Chorzy nie mogą się wyleczyć przez „zdrowych”

Przez to, że to zjebane społeczeństwo jest takim kurwa ciemnogrodem bardzo ciężko było mi się wyleczyć ze schizofrenii.
Dalej jestem chory, bo słyszę te głosy w chuj dużo razy, szczególnie w ciszy, w stresie i po nocach.
Są to jednakże delikatne puste pierdolenia głupot, a zatem przypisywałem to Bogu (który nie istnieje).
Wniosek z tego taki, że wierzcie sobie w boga/bogów, ale nikomu nie trujcie umysłów, że jakoby bóg istnieje, bo potem chorzy nie mogą się wyleczyć, bo wierzą, że to bóg do nich przemawia w tych głosach.
Tak było ze mną przez 15 lat.
Teraz jednak jestem już tego świadomy, że boga nie ma a to jest tylko i wyłącznie choroba psychiczna, ponieważ pomimo miliona głosów średnio pierdolących mi co 5 sekund swoje gównoprawdy – nic kurwa się nigdy nie wydarzyło.
Przykład: Unia Wyszehradzka miała się rozpaść i miała powstać nowa unia w 2022 roku.
I co? I CHUJ!

3
3
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Chorzy nie mogą się wyleczyć przez „zdrowych”"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Zaprawdę w twej głowie ma wybrzmiewać tylko i wyłącznie głos donośny Pana twego. /Mesio

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Pod warunkiem, że sypiesz dobrą kasą!

      0

      0
      Odpowiedz

Hipsterzy (i hipokryci) o wyścigu szczurów

Także na tym forum.

Ludzie zanim coś napiszecie, że wyścig szczurów to największe zło świata, bo rzekomo jesteśmy chciwi, bo chcemy kurwwwa pracować, aby po prostu godnie żyć to najpierw napiszcie czy wy sami pracujecie?! Z czego się utrzymujecie?! Nie jecie chleba, nie pijecie wody?!
Nie płacicie czynszów/kredytów?!
Nie kupujecie sobie modnych ubrań, butów?!
Nie tankujecie paliwa?!
No, ale na pewno korzystacie z nowinek technologicznych typu komputer i smartfon, internet. Korzystacie z prądu.

Mam bekę jak czytam fanatyków biblijnych pod materiałami YT, że pieniądze to największe zło świata!
Ludzie! Gdyby nie pieniądze to świat byłby jeszcze gorszy, bo każdy miałby wyjebane na wszystko i na wszystkich, a tak to jest przynajmniej hamulec bezpieczeństwa w postaci pieniędzy.

Ja jestem ubogi, ale jak czytam wpisy bogatych a tych fanatyków religijnych, to opowiadam się po stronie zamożnych – nie dlatego, że mają pieniądze tylko dlatego, że mają większą rację niż hipsterzy (i hipokryci zarazem).

Przykład utopijnego idealizmu a realna rzeczywistość:

„byłoby super i tak będzie w Królestwie Bożym, dla chciwców tam nie ma miejsca”

Odp. „Tak tak, ciekawe więc kto by dostarczał żywności, ubrań, leków, mieszkań itp.”

6
5
Pokaż komentarze (14)

Komentarze do "Hipsterzy (i hipokryci) o wyścigu szczurów"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Święte słowa. Większość ludzi psioczy na tych co zarabiają dobre pieniądze, ale jednocześnie z zazdrością patrzą na nowe audi w salonie i kończą z żałosna alternatywa i imitacja luksusu czyli 15 letnie bmw.
    Ja jeżdżę Bentleyem i nie wstydzę się tego, ale sporo ludzi mnie za to nienawidzi.

    7

    1
    Odpowiedz
    1. No, i wycierają sobie wtedy gęby wzniosłymi cytatami religijnymi.

      5

      1
      Odpowiedz
      1. Szczególnie na INTERNECIE to jest charakterystyczne.

        1

        1
        Odpowiedz
  3. Bo tak trują tylko dewianci religijni, których pracować się kurwa nie chce.
    Śmierdzące lenie.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Ot co:
      To jak dotąd moja największa hipokryzja!

      0

      0
      Odpowiedz
    2. Nie lenie, a tym bardziej nie śmierdzące!!!
      – lecz wierzą, że wielkie pieniądze to wielkie zło świata nie zastanawiając się tak naprawdę nad tym w co wierzą… bo tak to bywa, gdy się nigdy nie doświadczyło bezdomności a przecież to właśnie nieruchomości kosztują najwięcej !

      0

      0
      Odpowiedz
  4. Dla leniwców – praca to największe zło świata!

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Sam jestem leniwcem!

      0

      0
      Odpowiedz
  5. Religia wyprała ludziom mózgi, że ubóstwo to cnota.
    Zwłaszcza kobiety o ubóstwie marzą, bo im się nie chce pracować, a jedynie chcą się opiekować dziećmi.
    Tylko kurwa co potem dziecku nie kupisz czekolady, bo rzekomo pieniądze szczęście nie dają?!
    I takie babska potem liczą na 500plusy.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Wole takie babska niz pseudo kurwy samorozwojowe z grubymi okularami szmaty, lepsza karyna niz rozwojowa kurwa, bo przy prnajmniej wie do czego pizda służy

      2

      2
      Odpowiedz
    2. NIE babska!!!
      TAK kobiety !!!

      0

      0
      Odpowiedz
    3. Nie liczą na 500plusy!!!

      0

      0
      Odpowiedz
    4. Strasznie żałuje, że to powyżej napisałem.
      Musiałem być wtedy wściekły – bo właśnie w maju 2023 zostałem bezdomnym bankrutem lub raczej bankrutem bezdomnym.

      0

      0
      Odpowiedz
  6. „Zwłaszcza kobiety o ubóstwie marzą, bo im się nie chce pracować, a jedynie chcą się opiekować dziećmi.”

    PRZECIEŻ TO JEST WŁAŚNIE NAJ-NAJ-NAJ PRACA !!!!!
    I TO NA 3 PEŁNE ETATY !!!!!

    0

    0
    Odpowiedz

Za dużo przychlastów na chujni

Za dużo postów przychlastów na chujni. Ten od głosów, ten anty-wszystko i jeszcze kilku pojebów. Zaśmiecają tylko ten portal swoimi chuja wartymi wpisami, ciągle pierdoląc to samo.

9
7
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Za dużo przychlastów na chujni"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Bo to jest kurwa wielki problem dla admina, żeby uruchomił filtrowanie takich postów. Albo leniwy, albo niedouczony, oby tylko nie obie rzeczy naraz hłe hłe hłe.

    1

    5
    Odpowiedz
  3. Bo to forum to kurwa śmietnik internetu ty niedouczony leniwy ośle.
    Na forum jest dużo wpisów, ale tobie się poszukać nie chce.
    Forum istnieje od 2011 roku. Mesio również.

    4

    2
    Odpowiedz
  4. Jedz mielonkę i popijaj czarną kawą z takiego czarnego ekspresu.

    6

    0
    Odpowiedz
  5. Twój stary to przychlast że cię zrobil miękka faja

    6

    0
    Odpowiedz
    1. Czy ja przypierdalam się do Twojego starego?
      Czy ja obrażam Twojego starego?
      Odpierdol się od mojego ojca, tym bardziej, że już nie żyje.

      0

      5
      Odpowiedz
      1. Ok luzuj porty. Nie chciałem Cię obrazić frajerze.

        4

        0
        Odpowiedz

Dlaczego 1997 rok był taki brutalny ?

W tamtym roku zamordowano maturzyste w parku mlocinskim w Wawie, studenta w Krakowie, zabojstwo w górach stołowych studentów, zastrzelenie studenta pw w środku Wawy(chociaż to było w 1996 jak wypchnięcie studenta z pociągu w Gdańsku przez holote). Wtedy strach było być studentem czy uczniem szkoly średniej. Czy Ci bandyci chcieli zaimponować gangom które wtedy się panoszyły po ulicach. ?

4
4
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Dlaczego 1997 rok był taki brutalny ?"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. A dla mnie to był najlepszy rok w moim bezprzykładnie schrzanionym żywocie. Dostałem się wtedy na studia z wynikiem lepszym od dwóch i pół tysiąca kandydatów. Wyprzedzić w rankingu przyszłych sędziów, prokuratorów, byłego szefa wielkiej opozycyjnej partii politycznej- to jedyne, co mi się w życiu udało. Z tą myślą udam się dziś na spoczynek. Jutro znowu 10 godzin na budowie jako pomocnik murarza. Niestety, dla mnie, nerwica nie pozwala mi na bardziej ambitne zajęcie.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Pozostało Ci wspominanie tego co było kiedyś.
      Nieudaczniku.
      Jebany.

      1

      1
      Odpowiedz
  3. Fajnie ze ktos tez ma zajawke na to! polecam na yt odcinki magazynu kryminalnego 997 z fajbusem. Fajnie się cofnąć do tamtych lat i tamtych spraw…

    2

    0
    Odpowiedz

Jeśli PO wygra wybory, Polskę czeka prawdziwa tragedia

Mocno trzymam kciuki żeby PiS wygrał trzecią kadencję. Głosujmy na PiS bo jak ten POpierdolony Tusk dojdzie do władzy to nasza pensja obniży się trzykrotnie. Będziemy mieli najwyższą inflację od 1990 roku. Grozi nam większe widmo wojny. Zostaniemy sprzedani szwabom i kacapom i będziemy szprechać i govarić a nie mówić w naszym języku ojczystym. Nasze dzieci będą uczyć się i mówić tylko po niemiecku lub rosyjsku. Już w 2014, 2015 roku Tusk planował sprzedanie nas Niemcom i Ruskim na szczęście PiS wygrał wybory i zapobiegł tej tragedii. Inflacja? To wina COVID – 19, Putina i Tuska który od wielu lat ją popierał. Trudno komukolwiek będzie nad nią zapanować. Błagam Was! Nie bądźmy POpierdoleńcami. Zagłosujmy na PiS i nie doprowadzajmy naszego ukochanego narodu do totalnej ruiny. Śrut

16
16
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "Jeśli PO wygra wybory, Polskę czeka prawdziwa tragedia"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. To jak cię można sprzedać?

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Głosuj na Putina, pytaku o 17:46 z trzeciego maja.

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Fajne te najbliższe wybory (i każde od 30 lat). Możemy głosować na gwarantowaną chujozę lecz w miarę stabilną lub nagłą chujozę lecz niestabilną.

    1

    1
    Odpowiedz
  4. Nie dość, że jesteś głupek to jeszcze niereformowalny.

    1

    3
    Odpowiedz
    1. Tu autor. Dziecko, jak nie potrafisz uargumentować czyjejś opinii to jesteś ostatnią osobą która powinna wyjeżdżać z brakiem szacunku i atakami personalnymi w stosunku do drugiej osoby.

      1

      0
      Odpowiedz
    2. Właśnie! o Pierwszej :48!! A jaka pogoda…. w tej nocy na Kremlu? Podmoskie-wnyje Weczera….

      0

      0
      Odpowiedz
  5. Z takimi chujniami zawsze trzeba uważać, czy nie kryje się za nimi jakaś prowokacja. Generalnie zgadzam się z punktem widzenia zaprezentowanym przez Autora, choć niektóre aspekty jego wypowiedzi wydają się apokaliptyczne. Jednak apel o wsparcie dla obozu rządowego ma nikłe szanse powodzenia. Większość użytkowników tego forum to ludzie młodzi, zmanipulowani libertariańską propagandą, zafascynowani darwinizmem społecznym, oddający cześć złotemu cielcowi kapitalizmu. Dla takich ludzi życiowym mottem jest- jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. To paradoks, bo chyba nie wszyscy 20,30-latkowie zarabiają na poziomie kierowników projektu czy menadżerów wysokiego szczebla, myślę że wynagrodzenie większości oscyluje w granicach najniższej krajowej. Mimo to, są przekonani, że fiskalna polityka rządu jest godna potępienia, ZUS to niewydolny moloch, pralnia pieniędzy, a służba zdrowia powinna być jak najszybciej sprywatyzowana. Wyznają skrajny indywidualizm, potępiają wszelkie przejawy solidaryzmu społecznego,są przekonani że lepsze wysokie bezrobocie, niż inflacja na poziomie 15%. Być może z wiekiem pozbędą się swojego radykalizmu, choć ja jestem sceptykiem w tej kwestii.

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Nie rozśmieszaj mnie.
      Po pierwsze ja sam zarabiam minimalna krajowa dziennie. Po drugie także moi znajomi mają podobne zarobki, więc to nie taka rzadkość.
      Nie pomyliłeś się tylko w dwóch kwestiach. Jesteśmy młodzi i oddajemy cześć cielcowi kapitalizmu.
      Jeśli chodzi o mnie, uważam że idealnym rozwiązaniem byłoby gdybyśmy zostali wchłonięci do USA. Płacić w usd, wolność podróżowania jak w jednym kraju. Rząd federalny w USA a stanowy w Polsce. Niestety ale nie mamy elit o odpowiedniej jakości. Już Niemcy oraz Rosjanie o to zadbali mordując kogo się dało. Dlatego teraz nie ma innej sensowej opcji.

      4

      1
      Odpowiedz
      1. Co Ty pierdolisz? Jeśli tak lubisz USA, to kto Ci broni wyjechać tam i mieszkać? Przez takie zjebane myślenie od ponad 30 lat ludzie wybierają partie typu PO czy PiS. W temacie polityki zagranicznej różnią się tym, że pierwsi robią laskę Niemcom, a drudzy USA. Czy Ty człowieku, masz odrobinę godności? Gdyby nie było ludzi z takim myśleniem, to Polską rządziliby ludzie z jajami. Tacy, którzy nie mieliby oporu, żeby strzelać z ostrej amunicji do hołoty atakującej Straż Graniczną na granicy z Białorusią. Tacy, którzy po ostatniej „wypowiedzi” pajaca Zelenskiego, który pouczał nas, jak mamy postępować z ich zbożem, zjechaliby tego głąba jak burą sukę. Może nawet doczekalibyśmy się broni atomowej. Wystarczy myśleć o swoim kraju, a resztę mieć w dupie. Spójrz na Erdogana. Gość stawiał się putinowi i Zachodowi, wspierał Ukrainę, szantażował wypuszczeniem uchodźców, a w Moskwie czy w Waszyngtonie przyjmowany jest z honorami. Ale u nas tak nie ma, bo przedstawiciel każdej opcji zastanawia się tylko, co powie Bruksela, Berlin czy Waszyngton. Ty naprawdę myślisz, że Stany traktowałyby Polskę jak swoje terytorium w Ameryce i w razie ataku ruskich zaangażowałyby się w wojnę na pełnej kurwie? Bzdura, tam w odróżnieniu od nas, rządzący nie mają sentymentów i myślą w pierwszej kolejności o swoim kraju i gdyby się to opłacało, to spokojnie mogliby sprzedać nas putinowi. To co by zrobili zależało by tylko od ich interesów, bo co niby moglibyśmy im zrobić? Oskarżyć o złe traktowanie? PiS nie ponosi żadnej winy za inflację? To w całości wina putina i „pandemii”? „Trochę” jednak przesadziłeś. W USA tylko czekają na takich, jak Ty, „specjalistów”. Po co im jakakolwiek wojna, skoro Polacy sami oddadzą im swój kraj wierząc, że Joe z Alabamy przyjedzie tu przelewać krew w wojnie z ruskimi. Nie wierzę, że można być tak naiwnym. Od 30 lat Polska jest niby wolna i w tym czasie powstały „elity”, dla której szczytem marzeń jest być uzależnionym od innych państw. Od Niemiec, jak chcą platfusy albo od USA, jak chcą Ty i Tobie podobni. Innej opcji nie ma. Szczytem marzeń prawie 40 milionowego kraju jest zależność od innego mocarstwa. Człowieku, tak to mogą myśleć na Łotwie, czy w Estonii. Daj sobie spokój z polityką, od podobnych „mądrości” aż się roi we wszystkich mediach głównego nurtu. Idź robić kampanię gdzie indziej.

        1

        4
        Odpowiedz
        1. Dobra doszedłem do erdogana i przestałem czytać. Bez usa Turcja byłaby tylko fistaszkiem dla Rosji
          A my jak zwykle byśmy pierdzieli i machali szabelką w powietrzu.
          Nie mamy elit, dobrego rządu, sensownych naukowców a nasza waluta gowno znaczy na świecie.
          Dlatego uważam, że powinniśmy oddać się w ręce USA. Ich rząd odpowiednio zrobiłby porządek i niemiaszki na nas by inaczej patrzyli.

          4

          0
          Odpowiedz
        2. Prosze pana…. pan za dlugo pierdoli.

          0

          0
          Odpowiedz

Pieprzony maj

Niech ktoś mi powie gdzie jest to ocieplenie klimatu? Jest już maj a na dworze 12 °c zimno jak w dupie. Człowiek musi się ogrzewać od tego grilla bo idzie zamarznąć.

7
8
Pokaż komentarze (12)

Komentarze do "Pieprzony maj"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. A zimę co kurwa przespałeś?!

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Nie, żebym miał jakieś fetysze, ale w dupie to jest ciepło. P.S pamiętaj co masz robić z krokodylami.

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Halo halo ziemianinie, halo halo, jak pierdolnę w czerwcu, lipcu i sierpniu upałem to będziesz błagał o 12 stopni więc nie fikaj bo jam jest tym, który jest tamtym, a tamten, który miał stać się tym, który objawił się takowym i jednak stał się tamtym. No, właśnie o to mi chodziło, żebyś chuja zrozumiał i szybciutko dał dwa razy więcej na tackę i miał nadzieję, że jest coś więcej to nie fikaj albowiem Mesia jako wysłannika wysłać w Twe strony będę zmuszony.

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Nie ma czegoś takiego jak ocieplenie klimatu. To są bzdury wymyślone po to, by wprowadzać na nas kolejne ograniczenia i podwyższać podatki.

    1

    2
    Odpowiedz
  6. Jak zacznie się mi ból klastrowy = tak pieprzony maj!

    1

    0
    Odpowiedz
  7. Spoko pod koniec maja będzie + 30 a w lipcu 35 do 38 stopni a może i + 40. Jeszcze zatęsknisz za tymi +12.

    1

    0
    Odpowiedz
  8. Zgadzam się.

    0

    1
    Odpowiedz
  9. Akurat w dupie jest gorąco, wiec to porównanie jest – paradoksalnie- z dupy 😀

    0

    0
    Odpowiedz
  10. Nie przejmój się klimatem, tylko rób masę.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Pan jest chyba jakimś znanym i wykwalifikowanym trenerem od budowania sylwetki i sportów siłowych. Napisałbym mi Pan czy można jednocześnie spalać tłuszcz i budować mięśnie czy najpierw trzeba napierdalać masę, a później co najwyżej utrzymać mięśniuniu i starać się pozbywać smalec?

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Można jednocześnie spalać tłuszcz i budować masę. Naprawdę tego nie wiesz ? To rób masę tłuszczowo- mięśniową , lepsza taka niż żadna .

        0

        0
        Odpowiedz
        1. Nie wiem tego i dlatego pytam, a Trener od razu chce mnie opierdalać. Trenerze, właśnie w tym rzecz, że wagę mam idealną taką jak chcę, równiutko 80 kg już prawie 10 lat taka sama, ale chciałbym, żeby bez zwiększania wagi dołożyć sobie kilka cm w bicku i klacie.

          0

          0
          Odpowiedz

Lanie w publicznych kiblach

Wkurwia mnie to, że zawsze lejąc w publicznym kiblu, musi mi polecieć rozdwojony strumień albo obeszczam deskę bądź co gorsza spodnie lub buty. Nosz kurwa mać.

6
7
Pokaż komentarze (10)

Komentarze do "Lanie w publicznych kiblach"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. dziękuj bogu

    1

    2
    Odpowiedz
  3. to mi w kiblu gównoboskie pierdoli farmazony swoje kurwa mać

    1

    2
    Odpowiedz
  4. Poproś sprzątaczkę, żeby ci potrzymała

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Może ma mu od razu zwalić? Parchu

      5

      0
      Odpowiedz
  5. Ja to nawet szczając do pisuaru „potrafię” trafić na górną ściankę.

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Rozumiem, że nie wycierasz tej deski po sobie i zostawiasz miły prezent dla kolejnego odwiedzającego bo co cię to obchodzi, a nie twoje to można zniszczyć?

    2

    2
    Odpowiedz
  7. Co jak co, ale właśnie w kiblu publicznym powinieneś lać na luzaku, byle z dala od butów. Tylko wychodząc z kabiny zachowaj dyskrecję. Ewentualnie jeśli jest kolejka, to możesz do następnego powiedzieć coś w stylu – „ale robią syf w tych kiblach”.

    5

    1
    Odpowiedz
  8. Chłopie nawet jak trafisz do muszli, to nie ma opcji, aby choć mikro kropelka nie odprysnęła się na podłogę (chyba, że masz max 160cm wzrostu). Nie wierzysz, to posyp okolice muszli mąką albo lej po ciemu z lampą UV.

    3

    0
    Odpowiedz
  9. Lej na siedząco , nic ci wtedy nie
    poleci

    0

    0
    Odpowiedz
  10. W toalecie przy Centralnym należy pokazać chuja kasjerce przez okienko. Małe chuje płacą 3 x 1 zł. Długi chuj sika za darmo, nawet na sufit kafelkowy. Git

    3

    0
    Odpowiedz

Kierowcy są beznadziejni w chuj

Prawko to chyba wygrzebali z kontenera na odpady zmieszane. Nawet kierunkowskazów nie potrafią włączyć jak skręcają, masz wywróżyć ze szklanej kuli gdzie mają zamiar jechać. Ruszają w ostatniej chwili, a wcześniej gdy jesteś daleko od skrzyżowania, stoją jak te dupy w polu i nie wiedzą co robić. Niektórzy w ogóle nie zwalniają, nie rozglądają się i wpierdalają się tobie przed maskę. Jeszcze się uważają za dobrych kierowców. A tylko zwróć uwagę, to każą ci spierdalać, albo wyjdą do ciebie z łapami, bo jakim prawem ty kwestionujesz ich umiejętności. Mały siur i kompleksy to domena wielu „kierofcuf”. Jedyne, co potrafią, to wciskać gaz do podłogi i jechać jak pojeby.

11
4
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Kierowcy są beznadziejni w chuj"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Czekam aż się kurwa wszyscy wjebią w jakieś drzewa.
    Tak to kurwa jest jak wystarczy Zakuć-Zdać-Zapomnieć.

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Bo egzaminy państwowe są źle przeprowadzane.
    Tak jak cała edukacja jest do bani… tzn. do pedała XD.

    2

    0
    Odpowiedz
  4. Tu Seba z tuningowanego Opla Calibra – Panie, ja tam nie używam kierunkowskazów, żarówki drogie teraz. Z resztą po chuj komu wiedzieć, gdzie jadę.

    2

    0
    Odpowiedz
  5. Właśnie nie wiem bo ja niezmotoryzowany (zdalna robota z mieszkania na śródmieściu w Poznaniu to na chuj mi limuzyna, żeby robić za taxi dla wyruchanych przez autobus Arabów 25 latek?) czy kierunkowskazy w niektórych modelach aż tak zjadają prąd? Podchodzę do pasów albo w jakimś innym dzikim, ale bezpiecznym miejscu i zawsze rozglądam się jak w przedszkolu uczyli w lewo, w prawo i znów w lewo. Nie dlatego, że mnie tak wytresowali, ale po prostu podoba mi się tu (na świecie, nie że tylko w Poznaniu) i nie chciałbym jeszcze zdychać, a taki sposób naprawdę daje minimalnie większe szanse na „niezajebanie mnie Jelczem”. Za każdym kurwa razem jak jedzie jakiś mekintosz i widzi w lusterkach, że nie ma nikogo za sobą to nie puszcza kierunku, a później napierdala do mnie klaksonem i coś krzyczy o zajebaniu, to ja zawsze grzecznie pytam czemu nie wrzuca kierunku i jak chce mnie zajebać to serdecznie zapraszam, najlepiej od razu. Jeszcze nigdy osoba, która chciała mnie zajebać nie przyjęła zaproszenia i nie wyszła, żeby to zrobić. Czyli końcowo wychodzą dwa pytania zamiast jednego:

    1. Czy kierunkowskazy w niektórych modelach zjadają, aż tyle prądu, że trzeba wybierać momenty, w których „opłaca się” je włączać?

    2. Czy większość ludzi w samochodzie/internecie czuje się jak niewielkich rozmiarów psy za zasuniętą bramą tj. hau hau hau hau, a jak się bramę odsunie i mają możliwość zajebania to wtedy już nie jest hau hau tylko miau miau miau? 😉

    2

    0
    Odpowiedz
  6. Bo większość ludzi to jebane debile sterowane komputerowo npc

    2

    0
    Odpowiedz
  7. Kierowcy mają problem ze znalezieniem toalety po drodze: ja? nie! otwieram drzwiczki jako zasłonkę i szczę!Git

    0

    0
    Odpowiedz

Mam zjebany organizm japierdole!!

Mam dlugi urlop, 14dni, w celu odpoczynku. Ale kurwa jestem jeszcze bardziej zmeczony niz w robocie albo tam samo, nie czuje odpoczynku. A jak odpoczne to jeszcze mnie sily fizycznej mam i psychicznej, zamiast odpocząć to sie rozleniwiam. Wkurwia mnie to, bo co jak sobie zrobię przerwe od pracy z takim urlopem to jeszcze bardziej mi sie nie chce albo robota mi gorzej idzie. Siły tez jeszcze bardziej spaduje, nie potrafie dzwigac tak ciężko ciezarow w robocie po takiej przerwie, co ja mam cegly i pudla czy na silownie isc w czasie urlopu?? Wkurwia mnie to, tez tak macie? Czy tylko a ja jestem taka spierdoliną?

3
3
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Mam zjebany organizm japierdole!!"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Przestań sie mazać kurwa, spódniczkę ci podciągnąć?

    1

    1
    Odpowiedz
  3. 14 dni urlopu nic nie da, bo i tak nadejdzie ten dzień gdy będziesz musiał wrócić do fabryki smrodu.
    Pozdrawiam z mojego Mercedesa.

    2

    1
    Odpowiedz
  4. Ja odpoczynku od chujowych głosów nie mam nigdy.
    Czy to pracuje czy się lenie.
    Jedynie chujnia daje mi trochę relaksu, bo gównogłosy wtedy te trzęsidupy, boją się co napiszę o ich gównoprawdach.

    1

    0
    Odpowiedz
  5. 1 dzień lenistwa tak kurwa właśnie jest.
    Bo przechodzi się z trybu pracy na tryb ładowania.
    Pomiędzy jest tryb braku energii (ów 1 dzień).
    Też nie cierpię tego stanu 1 dnia, ale teraz sam sobie oświetliłem latarką swojego intelektu drogę relaksu na 24h do przodu, bo też wolę pracować niż nic nie robić.

    1

    0
    Odpowiedz
  6. Jesteś widocznie stworzony do ostrego jebania całodobowego i wykorzystaj to zamiast nad tym dumać. Odejdź od prywaciarza, u którego napierdalasz za 6 netto i zacznij działać na własny. Będziesz tak samo napierdalał tylko zamiast 6stki przytulisz 12 – 18 koła, a jak na 14 dniowym urlopie zrobisz sobie luźniutko 4-6 razy siłownię, a potem tańce i bankiecik to nic Ci się raczej nie stanie. Ja działam w sprzedaży i też wypadam z rytmu jak wrzucę nawet długi weekend, a co dopiero tydzień więc tak naprawdę nigdy nie będę miał prawdziwego urlopu bo zawsze coś sprawdzam, piszę, próbuję doprowadzić do transakcji. Jedynym rozwiązaniem było znalezienie roboty, którą się uwielbia to wtedy mnie to pierdoli czy siedzę o trzeciej w nocy czy na urlopie przy robieniu dobrze klientowi.

    0

    2
    Odpowiedz
    1. Nie rozśmieszaj mnie. Taki patalach 18 koła to zobaczy na rocznym zeznaniu podatkowym w kolumnie Suma za rok. Nigdy na miesiąc.

      2

      0
      Odpowiedz
      1. Mam ziomeczka, przygarbiony, smutna buźka, trzy piwa do poduchy dzień w dzień. Po pierwszej gadce i z wrażenia też mógłbyś powiedzieć, że patałach jednak zapierdala całymi dniami przy instalacjach (dosłownie kurwa wszystkie rodzaje może tylko bez gazowych) i spokojnie robi na czysto 15 kółeniek. Nie lekceważ patałachów 😉

        2

        1
        Odpowiedz
  7. Zmęczone nadnercza

    2

    1
    Odpowiedz
  8. Jedz dużo pomidorów a potem rób masę.

    1

    1
    Odpowiedz

PIS

Uzasadnij dlaczego PIS jest najlepszą opcją wyborczą.
Bez pierdolenia , że inflacja to rezultat głupich decyzji PIS – u ( bo za PO czy jak oni się teraz nazywają to byś miał jeszcze większą inflację ).
Pozdrawiam

7
7
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "PIS"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Najlepsze jest to, że ci, którzy sami nie ogarniają co to inflacja i skąd się bierze… to najwięcej piszą/mówią o inflacji.

    Podobnie jak ci, którzy pierdolą jak przedsiębiorca ma pracować i jakie ma brać opłaty od swoich klientów,
    a oni sami pracują na najgorszych śmieciowych umowach i etatach.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Wiesz co? Spierdalaj z takim komentarzem. A może szukasz chuja do dupy?sru

      1

      2
      Odpowiedz