Znowu te autobusy, znowu stare baby

Wszedłem do autobusu i usiadłem na wolnym miejscu. Była 18.30, czyli nie jakaś tam godzina szczytu, kiedy autobus jest cały zajebany i nie możesz w spokoju węża w majtach poprawić. Za mną były wolne 4 podwójne miejsca, przede mną 2 podwójne. Nie wspominając o 4-5 pojedynczych wolnych miejscach po mojej prawej stronie. Przystanek obok targu, wchodzi stara zgrzybiała pizda z milionem toreb w łapach, rozgląda się po autobusie, i do mnie z tekstem: ‚idź stąd, bo ja tu wczoraj siedziałam’. Myślałem, że to jakiś żart, ale jej zmarszczona morda wcale nie była spowita życzliwym uśmiechem. Malowała się na niej pogarda. Powiedziałem, że chyba sobie ze mnie żartuje, i że jest wiele pustych miejsc. Wtedy poszła na jedno z miejsc przede mną i napierdalała na głos standardowe teksty o tym jaka to nasza młodzież jest niewychowana, zepsuta i chamska. Myślałem, że uduszę sukę własnymi rękoma, oszczędzając jej cierpień na kolonoskopii czy innym kurestwie. Pewnie sama sra już przez stomę, ale to nie jest powód żeby uprzykrzać życie innym. Czy te klempy mają taką naturę, żeby przywłaszczać sobie przestrzeń niczyją? w autobusie każdy ma prawo siedzieć, gdzie mu się podoba. Zhejtujcie mnie, ale żadna zmarszczona wiedźma nie będzie mi mówiła, gdzie mam siedzieć. Od razu zaznaczam, że pierdoli mnie to w jakich czasach ona żyła, ile wojen przetrwała, w ilu zaborach była, ile czasu spędziła na zesłaniu na Syberii, j e b i e m n i e to. Mamy 2013 rok i nie powinniśmy się oglądać na to, co było, chociaż my, polaczki, mamy do tego skłonności. Właśnie przez takie niepotrzebne retrospekcje ktoś zawsze znajdzie usprawiedliwienie dla tych dinozaurów. Chujnia, nic więcej.

129
67

Komentarze do "Znowu te autobusy, znowu stare baby"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nasze kochane, polskie moherki <3 Nic tylko do piachu z takimi. Nie życzę im źle, ale trzeba przyznać że zatruwają życie niejednemu polakowi.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Popieram i rozumiem. Kiedyś opowiedziałam podobną historię przy rodzinnym stole w towarzystwie cioć i babć ze stosownym komentarzem. Od tej pory jestem bezduszną i niewychowaną dziewuchą. Natomiast brak kultury osób starszych wobec wszystkich innych osób jest tłumaczony schorowaniem, ciężkim życiem i wiekiem. Piękny przykład dają młodym.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. dokładnie, grzecznie i z szacunkiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. I bardzo dobrze, mnie tez wkuriwaja notorycznie, i tez ,nie chuj obchodzi jakie maily zycie, bo moje pierdola kazdym jadpluciem non kurwa stop, dziady stare rzadziej

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Już to kiedyś czytałem na chujni, na 100%

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Dzięki pozostałym wolnym miejscom jesteś praktycznie rozgrzeszony.
  Ale pomyśl, że kiedyś gdy będziesz stary twoi rówieśnicy też mogą mieć pojebane we łbie a jakiś młodzik wpakuje cię do wora idiotów tylko dlatego, że będziesz w wieku innego pojeba.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Wszystko fajnie, ale zdanie: „Mamy 2013 rok i nie powinniśmy się oglądać na to, co było, chociaż my, polaczki, mamy do tego skłonności” to przykład typowej dla Polaków głupoty i skłonności do generalizacji. Wybierzmy przyszłość, zapomnijmy co było, głosujmy dalej na te same ścierwa która zniszczyły Polskę, popełniajmy te same błędy co w przyszłości. Tak można streścić powyższe zdanie.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Kolego, w takiej sytuacji pytasz się grzecznie pani czy zna bajkę o wężu….i po chwili sssssspierdalaj!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ja powiem więcej, na pewno będziesz kiedyś stary a Twoja pomarszczona morda będzie budzić obrzydzenie młodych zdolnych. I wiesz co? ja będę pierwszy który cię za tą mordę zjebie jak psa, skurwysynu.

  0

  3
  Odpowiedz
 11. Trzeba było jej powiedzieć, że nie zapracowała na swoją emeryturę i powinna stać, ewentualnie biec za autobusem. To zawsze działa 🙂 Poza tym niestety to prawda i muszę ze swoich podatków utrzymywać takie prukwy

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zgadzam się z Tobą oprócz końcówki. Historia jest ważna, ale nie należy wypominać innym czegoś co uczynili ich przodkowie. A stare baby nie wszystkie, ale większość są jebnięte.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Racja, że niektóre mohery mają podupcone we łbach, fakt. Ale ci co pierdolą że „utrzymują z podatków takie prukwy” i tym podobne teksty – co kurwa, wy sie nie starzejecie matoły? Pewnie nie dożyjecie takiego wieku, zeżre was stres, spłacanie hipoteki i jebniecie na zawał przez wasze tłuste zasrane dupy od siedzenia w biurach. A jak który odważy sie dożyć takiego wieku to oby was młodzi zajebali gdzieś pod mostem, skurwiałe gnidy.,

  0

  1
  Odpowiedz