalachem i nie potrafisz obracac pieniadzem, to w krotkim czasie przepierdolilbys wszystko na bzdury typu dziwki koks. Gdyby bylo inaczej obecnie nie bylbys biedakiem.90-
Odpowiedz
Ja tak przebalowałem na luksusowe restauracje.
I kurwa co gorsza nadal imprezuję.13
-
-
Odpowiedz
Przed bo i jak stawiamy przecinek.
Zaprawdę wpierw poczuj chęć nauki interpunkcji i gramatyki języka Polskiego, a później bycia bogaczem.
Mec. Grammarnazi02-
Odpowiedz
Nie pierdol tłuku. Skrót mec. piszemy z małej litery tumanie odpornym na wiedzę.
10
-
-
Odpowiedz
Nie ma wygrywów bez przegrywów hłech.
11 -
Odpowiedz
Wrota Łódzkiego Wydziału Fabrycznego stoją przed tobą otworem , dołączysz do grona zadowolonych roboli, a wypłata wystarczy ci na to twoje lotto.
Ps. To wierzysz patałachu w to , co w telewizji powiedzą . Oj patałachu…/Mesio11-
Odpowiedz
I będzie „Ekstra Pensja” hłe hłe hłe.
10
-

Święta prawda. Mnie ludzie nieraz chcieliby zabić wzrokiem kiedy wsiadam do swojego Bentleya.
Żonie kupiłem w zeszłym miesiącu Mercedesa CLS, co prawda roczny ale wciąż prawie nówka. Co się działo w głowie sąsiadów to tylko oni wiedzą, ale ja się domyślam. Do dzisiaj prawie ze mną nie rozmawiają.
Trzeba mieć wywalone i robić swoje. Żyjemy nie dla obcych ludzi. Zawiść nierobów nieudaczników była i będzie.
No dokładnie kurwa!
Tym bardziej, że od obcych ma się gówno finansowo, a jeśli chodzi o ludzką życzliwość to tylko i wyłącznie jest to fałsz.
Ludzie ci wiele wybaczą, ale nigdy tego że masz więcej pieniędzy. Dla tych zazdrosnych, patrzących z pod byka osób żadne słowa ani argumenty się nie liczą, nie ma to znaczenia że twoi rodzice albo dziadkowie harowali jak woły żebyście mieli lepiej. Liczy się tylko to że macie, a skoro macie to jesteście złem, wyzyskiwaczami i należy was powiesić na latarni.
Święta prawda dlatego ja nigdy nie mówię ile zarabiam wśród znajomych, wiedzą że sporo bo w końcu jeżdżę nowym audi, wziętym 2 mce temu z salonu za 480 tys zł, ale nie rozmawiamy dla ich dobra o tych kwestiach.
No na pewno dla ich dobra.
WTF?!
Nie rozmawiacie, bo zaraz by się kurwa posypały dla ciebie niezręczne pytania skąd brać taką kasę.
Dlatego „gentlemani nie rozmawiają o pieniądzach”.
Dla ich dobra to byś im powiedział jak zarabiać taką kasę.
I owszem nie chce byś im mówił, jeśli to jakieś patusy,
ale kurwa człowieku mów prawdę, że to dla twojego dobra im nie mówisz szczegółów.
I popieram to, bo
ja jak się kogoś wypytuję czy to w rodzinie czy znajomych, jest wtedy dokładnie ich właśnie jebana troska rzekomo o moje „dobro”.
Kiedyś powiedziałem ile zarobiłem w roku podatkowym a było tego około 900 tys zł i 2 kolegów się nie odzywa od tego czasu a narzeczona znajomego która to słyszała co jakiś czas niby przypadkiem ale świeci cyckiem a ma dość spore i pewnie czuje ze takie lubię.
„Wszyscy chcą twojego dobra.
Dlatego nie pozwól go sobie odebrać”.
~Bodajże Lec
Jaka branża można chociaż to kurwa się dowiedzieć dla mojego dobra?
W końcu jestem twoim wirtualnym znajomym.
Ja działam w budowlance
Ryju, masz zajebistą rodzinę. O to właśnie chodzi. Żeby kolejne pokolenia miały łatwiej. Buduj życie oparte na owocach pracy swoich przodków, pierdol to co pierdolą kasztany i nie zaprzepaść tego żeby Twoi potomkowie mogli mieć jeszcze lepiej niż Ty. Ja sam nie jestem z bogatej rodziny ale do normalnych i twardo stąpających po ziemi „bananowców” nigdy nic nie miałem. Pozdro
Co znaczy, że ktoś jest kasztanem?
To znaczy tylko tyle, że ten ktoś ma źle napisany cennik a w jego zlewie zalegają nieposprzątane chary. Kasztan jest synonimem wyjątkowo śmierdzącego pierda. Powinieneś coś tam czaić z autopsji, prawda spaślaczku?
Prawda 100%.
500 zł na ubiór?!
Gościu to ja nie wydaje więcej niż 90 zł,
co i tak kurwa potem się z tym psychicznie kurwa męczę, bo mogłem aż tyle nie wydawać.
Dlatego dla mnie optymalna cena to 50 zł za buty/spodnie/bluzę.
No, ale ja nie mam nic od rodziców,
bo są pazerni na kasę i tylko dla siebie wszystko biorą.
Możesz się ubrać nawet w Worek po kartoflach. Czy będziesz się tak samo czuł jak ja w garniturze za 5 tys zł? Na pewno nie.
To wiadomo.
Ale co to ma do rzeczy?!
To ja pierdolę trywialny zbędny wpis.
Oczywiste, że szata czyni człowieka
i jak ludzie po ubiorze mnie widzą tak człowieka piszą.
Co nie zmienia faktu, że ja wolę kupić sobie coś za 50 zł niż wydać na garnitur tyle co na auto.
5 tys na auto? Oszalales? To chyba po cenie złomu? 5 tys zł ja ostatnio wydałem na nowe klocki w Bentleyu. Komplet 4 opon letnich wyszedł mnie 13 tys zł (Dunlop). To o czym my tutaj rozmawiamy?
Ja z góry cię nie traktuję, choć w miarę czytania zaczynasz mnie coraz bardziej wkurwiać, bo też jesteś arogancki (choć piszesz, że nie).
I dlatego ludzie cię nienawidzą.
Bo ja nawet o tym nie mogę pomarzyć:
„Pracujac dorywczo albo zarabiając na własny rachunek, a jedyna kasa od rodziców jaką dostają jest na pokój w mieszkaniu ze współlokatorami i jedzenie.”
A ty sam płacisz sobie za te studia 1500 zł / miech?!
J
To ciebie bananowy bachorze popierdoliło!!!
Też jesteś bananowcem,
ale kurwa nie zdajesz sobie sprawy z tego.
Tak jak kilka miesięcy temu był tu typ,
co pierdolił, że nie jest bananowcem, bo on sam sobie na wszystko zapracował (chociaż napisał, że mieszkanie otrzymał od rodziców tak jak i pracę w rodzinnej firmie).
Ależ oczywiście żaden z was nie jest bananowcem hahaha.
Mi rodzice niczego nie dali a mam miliony na koncie. Sam zarobiłem.
Czyli da się
Oczywiście.
Bardzo dobrze samodzielne dorobić się!
Bardzo dobrze mieć zamożnych i dobrych rodziców!
Mnie TYLKO wkurwia jak bananowcy są aroganccy.
I tyle.
A jaka branża można wiedzieć?
Życzę ci byś arogancki pojebie wylądował pod mostem (razem z aligatorami)
jak tylko twoi rodzice stracą TWÓJ majątek.
I to jak najprędzej!!!
Nie dla tego, że jestem zawistny.
Tylko dlatego, że można być bananowcem i być skromnym.
Tak planuje dla swoich: mieć jak najwięcej dla swoich kasy, ale w dobry sposób wychować swoje dzieci, by rozumiały ubogich rówieśników, bo sam przechodziłem przez skrajne ubóstwo i spotykałem zuchwalców co mieli wszystko od rodziców (dlatego takie cwaniaki).
Znam takich aroganckich cwaniaków jak ty.
Sam sobie wpierw kurwa zarób na wszystko, łącznie z mieszkaniem.
A czemuż pojebie twoim rówieśnikom ma być wstyd za to na co nie mają wpływu?!
Skoro tobie ma być nie wstyd za to na co ty też nie masz wpływu?!
Wypierdalaj KALI !!!
Pierdolisz aż głowa boli.
Chyba mi mózg eksploduje od twojego bezmózgu.
Hojraku jeśli znasz metodę jak można sobie wybrać rodziców
to kurwa chyba otrzymasz pokojową nagrodę Nobla.
Jak nie wiesz to milcz kurwa.
Dla ciebie i wszystkich będzie lepiej.
Pierwszą część wpisu rozumiem, może nawet się zgadzam. Ale pod koniec „błysnąłeś”. Masz pretensje, że inni nie lubią Cię, bo pochodzisz z bogatej rodziny, a sam uważasz, że dzieci ludzi, którzy z jakichkolwiek powodów (bo nie znasz każdej sytuacji) są biedniejsi, mają się wstydzić za rodziców? Bogate dzieci nie muszą się wstydzić za rzeczy od nich niezależne, a już biedne tak? Coś tu nie gra i to grubo.
Logika Kali’egio.
Logika kurwa czego?
„Logika Kalego”, podobnie jak „moralność Kalego” – zwrot bardzo powszechny, który powinien utrwalić się w umyśle każdemu światłemu człowiekowi.
Ze też niektórzy potrafią tak przekombinować w prostej sprawie.
„Kaliegio”, buhahahaha.
Obserwuję tutaj tą tępotę od miesięcy i widzę potwierdzenie niepewności Einsteina co do głupoty ludzkiej.
Trochę w tym racji.
Mojemu tacie się np. nie chciało robić i zamiast tego wolał chlać piwo przez co nie miałem tego co moi koledzy.
Jeszcze bym to jakoś przełknął jeśli miałbym, już nie to co lubię, ale coś akceptowalnego.
„Może sam powinienem zarobić?”
Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że tak można.
Ja się w nagrodę tylko nie uczyłem, ale już chuj z tym.
Jeszcze ze mnie wariata zrobił.
Może kiedyś będę miał okazję zmienić nazwisko i tak mu się najwyżej, kurwa, odwdzięczę.
Jakbym o sobie czytał.
A daj spokój. Nie tłumacz się motłochowi. Ktoś musi być tą arystokracją. Padło na Ciebie to korzystaj z tego i tyle.
Ale można nie być bezwstydnie bezczelnym kurwa!
Dokładnie, ja jeżdżę swoim bmw x6 rocznik 2022 o wartości około 590 tys na dzień dzisiejszy i wszyscy się gapią jak jeden mąż…