Znęcanie się nad zwierzętami

Mili moi, i Ty Mesiu, chujni większych i mniejszych tu zatrzęsienie. Wśród nich też i moje, a dziś kolejna tym razem „zasponsorowana” przez jeden z bannerów reklamowych na Onecie. Ad rem. To była reklama jakiegoś schroniska dla zwierząt. I stąd chujnia, o której chciałem napisać. Chujnia tycząca się tematu: „co mnie wkurwia”. Wkurwia mnie wysoko ponad normę, chyba nic bardziej mnie by nie wkurwiło, a w każdym bądź razie niewiele, jak jakiś skurwysyn znęca się nad zwierzęciem (psem, kotem, innym, nieważne jakim). Nie mogę po prostu spokojnie patrzeć ani na coś takiego, ani na te biedne porzucone w schroniskach zwierzęta. I, kurwa, ciśnienie osiąga szczyty, żal mnie skręca od patrzenia na to i jestem bezsilny, co wkurwia mnie dodatkowo. A słowo daję, każdemu skurwielowi znęcającemu się nad zwierzęciem osobiście odstrzeliłbym łeb. Bez skrupułów. Dajcie tylko dostęp do kałacha, amunicji i nie ciągajcie po sądach jak za uczciwego, porządnego człowieka. Kurwa jego pierdolona mać, no powiedzcie, jakim zjebem trzeba być, żeby się w jakikolwiek sposób znęcać nad zwierzęciem? Takich pierdolców trzeba tępić, zamykać gdzieś w pizdu w lochach i wyrzucać klucze i niech się zeżrą nawzajem jak szczury. No i co jakiś czas, widzę coś takiego w dowolnych mediach (na szczęście nie spotkałem się dotąd ze znęcaniem się nad zwierzęciem na ulicy, bo mur beton pisałbym dziś do Was z ZK) i długo dojść do siebie nie mogę, normalnie mnie to prześladuje. A dziś znów… Tyle żali. Pozdrawiam wszystkich (Ciebie też, Mesiu. I oczywiście Kalego też -Ty być dobra Murzyn, ale Ty nie bić Mea, bo ja poprosić znajomy czarownik i Ci pała boleśnie uschnąć a druga z kolcami jak u kaktusa urosnąć Ci w zadek ;)).

67
69

Komentarze do "Znęcanie się nad zwierzętami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak widzę wielkich „obrońców zwierząt”, którzy żalą się nad pieskami i kotkami, a jednocześnie pałają nienawiścią do drugiego człowieka, nie potrafią sklecić zdania bez przekleństw i wygrażań o odstrzeleniu łba, to myślę, że coś jest nie tak z naszym światem.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Mnie też wkurwia znęcanie się nad zwierzętami i też czuję bezsilność aż mnie skręca w środku. Pozdrawiam!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. ja jestem weganką, ale noszę kurwa skórzane buty to też kurwa jest znęcanie się nad zwierzętami, wykorzystywanie ich, nie da się od tego uciec. chujnia w chuj

  0

  0
  Odpowiedz
 5. bronić zwierząt i odczuwać współczucie wobec ich cierpienia, krytykować innych, samemu jedząc je potem na obiad, brzmi jak hipokryzja, czyż nie?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Piszesz tak jakby na każdym kroku ktoś znęcał się nad jakimś czworonogiem i był to powszechny widok, a jednocześnie sam dajesz upust swojej agresji wyobrażając sobie jak odstrzeliwujesz komuś łeb. Pies jak nie ma co robić to jajca liże a ty piszesz bzdury jednocześnie wyolbrzymiając problem.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Nie jestes sam , mnie wkurw tez lapie na takich skurwysynow , ludzi mi nie szkodza tylko zwierząt

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Znęcaniu jestem stanowczo na nie. Miomo to jak idę sobie ulicą a tu pies zaczyna warczeć i po mnie skakać to z buta tłukę bez zastanowienia.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Tak już jest w tym świecie. Zwierzęta niby nasi bracia mniejsi, ale do kurwy nędzy najpierw zadbać o biedne, pokrzywdzone dzieci, a nie lansować się przy pieskach w schronisku, karmiąc je lepiej, niż tysiące dzieciaków w naszym kraju.

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Number 1, dorosły człowiek może się obronić czy to słownie, czy fizycznie, pies, kot, chomik kurwa nie wiem, kanarek, nic nie powie – że mu źle, że go kurwa boli, że sie męczy. Chujowiczu, też nie mogę patrzeć na te wszystkie nieszczesliwe zwierzeta, ogolem to caly swiat jest do dupska i niesprawiedliwy. pozdrawiam!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @1 „jednocześnie pałają nienawiścią do drugiego człowieka, nie potrafią sklecić zdania bez przekleństw i wygrażań o odstrzeleniu łba, to myślę, że coś jest nie tak z naszym światem.” Koleś, tacy jak opisani w tej chujni, to nie są ludzie. Nawet najbardziej parszywe zwierze to dla nich nieosiągalny szczyt. Nie zasługują na nic innego jak odstrzał. Przy czym strzał w łeb jest jeszcze łagodną i humanitarną karą. Przydałoby się, zanim zdechną, im los zgotować taki, jaki oni tym zwierzętom.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zwierzęta być integralny część życia w Afryka i Kali odczuwać do zwierzak wielka przywiązanie. Kali wspominać szczęsne chwile z dzieciństwo, kiedy w kołyska łaskotał Kali do snu olbrzymi włochaty pająk. Mały murzyn chętnie bawić się ze swój ośmionoga przyjaciel i bardzo płakać kiedy Mama ugotować go w polewka z prosa. Pająk mieć chrupiąca skórka i być soczysty na surowo, rozgotowana pająk to już nie być to samo. Wzruszający historia łączyć się z obecna przyjaciel Kali. Stara Dinah kupić kurze jaja na targ w Kinszasa. Ona hodować kury i samodzielnie wysiadywać jajka. Jeden raz Stara Dinah uciec z krzykiem bo kurczak ugryźć ona w zadek. Wykluta kurczak być zielona i zębata. Wzruszony Kali adoptować mały krokodyl. Mea z początku narzekać na zwierzak że on brudzi i nocami wpycha się do łóżko, co powodować wstydliwa pomyłki. Kiedy krokodyl duży Mea już nie narzekać bo ona wyprowadzić się do matka. Teraz Kali i jego zielona przyjaciel spędzać zachody słońca nad rzeka. Filozoficzna murzyn obserwować nurt i martwa czarnuch który się w nim unosić. Krokodyl radośnie pluskać się w rzeka a potem wracać do Kali z noga czy ręka w zębach. Kali nie móc się napatrzyć w krokodyli uśmiech.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Mnie też wkurwia znęcanie się nad zwierzętami. Jak ogladam Animal Planet i widzę jak hieny jedzą na żywca bezbronnego bizonka, albo taki skurwysyn lew zabiera młodą antylopke od matki i ją zagryza to mam ochote łeb mu odstrzelić. Albo jak biedna myszka ginie w cierpieniach, bo koty sie nią bawią. Oczywiście, gdyby były głodne i ją zjadły to spoko. ale one sie nią bawią, szarpią a biedna myszka cierpi :(. No to słuchaj kretynie od tego postu. Cierpienie jest wpisane w losy istoty żywej. Ty też go doświadczysz prędzej czy później, oby jak najmniejszego. Oczywiście bezmyślne zadawanie cierpienia istotom żywym to zawsze zło, ale w żaden sposób nie inne niż to zadawane człowiekowi przez człowieka, czy zwierzęciu przez zwierze.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Pedofile , gnębiciele to tchórze bo znęcają się nad słabszymi. Pamiętaj że szynka to mięso i jest ze świni , która kiedyś była żywa. Człowiek jest nad zwierzętami ale jeśli nie zje zwierza to bez sensu go zabijać. A to taki kozako zajmij się obroną prawa zwierząt jawnie w realu i wirtualu. I to imienia i nazwiska swego a nie kurwa z anonima. Myślę , że wtedy będziesz miał czyste sumienie. ^^

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Widzę, że duża część tu komentujących nie ma za grosz wrażliwości. Autorze chujni, tak przypuszczałam, że ludzie Cię nie zrozumieją. Ja, tak jak Ty, nie mogę patrzeć, gdy pokazują w tv obdzierane ze skóry, czy maltretowane zwierzęta. Mało tego, nie jestem w stanie jeść mięsa, jak widzę zwierzęta hodowane do uboju, to strasznie mi przykro i czuje się winna za innych ludzi. Zdaję sobie sprawę, że w oczach większości jestem wariatką, dlatego nie mówię głośno o moich poglądach, ale cieszę się, że są jeszcze ludzie, którzy myślą podobnie 🙂 Pozdrawiam!

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Zagraj sobie w ikariam

  0

  0
  Odpowiedz
 17. ktoś myśli tak jak ja, aj lowju, dobrze ze nie ma w polsce pozwolenia na broń bo już połowa tych sukinsynów co tykają zwierzeta już by nieżyła…..

  0

  0
  Odpowiedz