The Walking Dead i reszta

Tak sobie siedzę i oglądam The Walking Dead i dochodzę do wniosku, że świat wykreowany w tym filmie jest lepszy od obecnej rzeczywistości. Pomyślcie, jak nasz świat musi być popieprzony, że świat pełen łażących i gnijących trupów wydaje mi się dużo fajniejszy niż to życie pełne pozornej wolności, pseudonowoczesności, poprawności politycznej i cholera wie jeszcze czego…
A jak sobie siedzę i myślę dalej to dochodzę do wniosku, iż za każdym razem, gdy zapowiadany termin apokalipsy nie nadchodził czułem się totalnie rozczarowany. A niech w końcu coś pierdolnie tak porządnie, że całe to gówno zostanie zresetowane. Chciałbym zobaczyć opuszczone wieżowce porośnięte mchem i jelenie biegające po ulicach zupełnie, jak w „I’m Legend”. Czekam więc na pandemię, atak obcych, terminatora, globalne zamarzanie, ISIS, czy chuj wie, co… ale lekarstwo, które uzdrowi zdychającą cywilizację i wyzwoli ludzi z tej niewoli. W sumie to cały film Fight Club opiera się chyba na tej tęsknocie. Też tak macie?

37
19

Komentarze do "The Walking Dead i reszta"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Za każdym razem gdy jest burza, wychodzę „na rower” z nadzieją, że zostanę wyzwolony przez jakąś piękną błyskawicę. Niestety jak dotąd moje trudy nie zostały wynagrodzone. Ale nie poddaję się.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. No jasne, każdy tylko marzy o tym, żeby otaczający go świat został doszczętnie zniszczony, żeby wymordowano mu rodzinę,a jego samego okaleczono albo zabito, piznij się w łeb

  0

  2
  Odpowiedz
 4. Wypierdalaj do Czarnobyla. Tam będzie wszystko z wyjątkiem chodzących trupów. No może paru żuli spotkasz, zaliczysz wpierdol jakiś, może jakiś amator twej dziewiczej pupy sie znajdzie. I życie nabierze sens chodź po dniu „wczasów” w tamtym miejscu uciekał byś do cywilizacji a może na kolanka do mamusi nawet. Kolejny gimbusek „bohater”, fantasta, „hiroł” który w snach jest niepokonany.Za lekcje sie weź lepiej.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Też lubie TWD i poglady mialam te same dopoki sobie nie uswiadomilam, ze to ja padne pierwsza.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. ad. 2&4 oraz Ci, którzy zamierzają trollować! Panowie… nie wiecie kim jestem, ile mam lat, co widziałem, czego nie widziałem, czego doświadczyłem lub nie doświadczyłem – to po pierwsze, po wtóre mój wpis stanowi pewnego rodzaju metaforyczne odniesienie, które inteligentny człowiek zrozumie, zaś tępak zareaguje alergicznie, jak Wy. Nie będę Waś uświadamiał, co autor miał na myśli, gdyż jest to stratą czasu i gówno z tego zrozumiecie, więc żyjcie sobie dalej w uwielbionym przez Waś świcie i trollujcie gdzie indziej. Na koniec powiem tak: należy najpierw czytać ze zrozumieniem i jeżeli się z tym, co przeczytaliśmy nie zgadzamy to można wejść w ewentualnie w polemikę na określonym poziomie. Ja również czytam wpisy różnych osób na tym portalu, ale jeżeli nawet się z nimi nie zgadzam to często odpuszczam komentarz lub jeżeli już muszę coś naprostować to trzymam poziom, gdyż nie wiadomo z kim rozmawiam i jaki efekt może na nim wywrzeć moja odpowiedź, a często piszą tu ludzie z bardzo poważnymi problemami. Jeżeli nie umiecie trzymać poziomu to wypad ćwoki.

  4

  1
  Odpowiedz
 7. Takie życie byłoby super dopóki nie potrzebowałbyś stomatologa albo lekarza.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Pierdolony samobojca

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Popieram @7 Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie jako smakujesz aż się zepsujesz, a w takim świecie to jedynie modlitwa zostaje bo lekarze będą na wagę platyny ale i im zostaną po pewnym czasie tylko ziółka 🙂 P.S Żeby nie było, uwielbiam ten serial, ale ekran to jedno, a rzeczywistość drugie.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. rozumiem to aloe gramy w ewolucję

  0

  0
  Odpowiedz