We mnie się zbiera powoli

Wkurwia mnie to, że siedzę teraz i wchodzę na stronę chujnię by wyżalić się Wam z jakiś pierdolonych powodów, które nie powinny w ogóle w moim życiu zaistnieć. Wkurwia mnie to, że chcę iść sobie poćwiczyć na siłownię, tak to jest to co kocham, ale nie mogę, nie stać mnie na karnet żeby robić to co lubię. Nie mam dziewczyny, nigdy nie miałem. Jestem zajebiście nieśmiały, a jak jest już jakaś okazja do bliższej znajomości to NIE! Wkurwia mnie to, że mam zajebiście duże wymagania. No chociaż człowiek się ceni. Nie szukam jakiejś dziewczyny, która spełni tylko moje oczekiwania cielesne, nie… ja chcę uczucia, bliskości. Te wyżej to wiem gówno, nie problemy. Z wszystkiego da się wyjść. Ale powoli dochodzi takie odczucie w środku, że nic się nie chce. dosłownie. Schodzi ze mnie para, nie mam na nic motywacji, prócz tego, żeby się uczyć, by nie skończyć tak jak rodzice. Zbieram grosz do grosza, żeby na książki zarobić. Pracuję dorywczo, żeby się na zimę ubrać. Uczę się w technikum, wkurwia mnie, że muszę się uczyć do egz zawodowego i do matury. Wkurwiają mnie decyzje z przeszłości. Źle podjęte, których skutki nie wpłynęły źle na mnie tylko na najbliższych, czasem drastycznie. Wkurwiają mnie ludzie ludzie którzy mówią, iż pieniądze szczęścia nie dają- chuja wiedzą co to chujnia jest. Jestem patriotą i katolikiem, płakać mi się chcę za ten Kraj Ojczysty. W kraju szanującym się takie ekscesy z krzyżem. Profanacja. Śmiech na sali. Ogólnie to tylko część rzeczy, które mnie denerwuje, życie daje w kość ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Może być jest gorzej.

28
34

Komentarze do "We mnie się zbiera powoli"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Rozumiem Cię przyjacielu…Mam tak samo.
  Nie łam jednak dupska. Będzie git. W to trzeba wierzyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wiesz co, jestem dziewczyną i powiem Ci, że chciałabym kiedyś spotkać faceta, który zrobiłby na mnie takie wrażenie jak Ty swoim wpisem. Świetnie Cię rozumiem, mam bardzo podobnie. Nie jestem co prawda nieśmiała, mimo to wiem, że nigdy nie będę miała partnera, bo chwilowe związki mnie nie interesują, a do tych poważniejszych się nie nadaję. Po prostu czuję się jakbym była nieprzystosowana do życia, albo nie mogła znaleźć podobnej mi osoby. No, ale z Twojej chujni zrobiła się moja chujnia, więc czas kończyć tę rozprawę. Pozdrawiam Cię i życzę szczęścia w życiu!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. mogłabym pisać, że mam podobnie itd ale zamiast tego napisze tylko to: pieniądze szczęścia nie dają ale rzeczy, które możesz za nie kupić owszem !! 😉 Powodzenia

  0

  0
  Odpowiedz
 5. idz do kibla i zwal konia pojebie

  0

  0
  Odpowiedz