Zatkane chuj wie czym UCHO

Dziś jak wyskoczyłem spod prysznica poszedłem użyć wacików (tych mini chujków na pseudopatyku) i jak zacząłem „czyścić” lewe ucho to mi się coś zatkało. Dawniej jak mi się ucho zatkało to za jakiś czas mi się samo odetkało. A tym razem? NI Chuja! Zatykałem nos i próbowałem wypuścić powietrze nozdrzami ale jedynie mi coś pochrupotało. Zaraz mnie chuj strzeli. Już nie wiem jakich domowych sposobów mogę w takim jakże chujowym przypadku użyć. Jak rano będę miał dalej zatkane to jebane lewe ucho to użyje odkurzacza. Chujnia z boszczem i Śrut.

43
60

Komentarze do "Zatkane chuj wie czym UCHO"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ziewaj, zjedz kwaśnego cukierasa 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Bo to kurwa trza umyć ucho wodą z mydłem lub czymś innym, a nie wpychać dalej brud tymi patyczkami

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Idź do laryngologa, bo było coś kiedyś że uszy myję się jakimś płynem specjalnym, a nie patykami. Ale chuj z tym, idź do lekarza.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. noo, to 'coś’ co ci zatkało to brud pewnie 😀 nie żebym ci wrzucał, ale uszy się chujowo czyści. Podobno dobrze to robić szamponem przy myciu włosów bo shampoo nie zostawia osadu, ale 'coś’ i tak ci je kiedyś zatka (I guess). w każdym razie jak mi się tak dzieje to biorę jakąś średnią/większą strzykawkę, napełniam ją wodą i nad wanną albo czymś wkładam do ucha i naciskam tłok z całej siły. woda pod takim ciśnieniem powinna przepłukać korek 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Idz do laryngologa to sprawdzi i odetka

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Stajesz pod prysznicem, przechylasz głowę, woda wcieka Ci do ucha potem na druga stronę głowe przechylasz i potrząsasz mi tam zawsze pomagało coś takiego ;d

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ja raz czyściłem uszy tymi patyczkami kosmetycznymi to mi potem w jednym uchu została wata.bo te patyczki są strasznie chujowe trzeba uważać żeby wata nie spadła.Miałem cały czas zatkane ucho a jak próbowałem wypłukać to wodą to tylko pogorszyło sprawę bo woda nie chciała wypłynąć.Po całej biurokracji załatwianiu skierowania itp.poszedłem do laryngologa ,który mi to wyjął w parę sekund:)

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Najlepsza metoda ze strzykawą – mnie sam laryngolog tak ratował

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Widać, żeś niestabilnym chujowiczem. Był już temat chujni ucha – preparat a-cerumen w aptece załatwia sprawę. Wlewasz chujnie w ucho a syf sam wypływa zaniedługo.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ja się pytam po chuj myjecie uszy patyczkami?
  W 100% czyste uszy mamy po myciu ich szamponem do włosów używając palców.

  0

  0
  Odpowiedz