Szukanie mieszkania

Wkurwia mnie to, bo wciągu ostatniego tygodnia widziałam z 10 mieszkań i jak już mi się coś podoba, to kurwa i tak nie wyapala. Ludzie się umawiają i nie dotrzymują słowa, mieszkania pięknie wyglądają na zdjęciach, a syf w rzeczywistości, albo znowu lokalizacja beznadziejna no i w końcu kurwa będę bezdomna.

43
58

Komentarze do "Szukanie mieszkania"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Przygarnę Cię, niewiele wymagam. Małe bara bara co drugi dzień i możesz u mnie mieszkać…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To tak jak z samochodem 😀
  Ps.Jak jesteś ładna to tez Cię mogę przygarnąć, jak brzydka to też ale w zamian nie bara bara tylko mycie garów 😀 Haha

  0

  0
  Odpowiedz
 4. @1 – skąd pewność, że nie trafisz na zardzewiałego, zagrzybiałego i starego wehikuła? Wbijasz chuja w babę, a tam skwary, strupy i wrzody. Myślisz, że dobrze utrzymana, zgrabna, o wzorowych wymiarach blondyneczka lub brunetka może mieć problemy z lokum dla siebie? Dobra sztuka zawsze znajdzie miłego i bogatego sponsora, a raczej sponsorzy-jebaki wręcz polują na takie cacka; a chałupy mają wypaśne- uwierz mi. Ociekające tłuszczem i potem, włochate na cyckach meduzy przeważnie mają problemy z jakimkolwiek zakwaterowaniem, nikt ich nie chce, więc nie bierze kota w worku, ani baby przez internet.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. @1 Zgłaszam się na ochotnika – Murzyn Recydywista.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A gdzie szukasz mieszkania i jakiej kwocie? Mam w Warszawie do sprzedania blisko starówki

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Szukamy kobiety do domu. Jest nas pięciu i nie bardzo radzimy sobie z utrzymywaniem porządku, więc może nas wesprzesz? W zamian oferujemy usługi seksualne, pozdrawiam, zastanów się!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. bedzie dobrze, wyluzuj. Widzialas 10 to obczaisz jeszcze 10, a jak bedzie trzeba to i 110 ale w koncu znajdziesz swoje gniazdko

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ej, cyberogiery! Wasi rodzice wiedzą, że takie głupoty piszecie w sieci? HAha

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Kto szuka nie błądzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Znalazłam już mieszkanie, ale dzięki za wszystkie oferty od hojnych panów 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Och zacna damo… szkoda, że nie wiesz, jak to jest sprzedawać mieszkanie, zaiste. Ludzie zaklepują, wpłacają przedpłaty, kilka miesięcy cicho, a potem się wycofują… Nosz kurwa… Nie miałem drogiego mieszkania. Było wyraźnie zaznaczone, że do remontu, cena promocyjna, ale jeden frajer ci kolejkę przyblokuje, inni chętni znajdują coś innego, a ja w efekcie zostałem goły z tą samą ofertą sprzedaży. Jeżeli chodzi o kupowanie mieszkania – jest to sztuka kompromisu. Albo lokalizacja, albo piękne mieszkanie. Chcesz mieć dogodną lokalizację i luksusy?? To weź sobie, o Pani, kup działkę, i stawiaj chałupę od zera… wtedy zobaczysz, jaki to kawał kloca do przełknięcia.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Nie chodziło mi o kupno mieszkania, wynajmuję po postu, jestem studentką 😛 Zgadzam się, że nie można mieć wszystkiego, albo można, ale za cenę poza studenckim zasięgiem 😛 A czy nie po to jest ta strona, żeby sobie ponarzekać i wylać trochę złości?

  0

  0
  Odpowiedz