Kto ma pieniądze ten ma zajebiste czasy – a kto nie ma kasy ten ma gówno z obecnych czasów

„Weź nie pierdol głupot.
Żyjemy w najlepszych możliwych czasach”.
Wielokrotnie takie stwierdzenie czytałem.

Zgadzam się, że jeszcze nigdy ludzkość nie miała takiego dobrobytu jak nawet 200 lat temu, gdy nawet oświetlenia nie było – i można by wymieniać w nieskończoność dobrodziejstwa współczesnych czasów.

Ale tylko ten kto ma kasę ten naprawdę żyje jak król !
Wszystko zależy od pieniędzy !

Ja który ledwo wiąże koniec z końcem, nie mogę sobie pozwolić na jadanie codziennie obiadów, nie stać mnie na wyjściówki/imprezy/uroczystości, gniję zawsze w jebanych melinach/ruderach/norach
to kurwa mam najgorsze możliwe czasy, bo choć nie jestem jakiś specjalnie zawistny to jednak wkurwia mnie ta niesprawiedliwość społeczna.

Najgorsze jest to, że moi rówieśnicy i znajomi kurwa w ogóle mnie nie rozumieją, bo albo są bananowcami i wszystko mają na srebrnych tacach albo są dobrego zdrowia do każdej możliwej pracy.

Ja z kolei nie mam ani pieniędzy ani sprawnego zdrowia.
Dlatego jedyne szczęście jakie mi ktoś daje to ja sam sobie – i jedyne co mi daje szczęście to moja pracowitość (wręcz mój pracoholizm) i mój każdy grosz, który zarobię/zaoszczędzę.
Tyle, że efektów nie widać.

14
5
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Kto ma pieniądze ten ma zajebiste czasy – a kto nie ma kasy ten ma gówno z obecnych czasów"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Copy-paste, copy-paste, copy-paste aż do porzygu. Dzidzia niech się w końcu weźmie za siebie, wysrywanie żali bez końca nic nie da. Niestety, dzidzia tego nie rozumie – jest nie tylko chora, lecz również głupia.

    1

    4
    Odpowiedz
    1. Bla bla bla zazdrośniku.

      4

      0
      Odpowiedz
  3. No właśnie.
    Ja nie mam nawet kasy na takie zbytki jak „buty”.

    3

    1
    Odpowiedz
  4. Na takie „zbytki” jak buty.
    Poprawka.

    2

    1
    Odpowiedz

Nadmiar masy

Ja mam olbrzymią masę tłuszczu.
Typie od robienia masy…
Weźże doradź mi jak mam zrzucić ten nadmiar masy albo jak przerobić mam ten tłuszcz na zajebistą sylwetkę?

6
3
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Nadmiar masy"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Porady chcesz hehe… Żeby potem płaczu nie było… Na siłkę nie masz po co wbijać , bo tylko kłopotu narobisz innym „sportowcom” , jak zaczniesz masować to zator tłuszczowy, niedokrwienie mięśnia sercowego , udar niedokrwienny mózgu… I tylko załodze pogotowia kłopotu narobisz, załodze zakładu pogrzebowego też i rodzinie jak masz jakąś to tak samo .
    Wyczekiwana przez ciebie porada : żryj 50 procent mniej, jak poczujesz ssanie w żołądku i głód to siłą woli musisz to przetrzymać ( przy okazji charakter sobie wyrobisz , bo żeby pożądnie masować to trzeba być silnym… psychicznie.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Nie żryj, zacznij biegać, ale tak na serio, a nie raz na 2 tygodnie

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Tłuszczu nie da się przerobić na zajebistą sylwetkę, bo od tego jest białko. Tłuszcz który odkłada się w twoim organiźmie to nadmiar węglowodanów, których nie spalasz (za mała aktywność fizyczna/za dużo wpierdalasz). Jak chcesz zrzucić tłusz to przejdź na keto albo low-carb (polecam kanał Ketokocur na yt) albo zacznij biegać z wagą i kalkulatorem i napierdalaj na bierzni 4h dziennie jak zjeby, które dzielą robienie masy mięśniowej i zrzucanie tłuszczu na dwa różne etapy na zmiane.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. To niedojebane śmiecie myla tłuszcz z masa. Napisałem poniżej.

      Masę robisz na poczatek samej masy mięśniowej by jak najszybciej urosnać. Później robisz na rzeźbę by lepiej wygladały.

      Masę robisz na siłce nie w kuchnii.

      Jeśli rośniesz i robisz dobry trening to ciężko żreć węgle bo czujesz zaraz po.

      Gruba świnia, to gruba świnia. Nie ktoś kto zrobił masę.

      0

      0
      Odpowiedz
  5. kuuuurwa to nie masa tępa kurwo! Masa mięśniowa jebiesz pierwsze a później rzeźbę.

    Nie tłuszcz grubasie! Masa mięśniowa jak jebiesz masę nie ma rzeźby bo nie robisz na mase i rzeźbe (lub wytrzymałość) tylko na jedno z nich w danym segmencie.

    Masa mięśniowa jest o wiele cięższa i twardsza od tłuszczu.

    0

    0
    Odpowiedz

Medycy troszczą się bardziej o pieniądze od klientów niż o zdrowie pacjentów

Jeden produkt jest jeszcze względnie akceptowalny.
Drugi produkt już mnie wkurwił.
Gdybym to wiedział wcześniej nie przepłacałbym aż 100% (50%) przez szereg miesięcy/lat.

Kto wie co jeszcze z biegiem czasu odkryje, jak mnie w konia robili skurwiele.

2
2
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Medycy troszczą się bardziej o pieniądze od klientów niż o zdrowie pacjentów"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. „Maksymalizowanie zysków jest głównym celem funkcjonowania przedsiębiorstwa” – poradnikprzedsiebiorcy.pl

    1

    0
    Odpowiedz

Wszyscy chcą moich pieniędzy

Wszyscy mi zazdroszczą pieniędzy. A mam ich sporo, bo nawet ciężko policzyć. Mam upchane na różnych kontach w różnych walutach w Polsce i za granica, mam akcje firm na amerykańskiej giełdzie.
Samych złotówek mam około 3 mln a to tylko pieniądze. Mam jeszcze dom i kilka mieszkań które wynajmuje.
No właśnie i tu się zaczyna problem, ponieważ są różni wynajmujący ale bardzo często są to tzw. ukryte nieroby których ciężko się pozbyć poniewaz nie chca placic. Ale nie o tym ta chujnia.
Otóż chodzi o to, że wszyscy mnie nienawidzą i chcieliby tylko dostać moje pieniądze.
Doszło do tego, że nawet juz nie jeżdżę moim Jaguarem, bo rodzina za każdym razem pytała tylko o pieniądze i zmieniłem na Skodę Superb. Co prawda nowa ale to tylko przecież Skoda.
Jak kiedyś powiedziałem ile w tydzień zarobiłem podczas rodzinnego spotkania (a było to około 90 tys), to niektórzy po chwili zaczęli się zbierać do domu. Nie zlicze ile partnerek mnie zostawiło z powodu dysproporcji zarobków.
Taka moja chujnia. Kasy mam jak lodu ale wszyscy mnie nienawidzą za to.

18
4
Pokaż komentarze (46)

Komentarze do "Wszyscy chcą moich pieniędzy"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. To może poradź im jak tyle zarobić, będą mniej zazdrośni.

    3

    3
    Odpowiedz
    1. Niech patałachy sami sobie kurwa radzą!

      4

      0
      Odpowiedz
  3. I tego właśnie nie rozumieją te miernoty, które myślą, że jakby im dać w jeden dzień pieniądze, mieszkania i samochody to nagle skończyłyby się ich problemy

    6

    1
    Odpowiedz
  4. Gdyby o tym wiedzieli właściciele nieruchomości, w których było mi niestety dane gościć jako ZAWSZE płacący lokator to by mnie pewnie szanowali.
    A tak?! Płaciłem zawsze to byli tylko jeszcze bardziej roszczeniowi i bezczelni !

    „No właśnie i tu się zaczyna problem, ponieważ są różni wynajmujący ale bardzo często są to tzw. ukryte nieroby których ciężko się pozbyć poniewaz nie chca placic.”

    1

    3
    Odpowiedz
  5. Napisz coś więcej o tych ukrytych nierobach.
    Bo może wtedy zjebani właściciele nieruchomości będą na paluszkach koło mnie chodzić !

    Bo jak zawsze płacę to mają na mnie wyjebane.

    1

    4
    Odpowiedz
  6. To mów podstępnym chciwym zawistnikom, że „pieniądze szczęścia nie dają”.
    Albo, że „gentlemani nie rozmawiają o pieniądzach”.

    5

    0
    Odpowiedz
    1. Wtedy ich zamilknięcie będzie bezcenne hłech.

      2

      0
      Odpowiedz
      1. Lubię komentować moje własne komentarze, taki ze mnie przygłup hłech.

        0

        2
        Odpowiedz
        1. Nie jestem przygłup zjebie.

          A lubię też lajkować sobie swoje komentarze i posty, bo jestem… oryginalny!

          I teraz mi nadal zazdrość!

          1

          0
          Odpowiedz
  7. Zależy jeszcze jaka rodzina?
    Rozumiem, że jakieś dalsze ciotki, wujki, kuzyni.
    To cię rozumiem.

    Ale jak jesteś egoistycznym kurwiarzem wobec swoich najbliższych to pierdol się!

    1

    4
    Odpowiedz
  8. Może to tylko zbieg okoliczności, że akurat inni musieli wyjść ze spotkania?

    2

    2
    Odpowiedz
    1. Bo na tym spotkaniu pewno szukałeś chuja do dupy. Git

      0

      1
      Odpowiedz
  9. Dostać twoją?!
    Hah, jak mnie skurwiele tak kiedyś poproszą to im oddam to co mi dali: GÓWNO!!!

    Jak byli bogaci a ja skrajnie biedny to wtedy mieli na mnie wyjebane!!!
    Odpłacę im tym samym, jeśli zostaną bankrutami.

    3

    1
    Odpowiedz
    1. Dokładnie!
      Sprawiedliwość jakaś musi być!

      1

      0
      Odpowiedz
    2. Wojna sprawiedliwa!

      1

      1
      Odpowiedz
  10. Kurwa to zastanów się co lepsze:

    Żeby obcy/pseudoswoi się wypytywali pełni zawistnej śliny z krzywych ryjów czy żeby się obrażali i spierdalali ze spotkania.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Oczywiście, że to drugie. Pójdą w chuj i spokój.

      0

      1
      Odpowiedz
    2. Najlepiej nie mieć wcale kontaktu z pasożytami.

      1

      0
      Odpowiedz
    3. To już wiadomo co robiłeś na tym spotkaniu: szukałeś chuja do dupy. Mówi się: przepraszam, „szukam chuja do dupy”, a nie tak, od razu ciagnąć kolesia za jaja od tyłu.Git

      0

      0
      Odpowiedz
  11. Jak to możliwe, że kobiety cię zostawiały?!
    Haha, kurwa coś kręcisz koleś.

    3

    2
    Odpowiedz
  12. A ja nie mam w ogóle kasy,
    i też mnie kurwa wszyscy za to nienawidzą.

    3

    2
    Odpowiedz
    1. Za brak kasy??? Może jednak są inne powody?

      0

      1
      Odpowiedz
  13. Bo ludzie nienawidzą za wszystko:
    – gdy nie masz kasy jak ja
    – gdy masz kasę jak ty
    – gdy masz własną firmę i zarabiasz krocie
    – gdy masz własną firmę i musisz ogłosić upadłość
    – gdy jesteś bankrutem
    – gdy byłbyś żebrakiem
    – gdy masz pracę zdalną
    – gdy pracujesz na etacie
    – gdy jesteś bezrobotny

    No kurwa za wszystko.
    DLATEGO MNIE JEBIĄ OPINIE LUDZI NA MÓJ TEMAT.

    5

    0
    Odpowiedz
    1. Nieprawda, nie jebią, nie zdecydowałbyś się np. latać z gołym chujem dookoła urzędu miasta w Mińsku Mazowieckim i śpiewać Danser encore po niemiecku bo myślałbyś jednak co o tym sądzą przechodzący akurat obok przypadkowo ludzie. Także nie bądź taki chojrak bo jednak choć w minimalnym stopniu mają wpływ na Twój los opinie, nawet obcych osób, a co dopiero bliskich. Musiałbym dopiero zobaczyć sceny spod urzędu w Mińsku, żebyś mnie przekonał, nie żebym namawiał —_—-

      1

      0
      Odpowiedz
  14. Zrobiłeś wrażenie na Panu swoim – Mesiu Pan wszystkich patałachów , rekordowo „wyciągnął 110 tysi” , ale w miesiąc.
    Jednakowoż chujnia twoja , na Panu twoim wrażenia nie zrobiła , bo bajdurzysz ( co Pan twój uznaje za tak prawdopodobne , jak to , że ci „informatycy korpo z działu IP ”
    wyciągają po 20 tysi. ,
    Zatem patałachu , jak masz tyle kasy , więcej nawet niż Pan twój Mesio, za każdym razem jak jakiś szczyl będzie się na Chujni Pana twego chwalił tymi 20 k z „IT”, to wtedy wchodzisz ty i ustawiasz ich do pionu z tymi twoimi milionami.
    Ps. A jakbyś rzeczywiście zarabiał 30 tysi i jeździł zdezelowanym mesiem jak ja, to tradycyjnie , chociaż bez sensu, opisz swój życorys marny , CV w zęby , 100 tysi wpisowego i poczujesz smak kromki chleba starego i stęchłej wody po dniu zapierdolu na taśmie w Pana twojego zakładzie i już sił na wysrywy na Chujni mieć nie będziesz .

    1

    1
    Odpowiedz
  15. Ja nie chcę Twoich pieniędzy.

    1

    2
    Odpowiedz
  16. To czemu się nie podzielisz?!

    1

    3
    Odpowiedz
  17. Gratulacje 🙂 Szczerze.

    3

    0
    Odpowiedz
  18. Super.Cieszę się, że Ci się powodzi. Może podzieliłbyś się kasą z żebrakami. Mam na myśli Rothschilda, Rockefellera czy Muska.

    1

    2
    Odpowiedz
  19. Ukryte nieroby których trudno sie pozbyć bo nie chcą płacić xD

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Reportaż TVN.

      1

      0
      Odpowiedz
  20. Czyli masz 600 tysi funciaków…

    Jakich Ty masz znajomych że rzucaja się na takie grosze????

    Koleś dobry weekend to leci 15-30tyś funtów na łebka z moimi kumplami, i nikt nie leci na kase bo dla każdego to nic.

    Wyjeb biedako-znajomych bo tylko będa ciagnać Ciebie w dół.

    Masz ochote na szybko charter do Włoch i wynajęcie jachtu? Łooo cooo Ty ja ni mam czasu, a zapłacisz za mnie, bla bla pierdolenie nierobów.

    Jebaj ich i znajdź na podobnym poziomie bo chuja będziesz mieć a nie rozrywke ze znajomymi.

    1

    3
    Odpowiedz
  21. Chciałbym mieć takie problemy

    5

    0
    Odpowiedz
    1. No właśnie z igły widły.
      Typowe polactwo.

      1

      2
      Odpowiedz
  22. Strzelałbym że wyniosłość i patrzenie na innych jak na coś co nie ma godności.
    Później przeczytałem to o zmianie Jaguara na skodę. Choć ciężko mi w to uwierzyć, jeśli to prawda to raczej wyklucza to wyniosłość.
    Prawda jest brutalna dla obu stron. Oni swoją dostali, a ta wersja dla ciebie brzmi tak : ludzie są ZAWISTNI. Jak masz lepiej od kogoś to się do ciebie klei bo może coś uzyskać, albo nie jest w stanie znieść twojego sukcesu bo duma stoi mu w gardle.
    Szczerze to pewnie też bym się wkurwił gdybym dowiedział się, że np mój brat, kretyn chlejus który uprzyjemniał mi całe lata dzieciństwa nagle odniósł sukces i się wywyższał. Ale na to składają się czynniki. Moja antypatia do tego spierdolenca i jego dychotomia.
    U ciebie tego nie ma, choćby z tego pwodou że zauważasz otoczenie i masz faktyczną refleksje, a nawet, mimo że nie zasługujesz sobie na to, uginasz się i wciskasz w ich narzucone ramy, żyjąc skromniej. Po chuj? Po grzyb zaskarbiać sobie sympatię u kartofli? Czemu nie możesz się cieszyć towarzystwem ludzi na poziomie?
    Nie no, oczywiście że idioci też się dorabiają. W głowie hula wiatr a jak dostają zastrzyk gotówki to dają upust swojemu płytkiemu spojrzeniu na świat, ale wierzę że ludzie majętni to również wykształceni, doświadczeni i pełni empatii ludzie. Pula z takim towarzystwem musi istnieć. Przynajmniej chcę w to wierzyć…

    3

    0
    Odpowiedz
  23. zacznij pić szybko przewalisz całą kasę wszyscy będą cię kochać wtedy

    1

    3
    Odpowiedz
  24. Po co się chwaliłeś? Pwiedz, że był krach i nic nie masz. Zmień auto na rok na używane i chuj, może się odpieprzą. Nigdy sięnie chwal tym co masz!

    3

    2
    Odpowiedz
    1. Pewnie chciał by inni cieszyli się jego sukcesami.
      Niestety w PL nawet przy wigilijnym stole ludzie są zawistnymi skurwielami.

      3

      0
      Odpowiedz
    2. A co ma do tego? Jebane biedaki to jebane lenie.

      2

      1
      Odpowiedz
      1. Nie zawsze kurwa debilu ograniczony intelektualnie.

        0

        2
        Odpowiedz
  25. Gdybyś kradł krokodyle to nie miałbyś takich problemów.

    1

    3
    Odpowiedz
  26. Zacznij rozdawać potajemnie, ale tylko tym których los pokarał, a poprawi ci się morale.

    0

    2
    Odpowiedz
    1. A niech sobie sami zarobią kurwa!
      A jak nie to niech wyżebrają wilki.

      2

      0
      Odpowiedz
  27. oddaj na kościół,
    żeby potem wyprali ludziom mózgi i wierzyli że istnieje duszek świętuszek co ich kocha
    dlatego ich wkurwia swoją wkurwiającą obecnością

    0

    1
    Odpowiedz

Co tu się odjebało

Lubię tutaj od czasu do czasu zajrzeć, zobaczyć co słychać i jak leci. Ostatnimi czasy byłam zdumiona ilością hejtu jaki posypał się na kobiety, odzewu w kierunku mężczyzn… I pytanie jakie rozbrzmiało mi w uszach to co tu się odjebało i czy aż tak bardzo jestem odrealniona.
Wychodzi na to, że tak. Inne stanowisko przy tylu przykładach jest mi ciężko przyjąć. Nie mam wglądu jak życie towarzyskie dzisiaj wygląda bo żyje od wielu lat w związku, jeśli wychodzę to albo z partnerem albo z koleżanką ale i to na kawę, barów czy klubów od lat nie widziałam, więc obiektywnie rzec nie mogę wypowiedzieć się na temat zachowania kobiet. Za siebie mogę jednak powiedzieć, że mieszczę się w przedziale wiekowym o który tu spór trwa, pracuje i zarabiam więcej od partnera, nie mam mu tego za złe, tak się poukładało. Tak czy inaczej chce powiedzieć, że krzywdzące jest wrzucanie wszystkich kobiet do jednego worka, co więcej pracuje wśród kobiet w podobnym przedziale wiekowym i jedne są zajęte a inne nie, nie mają wygórowanych wymagań, ale też mają problem ze znalezieniem połówki…
Wniosek jaki mi się nasuwa jest taki, że mamy problem z dialogiem, umiejętność normalnej rozmowy gdzieś po drodze się zagubiła. Są obustronne tylko zarzuty i brak zrozumienia.

12
7
Pokaż komentarze (22)

Komentarze do "Co tu się odjebało"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Mam partnera, wychodzę z partnerem, zdradzam partnera… Teraz to wszyscy zakładają spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Też mnie te nazewnictwo rozdupca i podejście ziomeczków. Nie szukają kobiet, żon, dam, dziewczyn tylko kurwa kolegę do płacenia czynszu na pół, regularnego jebanka bo sobie nie umieją skutecznie ugrać to idą w stały związek bo tak łatwo o jebanko i kogoś do pocieszenia/spędzenia milutkich chwil po całym dniu ciężkiej pracy, której się nawet trochę nie lubi. Masz chuju jeden z drugim ciężko pracę, której nie lubisz to znajdź sobie kurwa taką, którą polubisz. Przyczyny się kurwa likwiduje, a nie skutki.

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Dialog to podstawa. Kobieta czy mężczyzna, to przede wszystkim człowiek.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. „Czy kobieta to człowiek? Weźmy na przykład taki kangur, ma dwie nogi, dwie łapy, łeb i tu ma, i tu ma torbę na zakupy no i co, no i co, przecież to jest wymienne” – Tętno Pulsu

      1

      0
      Odpowiedz
  4. „Zajęte?!
    A co to kibel?”
    Autor: BrzozaTV

    Jak już to albo w związku albo w stanie wolnym kurwa matoły.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. A ty kto? Kolejny nazi od j. polskiego?

      0

      0
      Odpowiedz
  5. Kurwa, czyli tak się komuś tylko wydaje, że nie ma wygórowanych wymagań!

    Piszę to, bo mnie wkurwiają moi klienci/klientki.
    Tak samo dzwonią do mnie, nie czytają ze zrozumieniem, a potem mi chrzanią głupoty, że to ja jestem pasożytem a nie że oni.

    „nie mają wygórowanych wymagań, ale też mają problem ze znalezieniem połówki”

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Bo nie szukają po forach, nie chodzą na imprezy itp

      0

      0
      Odpowiedz
  6. No ludzie nie umieją rozmawiać.
    To mi odkrycie.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. No, nie umieją, ktoś to zauważył, a Ciebie już uwiera to spostrzeżenie?

      0

      0
      Odpowiedz
  7. No dobra, ale co ciebie to obchodzi skoro jesteście zadowoleni ze swojego związku?!

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Jednak jesteśmy częścią tego samego świata, nie jesteśmy ignorantami by nie dostrzegać tego co się wokół dzieje. Coraz gorsze stosunki międzyludzkie oddziałują na wszystko.

      0

      0
      Odpowiedz
  8. Bla. Bla. Bla. Nie mają wygórowanych wymagań, to zapytaj kogo machtuja na tinderze. Czy zwykłych facetów również 😉 Zarabiasz więcej od partnera a ile ona zarabia? Jak zarabiasz 15k a on 12k to faktycznie, jesteś bardzo wspaniałomyślna, że nie masz mu tego za złe 😀

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Taa, no jasne. Jak babka nie ma chłopa, to na pewno ma tindera. Odezwał się „wszechznawca” cudzego życia. Widać, twoje własne musi być wybitnie nudne, skoro o innych tak filozofujesz.

      1

      1
      Odpowiedz
    2. Ale ty kurwa sam nie matchujesz żadne karyny.
      Nie bądźmy hipokrytami.

      1

      0
      Odpowiedz
    3. Dziewczyny z mojego otoczenia nie używają tindera

      0

      0
      Odpowiedz
    4. Ja zarabiam trochę ponad najniższą krajową 😉 w takich sytuacjach wzajemne wsparcie o wiele więcej znaczy

      0

      1
      Odpowiedz
  9. Tak, znalezienie połówki bywa problematyczne. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że to nie może być byle połówka, to musi być „ta” połówka. Dlatego ja będąc na zapleczu sięgam tylko po połówki z najwyższej półki swoimi brudnymi od drapania się po dupie łapami.
    Pozdrawiam serdecznie, Zdzisiek z zaplecza.
    PS. Prawda, że pamiętacie chujanie, dla kogo mam wiecznie ufajdane dłonie? Hłe hłe hłe.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Dla swego bękarckiego wysrywa patusie jebany na zapleczu.

      1

      0
      Odpowiedz
  10. Jesteś wyjątkiem. W Y J A T K I E M. Miałaś najprawdopodobniej spoko wzorce, nie byłaś rozpieszczana, a za słabe zachowanie ponosiłas konsekwencje.
    To co jest jest pokłosiem tego „czym skorupka nasiąknie za młodu”. Większość kobiet jest narcystyczna ponieważ za dzieciaka była chujowo wychowywana. I tyle. Feministki kwik, tak wiem. Niech się obsraja, leje na to.
    Kobieta która jest normalna, czyli ani obrzydliwie płytka i narcystyczna, ani lezbowata, to jednorożec, Centaur, albo syrena. Tego w przyrodzie nie ma.
    Faceci? Osz kurwa. No tak byłbym zapomniał. Kandydat na męża to cymbał który cała szkole i studia grał w lola, pił tanie piwo i jarał blanty. Fest po chuju.
    Dużo takich facetów, ale jak miałbym się wykłócać, to więcej jest normalnych nadających się na coś, atrakcyjnych fizycznie facetów, niż fajnych zrównoważonych, atrakcyjnych fizycznie kobiet. Możecie mnie znienawidzić, zlinczować, zbluzgać… To jest moja osobista statystyka i spotyka się z aprobata i u kobiet i u facetów.
    Sory, taki mamy klimat.

    4

    1
    Odpowiedz
    1. A do której grupy siebie kwalifikujesz? Pomijając wygląd, pozycję społeczną czy sytuację finansowo-materialną.

      Mnie to gówno interesuje, to pytanie powinieneś zadać sam sobie i sam sobie na nie uczciwie odpowiedzieć. No, chyba, że masz osobowość narcystyczną (tak, wierz mi, facetom też się to zdarza).

      0

      0
      Odpowiedz
    2. Niestety, chociaż miło czytać domniemanie tego, to jednak wzorce kiepskie (tyle, że zawsze jeśli facet na jakimś polu nie dawał rady to kobieta w rodzinie przejmowała inicjatywę). Tak, rozpieszczana nie byłam i odpowiadałam za wszystkie swoje błędy.
      Feministek też nie cierpię, same nie wiedzą czego chcą, a udają, że mówią w imieniu wszystkich kobiet – nie słuchając ich, a ta myśląca część się z nimi nie zgadza.
      Przyznam Ci rację, coraz większy jest stosunek atrakcyjnych mężczyzn względem kobiet, szczególnie że już nie tylko w pewnym wieku odpuszczają, ale i wiele młodych ulega rozleniwieniu i temu, że nie muszą się starać – zarówno jeśli chodzi o wiedzę, kulturę czy wygląd. Smutne, ale prawdziwe. Kiedyś lubiłam spojrzeć co inne kobiety wymyśliły by poprawić swój wizerunek a teraz, gdy idzie taka co jest zadbana, już przyciąga uwagę… Obu stron.

      1

      0
      Odpowiedz

Chujowy czas

Nienawidzę wiosny. Ludzie uważają to za nienormalne, że uwielbiam deszczowy i pochmurny listopad, ale wtedy po prostu chce mi się żyć. Nastał niestety ten pierdolony maj, a jak pomyślę, że przed nami całe lato to tracę wiarę we wszystko. Nienawidzę długich dni, ciepła, a przede wszystkim słońca. W ten chujowy czas tęsknię za ciemną i pochmurną późną jesienią.

12
13
Pokaż komentarze (16)

Komentarze do "Chujowy czas"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Zaskoczenie że można wiosny nie lubić… No ale to zapewne wyznanie piwniczaka: za goraco mimo wiatru w tej suterenie ?

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Ja mam podobnie.
      Bo wszędzie atrakcyjne dziewczyny, ale bez kasy i tak będę grał w gry.

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Zaprawdę Pan twój i władca – Mesio wręcz cieszy się z najdłuższych dni, gdzie jest jasno do 22, albowiem wówczas mało pokorne patałachy tyrają po godzinach przy kuciu asfaltu kilofem i podbijają kartę przy głównym zbiorniku. Wszystko oczywiście zostaje wynagrodzone premią w postaci dodatkowej zupki Vifona tudzież przeterminowanej mielonki oraz suchego chleba.

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Zapraszam zapierdalac na hali na produkcji, tam nie na słońca, tylko sufit. Zjeb. 10 miesiecy chujowo mamy a lato to tylko 2 miesiace takie prawdziwe, bo tak to 4 miesiace sie mozna cieszyc normala pogoda w miare

    1

    1
    Odpowiedz
  5. Normalna temperatura to jest 8-12 'C.
    Pod warunkiem, że nie ma wiatru.

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Disslike,
    choć rozumiem.

    1

    0
    Odpowiedz
  7. Nie wszyscy są ektrawertykami.

    2

    0
    Odpowiedz
  8. A ja lubię wiosnę-lato, bo nareszcie mogę pracować!
    A w zimie to lodówka.
    Teraz wiosna-lato jednak mógł napełnić „swoją” lodówkę!

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Ale że kto mógł napełnić? Zresztą nieważne, skoro mógł napełnić lodówkę, to teraz niech umyje chary w zlewie.

      0

      0
      Odpowiedz
  9. Dopóki w wiosnę nie ma letnich upałów jest kurwa zajebiście!!!

    2

    0
    Odpowiedz
  10. Masz to samo jak ja. Kocham długie noce i krótkie dni. Nie znoszę pierdolonego upału. Zimą i jesienią czuję że żyję. Niestety ludzie takich jak my nie rozumieją

    2

    0
    Odpowiedz
    1. „Ile ludzi tyle opinii”

      0

      0
      Odpowiedz
  11. Upałów nie lubię, ale za to lubię burze. A żeby były ciekawe burze to musi być też wyższa temperatura.
    Zniszczenia itd… statystyka. Taki mamy klimat.
    Nie jestem za jakimiś silnymi zjawiskami, ale jak już się pojawią to jest co obserwować 😉
    Przyznaję, to jedna z rzeczy dlaczego lubię ten okres kiedy już jest cieplej.
    Przyznam też jeszcze jedno. Z wiekiem zbrzydły mi już i burze.
    Tak już nie oczekuję lata, a uroki zimy nie nazywam „nudą w pogodzie” 😉
    Mnie by wystarczy w zupełności takie warunki jak 11 kwietnia 2011r (nie pamiętam dokładnie daty). Cape wynosiło około 500-700 nad całą Polską, do tego inne warunki.
    Żałowałem nawet że do szkoły poszedłem tego dnia, takie ładnie wypiętrzone chmurki obserwowałem… dzieciakiem jeszcze byłem. Pare fotek im zrobiłem. Może nawet jakiś film z konwekcji by wyszedł z tego jakbym miał odpowiedni sprzęt (np. statyw).
    Wtedy mnie to „jarało”.

    A co do temperatury to też wolę jak jest chłodniej, choć… Nie wiem czy aż tak żeby kurtkę zakładać. Wcześniej napisałem „8-12°C”, ale dla jaj. Dla mnie to jak jest 14’C i wyżej (żeby mieć na sobie bluzę, więc nie wiem do jakiej to granicy).

    1

    0
    Odpowiedz
  12. Doskonale Cię rozumiem, lato jest chujowe, dopiero jesienią i zimą czuje, że żyje.

    2

    1
    Odpowiedz
  13. Pierdolisz i tyle.

    1

    0
    Odpowiedz
  14. Ja też nie cierpię lata! Najgorsza pora roku. Duchota, pył, kurz, smród, bo ludzie się nie myją. Już
    czekam na zimę, taką sroga.

    0

    1
    Odpowiedz

Mroczna przepowiednia

Mam dar jasnowidzenia i miałem wizję, która nie pozostawia już żadnych złudzeń.

Drżyjcie, albowiem w nocy z dnia 27 na 28 lipca o godzinie 5:51 wymagania kobiet wzrosną nagle gwałtownie i niekontrolowanie aż o 97 procent!

To już koniec…

8
5
Pokaż komentarze (12)

Komentarze do "Mroczna przepowiednia"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. A facety to niby lepsi kurwa?!
    Już „nie mogę” się doczekać, aż janusze będą wydzwaniać i mi narzekać, że ło panie czy nie da się taniej?!
    A mam najtaniej kurwa.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. „najtaniej kurwa”
      Ło panie, najtańsze kurwy mają najbardziej rozje… no i dalej już wiecie. A jak nie wiecie, to idźcie to tego gościa, co ma najtaniej, to się dowiecie. Hłe hłe hłe.

      1

      1
      Odpowiedz
      1. Moje klientki mnie chuj obchodzą.

        0

        0
        Odpowiedz
      2. Klienty mają płacić za moją pracę.
        Reszta (XD) mnie gówno obchodzi, nawet czy czy zdychają z głodu lub czy są kurwa śmiertelnie chorzy albo gdy samotnie spędzają wigilię.

        Będę kurwa identycznie traktować ludzi jak mnie traktują (powyżej opis).

        0

        0
        Odpowiedz
  3. a wszystko przez to, że roczniki 80’te schlebiają nawet piątkom i rezygnują np. z treningu, żeby zawieźć ją do koleżanki bo dawno się nie widziały.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Nie. Ja urodziłem się w latach 80-ych, i nigdy nie rezygnuję z treningu.

      0

      0
      Odpowiedz
    2. Ech, żałosny podstęp.

      1

      0
      Odpowiedz
  4. Przynajmniej zabawne 🙂

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Jestem znacznie lepszym jasnowidzem niż Ty.
    Jutro o 20:15 zajdzie Słońce i nastąpi zmierzch a później noc.
    Zaprawdę powiadam Wam,że tak się stanie bo doznałem olśnienia i tę prawdę objawił mnie kalendarz.

    5

    0
    Odpowiedz
  6. To teraz rób doktorat i dostaniesz potem… Jak to się nazywa ? Oskara

    1

    0
    Odpowiedz
  7. Czego byś nie zrobił, zawsze będzie za mało.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Jestem Anachuj – mi te komentarze! kurwa, Ty Amin! kurwa, napisz coś pożytecznego, np. nałuka rosyjskiego? piosenki rosyjskie, Piosenki Kałmuckie, wstępna nałuka japońskiego, chinski mandżur uproszczony…… Bo wszystko co do tej pory nadejesz to: O KANT CHUJA Rozbić. Powiedz chociaz jak jest „Spierdalaj” po rosyjsku. Ty CHUJU

      0

      0
      Odpowiedz

US – problemy rodzinne

Osoba z rodziny ma spore problemy z US.

Powiedzmy że 'pomagał’ koledze w zamian ze jakieś tam finanse no i zapomniał zgłosić i wysłać pity (w sumie 3).

Teraz mu się dojebali za 2 poprzednie lata bo niby transakcje się nie zgadzaja i skad ma samochod (dostał od rodziców ale nie zapłacił podatku). Do tego wjebali mu sie na ebazarek i sprawdzili zakupy.

Musi zapłacić ok 80tyś podatku i kary.

Także już wiecie po co komu limit gotówkowy. Bez jego wiedzy wszystko sprawdzili na wszystkim online, posprawdzali faktury/rachunki na jego imię i proszę bardzo.

Nie wiem czy o taki kraj walczyliśmy.

także chujowicze, płaćie podatki od sprzedaży/kupna (> 1tyś), wysyłajcie pity.

Bo im dłużej zwlekacie tym większa będzie kara.

Dodam że on nie kręcił, złożył od razu wyjaśnienie, w którym wykazał żal, więc większych problemów nie ma.

Oni mu pojechali z dowodami dopiero po tym, gdyby kręcił miałby sprawe karna za to i o wiele więcej do zapłaceni.

Nawet nie wiecie kiedy wam wejda na konto, lub nawet podsumuja czyjeś faktury.

Nie muszę dodawać że wyjeżdża do Niemiec by zarobić na to (mechanik).

6
5
Pokaż komentarze (8)

Komentarze do "US – problemy rodzinne"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Taaa zapomniał.
    Nie chciał się podzielić złodziej jebany kurwiszon!

    1

    1
    Odpowiedz
  3. A ja biorę ciągle faktury,
    tyle, że ja nie oszukuje poprzez „zapomniałem”.
    Dużo ludzi tłumaczy się w ten właśnie sposób „nie wiedziałem, nie chciałem, zapomniałem, bla bla bla”.

    „Także już wiecie po co komu limit gotówkowy. Bez jego wiedzy wszystko sprawdzili na wszystkim online, posprawdzali faktury/rachunki na jego imię i proszę bardzo.”

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Tak, ty na pewno walczyłeś.

    2

    0
    Odpowiedz
  5. Do 1.000 zł do 6 miesięcy
    jest zwolnienie z podatku (PCC);
    ze sprzedaży/kupna.
    Proszę sobie doczytać.

    Choć masz rację koleś:
    płaćie podatki od sprzedaży/kupna (> 1tyś), wysyłajcie pity.

    1

    0
    Odpowiedz
  6. Każdy wykazuje żal,
    gdy ma stracić dużą ilość forsy.

    1

    0
    Odpowiedz
  7. Tylko oszuści muszą się tym kurwa martwić.
    Ludzie uczciwi nie muszą się tym w ogóle przejmować:

    „Nawet nie wiecie kiedy wam wejda na konto, lub nawet podsumuja czyjeś faktury.”

    1

    1
    Odpowiedz
  8. Koleś ci koleś opowiedział,
    a ty dostosowujesz tu do swojej ideologii.
    Nie chcesz bezgotówkowych transakcji.

    Gotówka też nie jest dobra.
    Ja np. jeżdząc do moich klientasów kurwa prawie zawsze nie mam klientasom jak wydać albo oni liczą, że będzie taniej.
    Rzadko kto ma przygotowane tyle ile podałem ceny, bo mało komu chce się kurwa pójść do bankomatu.

    2

    2
    Odpowiedz
    1. Jak wydać? Przecież jak liczysz setkami to jeden chuj, nie mamy banknotów 5000 złotowych.

      1

      0
      Odpowiedz

Takie marzenie

Budzę się któregoś ranka, mam znowu 5 lat, a cała ta chujnia mi się tylko przyśniła.

18
5
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Takie marzenie"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Tak kurwa, pewnie i jeszcze z całą tą wiedzą, którą posiadasz w tym momencie, ale w ciele 5 latka. Zostałbyś wtedy milionerem już w gimnazjum, a liceum poszedłbyś do dyrektora szkoły, żeby pozwolił Ci zrobić na dachu miejsce do lądowania dla Twojego helikoptera bo nie chcesz się spóźnić na majce bo choć do matury jeszcze trzy lata to Ty już zacząłeś się przygotowywać. Pewnie kurwa, pewnie. Plosem cytać z psymluzeniem oka.

    5

    0
    Odpowiedz

Baba

Jak mi kiedyś jedna koleżanka z pracy powiedziała. MY TO JESTESMY KURWY.W GLOWIE NAM TYLKO JEDNO CHUJ NAJLEPIEJ DUZY. I nie ważne jaki ma charakterek prędzej czy później się puści a jak nie to w klasztorze .Natury się nie oszuka w końcu nam dała popęd płciowy. Facet ma łatwiej bo sobie może zwalić a kobieta(rowniez) ale bardziej potrzebuje czułości więc facet(kobieta) jest niezbędn(a)yI tutaj nie ma wieskzego znaczenia przynajmniej do momentu kiedy w grę zaczną wchodzić pieniądze. Z moich obserwacji wszystkie kobiety to materialistki.Bardzo religijne są trwałe w związkach do grobowej deski .Główna role odgrywaja przeważnie geny .

12
7
Pokaż komentarze (15)

Komentarze do "Baba"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ona ci to dla beki powiedziala zebys ja lubil ale ty jak zawsze musisz byc jebanym przegrywem i nie wiem co ty tu skonstruowales nie bede tego czytal

    2

    2
    Odpowiedz
    1. Przecież to wpis jakiejś zawistnej karyny.
      Gruba zawistna kurewna.

      1

      1
      Odpowiedz
  3. To wpis kobiety.

    1

    1
    Odpowiedz
  4. Ale z ciebie zazdrosne kurwisko.

    Owszem 95% dziewuch to kurewny.
    Materialistyczne kurewny.

    Zabawne jest (co już kiedyś pisałem na forum), że jak idę z teczką to wszystkie się na mnie kurewny wpatrujecie.
    Ale jak idę wyrzucić śmieci… to myślicie z pejoratywnymi spojrzeniami o mnie „ale lamus, nieudacznik, przegryw”.

    Miałbym z tego bekę,
    gdyby nie to, że wkurwia mnie ludzka hipokryzja i nie chcę być na tapecie, gdy mam teczkę, którą biorę ze sobą wtedy, gdy naprawdę muszę.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Z przodu teczka z tyłu teczka, a w środku spaślak, w jego głowie sieczka.
      Pawełku, przestań pierdolić bez sensu.

      1

      1
      Odpowiedz
      1. Oj zazdrościsz mi.

        0

        1
        Odpowiedz
      2. Lepsza sieczka w głowie
        niż bezmózgowie/pustka.

        I mówił już o tym Einstein zadając pytanie retoryczne.

        1

        0
        Odpowiedz
  5. To bądź bardzo religijna.
    A nie zazdrość kurewno materialistyczna.

    1

    1
    Odpowiedz
  6. Kto wierzy w geny ten jest kurwa głupszy niż ustawa przewiduje.

    Ja mam rodziców patologicznych,
    a sam nigdy nawet kaca nie miałem przez kilkadziesiąt lat.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. No właśnie! z rodzicow patologicznych: niestety, brachu; masz to co ja: też nie wierze w geny; mam nos siodełkowaty, pragnienie idealne picia wina, wzrok na lewo, czyli zez rozbieżny, nie czuje kiedy sikam, nie czuje ze śmierdzę. Nie wiem w którą strone się drzwi otwieraja; zawsze ciągnę za klamkę, aż się urwie. Miałem samochód bez prawa jazdy; ale tak go rozpierdoliłem, żeby nie mógł jeździć. Drzwiczki wyrwałem, bo zapomniałem kluczyka, to spadły na ulicę. Sprzegło/ hamulec tak zerwałem pedał, ze nie wiadomo czy do przodu, czy do tyłu. Automatik: żeby był łatwiejszy do prowadzenia. Taki wybrałem. Janusz

      1

      1
      Odpowiedz
    2. Jak wiesz że masz rodziców patologicznych, to już najwyższy czas spierdalać na zachód. Jeszcze z ciebie może być pożytek: ku chwale narodu! Ale, „kilkadziesiat lat”…. to już masz przejebane, przepraszam, przesrane: taki jest klimat na zachodzie. Nie wiem…. lepiej zostań z rodzicami; kup staremu pół litry i papierosy. Będą się z tego śmieli.

      0

      0
      Odpowiedz
  7. To niestety prawda,
    że jebani faceci traktują kobiety TYLKO jako obiekty seksualne.

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Dlatego jestem dumny z siebie, że zachowałem się ostatnio jak gentleman, bo młodej dziewczynie +18 ustąpiłem miejsca w kolejce.

      0

      0
      Odpowiedz
    2. No tak! Nie MA Pizdy ze Złota! Tak mówią w Poznaniu. Zrozum to, kurwa!

      0

      0
      Odpowiedz