42-letni prawiczek

Witam. Jak w temacie. Jest tutaj ktoś lepszy ode mnie Panowie? /Pozdro Bartek. P.S. Jeżdżę Octavią.

69
25

Komentarze do "42-letni prawiczek"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. pieprz Mesia ; )

  8

  1
  Odpowiedz
  1. Ale masz marzenia, patałachu… 🙂 /Mesio PS. Pan się nie zadaje z takimi jak on. 😉 Na Skodę to on sobie może najwyżej podstarzałą belferkę wiejskiej podstawówki wyrywać, bo nawet małolaty z takiej szkoły zabiłyby go śmiechem, a co dopiero Pan twój. Byczywąs to ma chociaż Lamborghini…

   9

   5
   Odpowiedz
 3. szanuję bardziej niż tych chujów, którzy chodzą na dziwki

  20

  5
  Odpowiedz
  1. Nie mów hop. W końcu żeś go nie widział… 😉 Może mu nie staje? Albo nawet dziwki z nim nie chcą?

   6

   2
   Odpowiedz
  2. a co jest złego w chodzeniu na dziwki?

   14

   20
   Odpowiedz
   1. „a co jest złego w chodzeniu na dziwki?”

    A co się głupio pytasz?
    Zresztą jak pytasz, to nie zrozumiesz.

    5

    2
    Odpowiedz
 4. Jesteś królem prawiczków. Często trzepiesz?

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Raz dwa razy na miesiąc

   2

   1
   Odpowiedz
   1. Dywany chyba…

    15

    0
    Odpowiedz
 5. A Octavia TDI? Jaki przebieg?

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Tak, TDI 150k przebiegu

   4

   0
   Odpowiedz
   1. Ja mam Passata w gazie.

    5

    0
    Odpowiedz
 6. Znów się jakiś gimbus nudzi…

  6

  0
  Odpowiedz
 7. 34-letni z lękami do kobiet i niską samooceną. Czy któraś zechce takiego rozdziewiczyć? /P.S. Jeśli ma to znaczenie to nie jeżdżę Octavią.

  19

  2
  Odpowiedz
  1. „Jeśli ma to znaczenie to nie jeżdżę Octavią.”

   To jest dla ciebie jakaś nadzieja…
   Pod warunkiem, że nie nazywasz się Mirek i nie jeździsz Pandą albo Matizem w gazie. 😉

   8

   0
   Odpowiedz
  2. Nie zechce. Tylko dziwka może zwiększyć pewność siebie. W przeciwnym razie celibat do końca.

   5

   2
   Odpowiedz
  3. Radek to Ty ?

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Im więcej prawiczków tym lepiej dla istot najbardziej zaawansowanych i najbardziej rozwiniętych spośród wszystkich stworzeń na tym łez padole,bo mniej parakomórczaków się rozmnoży i będzie ujemny bilans przyrostu naturalnego a w końcu wszystkie zwierzęta dwunożne nieowłosione(aż do zrzygania nieraz kiedy dotknie się ich ohydnie gładkiej skóry i dotktniętych gangreną łap co dowodzi zgniły kolor ich paznokci,jednakże mający dziwną woń lakieru i spirolu),oczywiście na koniec populacji łysych zwierząt składa się wiele czynników,ale ujemny przyrost naturalny jest bardzo ważnym czynnikiem,dlatego im więcej samców tego gatunku bez jakiekogolwiek doświadczenia płciowego tym lepiej dla rasy panów i gorzej dla samych zwierząt,ale one tego nie rozumieją i robią wszystko co im rasa panów podszepnie do ucha w tivi,radio,gazecie.

  6

  9
  Odpowiedz
 9. Jedno jest pewne: po ojcu tego nie masz.

  26

  1
  Odpowiedz
  1. Chyba że in vitro.

   8

   0
   Odpowiedz
 10. Ja pierdole xD

  9

  0
  Odpowiedz
  1. A on nie. 😉

   13

   0
   Odpowiedz
 11. Wszyscy są lepsi od ciebie, bo już ruchali krocie. Rzuć się w wir dziwek i wiruj w takcie rytmu ruchaczki za kase.

  8

  3
  Odpowiedz
 12. Oż kurwa. 42-letni prawik. Opisz jak to się stało? Jaką masz osobowość, co robiłeś w życiu, że nie zaruchałeś? Czy jesteś jakiś w chuj szpetny? Albo ci nie staje? To jest bardzo ciekawe, bo przez tyle lat, to największemu przegrywowi się trafi, że coś mu usiądzie na kutasie.

  18

  2
  Odpowiedz
  1. Wy łyse „wygrywy” w 20 letnim BMW to macie dobrze. Żadnych ambicji,marzeń(poza posiadaniem lepszego BMW i 55 w „biku”), zwój we łbie jeden więcej niż chomik żeby nie robić tam gdzie sie śpi i je, do roboty jakiejś prostej gdzie nie conajwyżej wymagają umiejętności dukania po literce kodów towaru. POza tym dyskotek „fchój” „blont eeeej dziewek niedomytych bez aspiracji i szacunku do samej siebie no chyba że ambicją jest posiadane tipsów i „cyCUF”, które nie wiedzą nawet kiedy i komu dupy dają na pęczki a później dzieci i pincet plus.”RZyć” i nie umierać.

   157

   1
   Odpowiedz
   1. masz u mnie browca bo zgadzam się na 100% z powyższą treścią 😉

    5

    1
    Odpowiedz
 13. Wasz problem jest taki, że wy czujecie z tego dume. Wiec nigdy nie znajdziecie kobiety – sami siebie sabotujecie, zeby trwac w swojej samotnosci.

  14

  4
  Odpowiedz
  1. A ma się tego wstydzić ? Ani to duma ani wstyd. Po porostu jest jak jest.

   8

   0
   Odpowiedz
 14. Nie no co Ty zwariowałeś… haha 42 lata i nie bzykał jeszcze a to dobre

  2

  8
  Odpowiedz
 15. Ja mam tylko 29 lata i myślałem, że jestem zajebisty, ale Ty mnie przebiłeś! Zobaczymy, który będzie dłużej żył… bo seksu nie zamierzam nigdy uprawiać. Brzydzą mnie ludzie i ich genitialia. Obrzydliwy widok. Pozdrawiam z Japonii.

  11

  6
  Odpowiedz
 16. Nie jest to wg mnie powód ani do strasznego wstydu jakiegoś ani do dumy. Wiec o chuj w twoim wpisie chodzi panie Bartek?

  13

  0
  Odpowiedz
 17. Bo widzisz patałachu, gdybyś był 36 letnim prawiczkiem jak ja z urojeniami oraz kompleksem wyższości, to nie miałbym tego problemu. /Mesio
  PS. Tak naprawdę to nie mam mercedesa, ale czasami wujek Roman zabiera mnie na giełdę swoim żukiem z plandeką.

  17

  3
  Odpowiedz
  1. Pod plandeką to cię będą „Muminki” do naszych kazamatów wiozły, patałachu parchaty, za podszywanie się pod Pana twojego. /Mesio PS. A w kazamatach to wiesz… A jak nie wiesz, to użyj wyobraźni. I miej na uwadze, że Pan twój ma ją większą.

   6

   7
   Odpowiedz
 18. A ja jestem wege, studiuje prawo i jezdze multipla

  5

  7
  Odpowiedz
  1. I prawdopodobnie nie masz kciuków albo klawisz ‚Alt’ ci nie działa.

   9

   0
   Odpowiedz
 19. Dlaczego informujesz nas, że jeździsz octavią? Czyżby istniała korelacja między byciem prawiczkiem w wieku lat 42 a posiadaniem octavii? Jeśli tak, przesiądź się na składaka Wigry 3 – jego właściciele mogą pochwalić się bujnym życiem seksualnym. Wiem coś o tym, bo mój chłopak jeździ takim modelem. No chyba że informując o posiadaniu octavii chcesz wywrzeć wrażenie na chujawiankach. Jeśli tak, to jesteś bardziej żałosny niż Ci się wydaje. W XXI w. same potrafimy wozić swoje tyłki, więc samochody nie robią na nas wrażenia.

  5

  5
  Odpowiedz
  1. Uch, chodziło mu o to, że nie jeździ Multiplą…

   9

   0
   Odpowiedz
   1. Co mimo wszystko nie poprawia jego widoków na spotkanie chętnej panny. Niech kupi Wigry 3. Nasi ojcowie tym jeździli…

    2

    1
    Odpowiedz
  2. w XXI w. macie do wszystkiego dwie lewe ręce, wymagania z kosmosu, żadnych zalet, za to posiadacie wszystkie najgorsze, antyludzkie cechy

   7

   1
   Odpowiedz
 20. Najlepsza dziewica to własna prawica…

  12

  2
  Odpowiedz
 21. Diss na mesia. Nie odpisujecie na jego komenty.

  5

  4
  Odpowiedz
 22. Szkoda, że nie ma tak jak w dawnych czasach. Chcesz podymać to bierzesz sobie bez pytania o zgodę i dymasz. I już. Teraz te pizdy zajebane mają prawo wybierać sobie. One nie są ludźmi dlatego nie powinny mieć żadnych praw. Są za tępe na dzisiejsze czasy.

  22

  13
  Odpowiedz
  1. Dlatego nie masz dziewczyny i do końca życia zostaniesz koniojebcą 😉

   10

   3
   Odpowiedz
  2. I dobrze że mają prawo sobie wybierać. Powinny wybierać tych najlepszych samców z najlepszym nasieniem, i rodzić równie nieskalane debilizmem dzieci. Tu działa prawo Darwina , to dobór naturalny. Wszystko ma zmierzać ku lepszemu i nie krzyżować się ze słabymi jednostkami i wydawać na świat kolejne słabe jednostki

   7

   9
   Odpowiedz
   1. hehehe właśnie widać jakich sobie wybierają…szkoda gadać

    14

    2
    Odpowiedz
   2. „Tu działa prawo Darwina , to dobór naturalny.”
    No ale właśnie słabo działa. Prawo Darwina faworyzuje najsilniejszych, najzdrowszych i najbardziej zaradnych samców. Niestety u ludzi psuje wszystko inteligencja. Oczywiście do pewnego stopnia dobór naturalny działa, dlatego bogaci mają takie powodzenie. Ale taki bogaty gość niekoniecznie musi mieć dobre geny. Kobiety pogodziły to w ten sposób, że innego wybierają na dawcę nasienia, a innego na providera. Druga sprawa to jak napisałem inteligencja. Ona w doborze naturalnyn się niestety nie liczy, stąd takie powodzenie u panien mają nakoksowane tępaki i brutale – natury nie oszukasz. Tylko czy taki dobór naturalny wychodzi rodzajowi ludzkiemu na dobre? Chyba niekoniecznie. W końcu żyjemy w cywilizacji, ale tego natura nie przewidziała. Dalej działa dobór naturalny jak w jaskiniach. A wielu starych kawalerów to nie są wcale – jak tu piszecie – przysłowiowi zapasieni koniobijcy w żółtym, zapoconym podkoszulku i w grubych okularach. Całkiem nieźle sobie radzą, są inteligentni, oczytani, wrażliwi, często przystojni. Tylko, że ich dobór naturalny nie faworyzuje. Nie wzbudzają emocji i pożądania. Bo w jaskini by nie przetrwali.

    16

    2
    Odpowiedz
    1. Darwinizm w przypadku homo sapiens w kwestii doboru słabo działa, bo kobieta nie wyewoluowała ponad to, co w czasach jaskiniowych było. Stąd taki a nie inny dobór partnerów. Także to nie jest problem inteligencji facetów (czy inteligencji w ogóle). Inteligencja niczego nie psuje, to dobrodziejstwo. Problem jest, jak zwykle, z babami. Powinno się je zacząć modyfikować genetycznie, by to się zaczęło rozumem kierować, a przede wszystkim inaczej wychowywać całe społeczeństwo.

     A w jaskini inteligentni przetrwali, inaczej dziś by inteligentnych nie było. Poza tym ktoś przecież musiał wynaleźć koło, ogień itd. /Mesio
     PS. Co ma właściciel Octavii na ścianie przy łóżku? Zdjęcie Passata. 😉

     8

     1
     Odpowiedz
     1. No tak Mesiu, lepiej to ująłeś. Bardziej chodziło mi o to, że dobór nie faworyzuje mężczyzny z kompleksami, niską samooceną, brakiem pewności siebie, cichego i spokojnego, mimo że on jest inteligentny, wrażliwy, ma jaką taką pracę nie gorszą niż stado żonatych patałachów, jest uczciwy, bez nałogów, niebrzydki itd. Bo taki koleś nie wzbudza żadnych emocji. Tak jak piszesz, kobieta nie wyewoluowała poza to co liczyło się w jaskini. Liczy się tylko siła, władza, pewność siebie. Dawniej słaby psychicznie facet by zginął, dziś może całkiem nieźle przeżyć życie. Ale kobiece pożądanie jest uwarunkowane tymi pierwotnymi instynktami. Jedynie inteligencja i ambicja danej lochy determinuje strategię. Tępa dzida wybierze dresa w BMW, inteligentna, samowystarczalna – najchętniej prawnika, lekarza, przedsiębiorcę. Jeżeli zabraknie odpowiedniego materiału, to obniży wymagania, ale takiego faceta nigdy nie będzie szanować i zostawi bez mrugnięcia okiem jak tylko trafi się lepszy model. Sorry Gregory, to ewolucja /Prawiczek.

      8

      2
      Odpowiedz
     2. Ja jestem żonaty i chociaż nie jestem żadnym Casanova to mam kilka przygód na koncie. To co wyżej piszecie to prawda o wyborach kobiet, ale w ogóle nie zastanawia was jakie kobiety wybierają mężczyźni. Zachowujecie się jak towary na półce. To dlatego jesteście prawiczkami. Model samochodu jakim jedziecie nie ma znaczenia. To facet na laski powinien mówić towary, jeśli pozwólcie aby było odwrotnie to nie zaruchacie.

      0

      0
      Odpowiedz
   3. Zabawne, że w tej jednej wypowiedzi jest aż tyle zaprzeczających sobie stwierdzeń. Coś to prawo Darwina działa chyba na odwrót, bo najbardziej inteligentne i najbardziej zaradne jednostki mają zazwyczaj najmniej potomstwa, jeśli w ogóle mają jakieś. Za to przeciętne robole mnożą się jak króliki.

    11

    0
    Odpowiedz
    1. No bo mylisz kolego inteligencję jednostkową z dsrwinowską. W ewolucji trzeba mieć jak najwięcej potomstwa i rozpowszechnić geny. Wszak dzieci kiedyś marły jak muchy. Zwycięzca w tej grze był brutalny jebaka, który brał kobietę za włosy i ciągnął do jaskini.

     2

     0
     Odpowiedz
    2. No przecież to proste jak konstrukcja byczywąsowej nahajki…

     Z punktu widzenia biologii mnożenie się na potęgę jest wskazane. Biologię i ewolucję pierdoli, że jeden z gatunków wykształcił tak wysoki poziom inteligencji, że stworzył cywilizację. Stąd nadal biologiczna część natury ludzkiej popycha nas do rozmnażania się ile wlezie. Im większy motłoch, tym mniej rozumu i inteligencji, a więc siłą rzeczy większa uległość zwierzęcemu instynktowi. Tyle jeśli chodzi o biologię i ewolucję.

     Natomiast chyba nie po to stworzyliśmy i rozwijamy cywilizację, by nadal bezrefleksyjnie podporządkowywać życie wyłącznie zwierzęcemu instynktowi. Więc z punktu widzenia dalszego rozwoju cywilizacyjnego (takiej ewolucji cywilizacyjno-biologicznej, a w przyszłości to być może już nawet pozbawionej tej biologicznej części na rzecz choćby sztucznych ciał; jeden ruski miliarder parę lat temu zebrał grupę naukowców i już nad tym pracują, i co więcej, mają nadzieję, że za jakieś 30 lat to będzie do osiągnięcia), inteligencja jest wskazana. Problem w tym, że z punktu widzenia ewolucji cywilizacji jesteśmy na etapie, który jest pomiędzy czasami prymitywnymi a swego rodzaju „nową erą”. Taki (nie)fart. Stąd cywilizowana część nas ogranicza, a atawizmy nadal nami rządzą. I dlatego baba -która jest zapóźniona ewolucyjnie- potrzebuje samca, któremu bliżej do małpy niż do człowieka. I póki nie przekroczymy (jakimś cudem) tego punktu, to tak będzie nadal. Po jego przekroczeniu „ewolucja cywilizacyjna” potoczy się dalej. Będzie się rządzić podobnymi prawami do tej biologicznej, więc z tego punktu widzenia darwinizm nadal będzie miał sens, ale zniknie to, co jest pierwotnym atawizmem, czyli ta nasza zwierzęca część. A wtedy liczyć się będzie inteligencja i dostosowanie się do życia w cywilizowanym świecie a nie jaskiniowe zalety. I tu dopiero będzie pole do popisu dla inteligentnych dziś uważanych za pewnego rodzaju odpad. No chyba, że wszystko szlag trafi i matka natura zacznie od nowa. /Mesio

     PS. Ktoś kiedyś pokusił się, by znaleźć odpowiedź na to dlaczego Żydzi, choć stanowią jakieś 0,3% ludzkiej populacji, mają kilkadziesięcioprocentowy (bodaj około 30%) udział w liczbie noblistów i w ogóle jako naród są na topie, jeśli chodzi o inteligencję. I po zebraniu danych z różnych dziedzin, naukowcy (w tym żydowscy 🙂 ) doszli do wniosku, że to skutki dostosowania się, przez tysiąclecia takiego życia, do życia w ciągłym zagrożeniu. Bo naród był stale prześladowany. Zadziałał czysty darwinizm -słabi (w tym wypadku mniej inteligentni, czyli mniej radzący sobie w warunkach „cywilizowanych”) ginęli. Zostali tylko ci najbardziej inteligentni (wyjątkiem był dopiero holokaust, bo to była skala masowa i do pieców w obozach trafiali jak popadło) i przekazali swoje geny (oraz wykształcone przez ten naród normy społeczne) a wraz z nimi inteligencję następnym pokoleniom. Inne narody w swej historii nie przeszły tego samego, więc nic nie stało na przeszkodzie by ci, którzy mieli mniej inteligencji, rozmnażali się swobodnie dalej. A że byli tępi, to rozmnażali się bez opamiętania. A gdy wraz z nowymi technologiami oraz roślinami sprowadzonymi z odkrytej przez Kolumba Ameryki w Europie zniknął głód, to motłoch mógł już się swobodnie rozmnażać niemal bez przeszkód od wojny do wojny. I tak jest do dziś.

     Zresztą warto zauważyć, że nawet w Polsce coś podobnego dało się zaobserwować w przypadku mieszkańców poszczególnych zaborów. Pomimo, że ten konkretny okres czasu -raptem 123 lata- jest znacznie krótszy niż „dzieje ludu Izraela”. Porównajcie Polaków pod zaborem pruskim z tymi z dwóch pozostałych zaborów, a zwłaszcza spod zaboru rosyjskiego. Niemiec dał przykład pomyślunku i gospodarności i, na swoje nieszczęście, nieświadomie nauczył, że żeby go pokonać, żeby w ogóle przetrwać, trzeba być lepszym od niego. Żeby być lepszym od rosyjskiej dziczy nie potrzeba było tyle zachodu, a dodatkowo wprowadzone ruskie rządy uczyły dziadostwa i tych pod rosyjskim zaborem. I tej różnicy między Wielkopolską a wschodnią częścią kraju nic nie wypleniło do dzisiaj, choć oczywiście to się trochę wyrównało, niestety na niekorzyść -były zabór pruski przejął wiele złych cech od liczniejszej reszty. Ale mechanizm jest ten sam -mieszanka biologii i cywilizacji. I tak działa darwinizm, choć w przypadku homo sapiens już nie dotyczy jedynie biologii.

     4

     2
     Odpowiedz
     1. Mesiu, słusznie prawisz dopóki nie wiesz z kim dyskutujesz, ale jak ktoś podpisze, że jest prawiczkiem to od razu dopierdalasz. A co komu do tego czy się pierdoli czy nie? Są ludzie w ogóle z małymi potrzebami w tym względzie. I jak taki prawik ma niby podnieść pewność siebie jak na wszystkich forach czyta, że jest nikim, zerem, przegrywem, chociaż kurwa pracuje, ma mieszkanie, jaki taki samochód, wykształcenie i wiedzę, hobby, ale byle patałach w matizie będzie po nim jechał ile wlezie, bo on przecież ruuuucha. Jeśli rozumiesz o co mi chodzi… /Prawiczek
      P.S. „wyjątkiem był dopiero holokaust, bo to była skala masowa i do pieców w obozach trafiali jak popadło” – no nie do końca, bo najlepsi i najcwańsi spierdolili do USA jeszcze przed wojną, jak tylko oszołom z wąsem doszedł do władzy -vide choćby Einstein.

      6

      0
      Odpowiedz
     2. „Mesiu, słusznie prawisz dopóki nie wiesz z kim dyskutujesz, ale jak ktoś podpisze, że jest prawiczkiem to od razu dopierdalasz.”

      A gdzie ci Pan twój dopierdolił, patałachu? Pana twojego gówno obchodzi, czy kisisz ogóra w jakiejś cipie czy nie. Ma swoje sprawy i zmartwienia.

      „no nie do końca, bo najlepsi i najcwańsi spierdolili do USA jeszcze przed wojną,”

      Fakt, kto mógł, to spieprzył z Rzeszy. Ale też prawdą jest, że wielu zostało, a jeszcze więcej nie wyjechało z krajów Europy potem zaatakowanych przez Niemcy (a niektórzy nawet spieprzyli z deszczu pod rynnę, bo np. do Polski). I wcale nie byli tacy głupi. To nadal często była duża inteligencja, zwłaszcza w porównaniu ze średnim poziomem mieszkańców takich krajów jak Cebulandia. No cóż, byli inteligentni, ale nie byli jasnowidzami. A ty się, patałachu, spodziewasz, że np. jutro może ci Putler kilka Iskanderów z głowicami nuklearnymi spuścić na głowę? /Mesio

      PS. A co do tego, że „jak taki prawik ma niby podnieść pewność siebie”. Czego tacy jak ty, patałachu, nie potrafią zrozumieć, to tego, że dziewictwo, czy jego brak, niczego tu nie zmieni. Bo nie ono jest problemem twoim. Myślisz, że jak zamoczysz, to nagle się cud stanie i pewność siebie ci skoczy i taki super będziesz? No może ta samoocena się na chwilę podniesie, dopóki ci ktoś znów nie pokaże twojego miejsca w szeregu, a ty łeb spuścisz między nogi, ogon podwiniesz i grzecznie tam zaczłapiesz.

      Problemem, patałachu, jest twoja samoocena. Skoro nie tylko jesteś w stanie się przejąć cudzym komentarzem, ale jeszcze cię on potrafi zdołować, to nic ci nie pomoże. Przez to, przez takie rzeczy, jesteś słaby ogólnie. Bo jesteś słaby psychicznie. I nie zmieni tego to, czy w jakąś cipę wsadzisz czy nie. Nadal będziesz słaby. I to cię właśnie różni od tych, którzy tak jak ty mają tę robotę, chatę i dajmy na to Matiza w gazie, czy inny złom którym bezczelnie zawalasz drogę mesiowi Pana twojego. Oni są lepsi od ciebie nie dlatego, że moczą w jakiejś cipie, tylko pod względem psychiki, dlatego ci zawsze dojadą. Popracuj nad tym, zamiast jęczeć Panu twojemu za uszami jak ruchana dziwa. Na dobry początek olej takie komentarze i naucz się odszczekiwać. To ci się przyda, a z czasem może nawet i znajdzie ci się jakaś dupa kiedyś. A jak już koniecznie musisz się „pozbyć problemu”, to miej choć na tyle jaj, żeby podjąć jakąś konkretną decyzję i pójść do jakiejś dziwki, skoro innej znaleźć nie możesz. Bo widać, że z podejmowaniem decyzji też masz kłopot, skoro do tej pory jej nie podjąłeś pomimo tego, że ci tak to ciąży. To także słabość różniąca cię od reszty. Jak mawia kumpel Mesia, Pana twojego: „testosteron się ma albo nie”. Albo będziesz ciota całe życie albo zaczniesz się zachowywać jak facet. Nie rozkminiaj wszystkiego na pierdyliard sposobów. Myślisz, podejmujesz decyzję i żyjesz z konsekwencjami. Tak to ma wyglądać (i ma byś szybko, jasno i konkretnie). Proste. Jak spotykasz laskę i czujesz, że coś jest na rzeczy i masz ochotę ją np. pocałować, to to, kurwa, robisz, najwyżej w mordę dostaniesz. I chuj, że dostaniesz. Świat się zawali? Deal with it. A nie jakieś smętne pierdolenie: „może tak… a może inaczej… a co będzie gdy…”. Kapujesz?
      (A, i tak na wszelki wypadek, bo cholera wie, jak powyższy przykład zrozumiałeś: i nie przesadź, żebyś nie napastował jakiejś, granice to ty jednak, patałachu, znaj)

      5

      0
      Odpowiedz
     3. W sumie racja dzięki za wpis /Prawiczek

      1

      0
      Odpowiedz
   4. Wszystko jasne, teraz wiem czemu ludzkość tonie po uszy w gównie i głupocie tępa dzido.

    2

    0
    Odpowiedz
 23. Dobrze że nie jeździsz Lanosem bo miałbyś dopiero przejebane hahahaha

  2

  2
  Odpowiedz
 24. Nie ma się czym chwalić.

  1

  1
  Odpowiedz
 25. A ja mam 45 lat , jestem dziewicą i jeżdżę rowerem bez siodełka. Jest jakaś lepsza ode mnie?

  6

  1
  Odpowiedz
  1. pewnie jesteś tak duża że siedzisz na bagażniku

   3

   0
   Odpowiedz
 26. 200 zł w łapę, wchodzisz na rokse, wybierasz, dzwonisz, idziesz i po problemie. XXI wiek to wiek łatwego dostępu do seksu, na co jeszcze czekasz? Po tym jak tam pójdziesz, zobaczysz, że ten cały seks jest przereklamowany. Nic się nie przejmuj.

  4

  2
  Odpowiedz
 27. Gdybyś patałachu nie był głąbem i został transką tak jak ja, to nie miałbyś takich problemów. Dostałbyś angaż w wytwórni pornosów Łódzkiego Wydziału Fabrycznego „Kazamat” gdzie doświadczyłbyś seksu do wyrzygania (jak byś się od czasu do czasu zadławił jakąś prężną pałą). Miałbyś własny barak w ekskluzywnej alei gwiazd (wyposażony w osobny kibel!) w osiedlu przyzakładowych baraków dla roboli i wyrobnic, jeździłbyś (niebitym; poprzedni właściciel, z którym finalizowałam umowę kupna z połykiem, dawał słowo) Espero i do tego mógłbyś liczyć na tournee po Gabonie, Mozambiku, a nawet po Angoli. A tak to siedzisz w wynajętej zapleśniałej norze na którymś tam piętrze mrówkowca i męczysz robaka do widoku jakiegoś silikonowego cycka na RedTube… / Tosia Transetka (dawniej Antoni)

  4

  0
  Odpowiedz
 28. $7 lat, prawiczek, nigdy się nie całowałem z kobietą. Jeżdżę Multiplą w gazie.

  8

  0
  Odpowiedz
 29. O kurwa a ja w wieku 24 lat myslalem ze mam problem. Na pocieszenie powiem ze seks jest przereklamowany jednak niektore owoce nie powinny zbyt dlugo dojrzewac i trzeba w koncu to zrobic. Nie taki diabel straszny. Powodzenia pamietaj czasem nawet slepej kurze trafi sie ziarno

  3

  2
  Odpowiedz
  1. Napisz następną chujnie pod nazwą ,,24-letni prawiczek”.

   2

   2
   Odpowiedz
 30. Mam to w dupie.

  4

  0
  Odpowiedz
 31. No niby jak to się stało?

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Prawiczków jest sporo a znajdźcie mi teraz dziewicę, jak wszystkie się prują aż miło. Co najlepsze rucha tylko niewielki odsetek i to tych najgorszych a im jesteś porządniejszy tym mniejsze szanse masz na cokolwiek, nawet na związek. Piękne społeczeństwo nam rośnie, mamusie zwykłe kurwy o umyśle zatrzymanym w czasach prehistorii a tatusiowie miejscowe przygłupy i luje. Nic tylko patrzeć i podziwiać

  72

  2
  Odpowiedz
  1. może ciężko ci znaleźć bo nie szukasz, ba pewnie nie wychodzisz z domu, acz łykasz internetowe fora dla przegrywów jak pelikan, tam piszą to samo mimo zerowego kontaktu z żywą dziewczyną.
   na studiach w grupie 12 dziewczyn mam 7 pewnych dziewic, nie brzydkie, nie nudne, nie jeden się ogląda.
   ale znacznie łatwiej mówić, że gorsi mają lepsze szansę, a ty, ten porządny, wręcz najporządniejszy (no jakby inaczej XD) nie masz żadnych bo kobiety są złe i według was wybierają – jakimś dziwnym trafem – tych gorszych. jak chce kupić auto to nie kupuje specjalnie zepsutego, nie zostałeś wybrany = jesteś gorszym wyborem, gorszym nawet od tych, którymi ty gardzisz i uważasz za najgorszych.

   12

   10
   Odpowiedz
   1. Tak się składa paniusiu, że w dzisiejszych czasach rozmnażają się jedynie patusy i przygłupy, z wami wystarczy trochę poprzebywać, trochę posłuchać i można nabrać do was obrzydzenia na całe życie. Nie jestem idealny i najporządniejszy, ale to co wy odstawiacie to jest upadek ludzkości i cywilizacji. Nic dziwnego, że białe kraje mają żenująco niski przyrost naturalny, bo nasze kochane panie to najgorszy możliwy szczoch. Kto by chciał zakładać rodzinę z czymś takim??

    31

    1
    Odpowiedz
   2. Niech Pan twój zgadnie… Polibuda?

    Laski z politechnik (a przynajmniej część z nich) się nie liczą w tym „zestawieniu puszczalskich”, bo one często są inne -mają jakoś inaczej poukładane pod kopułą. Niestety, są też z tego powodu trudno dostępne. Skupione na nauce, karierze, wyścigu szczurów, do tego nie myślące pewnymi kategoriami, przez co kontakt z nimi jest utrudniony. Ciężko się z takimi po prostu dogadać na tyle, żeby coś z tego było. Do tego też wybrzydzają. Stąd masz taką grupę a nie inną. /Mesio

    PS. A z tym „gorszym wyborem” to nie bądź taka pewna, patałachu płci odmiennej. Może to nie reguła, bo wiele jest patałachów nie zasługujących nawet na miano patałacha, ale to, jaki to był wybór, często okazuje się dopiero po jego dokonaniu. I wtedy jest często płacz i jojczenie „oni wszyscy są tacy sami, buuuu…”. A dzieje się tak, bo, stosując twoją analogię do kupna samochodu, baba wybiera podobnie jak wielu późniejszych klientów warsztatów -wystarczy auto dobrze wypucować i zaprezentować. A że pod lakierem rdza żre aż słychać… To wychodzi dopiero po „szczęśliwym zakupie”.

    4

    2
    Odpowiedz
   3. Pewnie tobie trudno będzie przyjąć że ie każdy chce chodzić po miejskich spędach czy mordowniach gdzie zbiera sie motłoch i patologia z połowy miasta czy czy wsi, gdzie podpite buractwo szuka zaczepek i można zostać pobitym, okradzionym a nawet skończyć w areszcie za bójke czy z wyrokiem za bobicie jakiegoś matoła.

    6

    1
    Odpowiedz
   4. Tak by było misiu kolorowy, gdyby rozmnażali się najlepsi i najbogatsi a jest odwrotnie, najwięcej samotnych jest w najbogatszych krajach świata i tam gdzie ludziom żyje się bardzo dobrze, najmniej dzieci rodzi się w zamożnych rodzinach a im bardziej biednie i chujowo tym więcej dzieci i robienia z bycia w związku i z samego ruchania jakiegoś osiagnięcia życiowego.
    Jednym słowem można równie dobrze twierdzić, że ta twoja która wybrała ciebie zrobiła to bo jesteś taki chujowy jak ona 🙂

    3

    0
    Odpowiedz
  2. Jakbyś był ładna dziewczyną, do której co chwila ktoś podbija, gdyby proponowali ci forsę, pracę, mieszkanie i utrzymanie w ramach za seks, podwoziliby wszędzie stopem tylko dlatego, że masz szpare między nogami, a jak zalozylbys konto na portalu randkowym to miałbyś 500 wiadomości w jeden wieczór, to też nie byłbyś dziewicą. Tak to wygląda dlatego jest pełno prawiczków i w zasadzie żadnych dziewic już od gimnazjum.

   11

   0
   Odpowiedz
 33. No i? wielka chujnia, że nie masz na głowie kobiety w trakcie menopauzy? na co narzekasz idioto?

  4

  1
  Odpowiedz
 34. Jest wielu lepszych, nie martw się. Jak ma na nazwisko Bajtek?

  2

  0
  Odpowiedz
 35. Zmień auto. Albo kup rower – pozytywnie wpływa na potencję, co może być atutem na portalach randkowych, co wpłynie dodatnio na Twoje szanse spotkania chętnej panny.

  1

  0
  Odpowiedz
 36. Autorowi mogę poradzić aby zapisał się na siłownię. Poćwiczysz z rok nabierzesz trochę wyglądu zbliżonego do Yankesa jeśli będziesz systematyczny i wytrwały, możesz także odwiedzić fryzjera który za usługi bierze więcej niż 15 zł i wymienić Cottonworldy na bokserki. Twoja pewność siebie trochę się poprawi i po pewnym czasie odnotujesz, że spojrzenia kobiet zaczną kumulować się na Tobie co będzie dla Ciebie bodzcem do działania. Jeśli wstydzisz się iść na siłownie sam to musisz się przełamać, zapewniam Cię, że nikt się z Ciebie nie będzie tam śmiał.

  Pozdrawiam i życzę zaakceptowania siebie takim jakim jesteś i samodoskonalenia,
  Koks z siłki.

  9

  1
  Odpowiedz
  1. No proszę, niby koks i kark a sensownie gada;)

   9

   0
   Odpowiedz
  2. Jeśli uważasz że każdy Jankes to koks to znaczy że………….Za dużo TV chłopaku. Im głupszy, prymitywniejszy kraj tym większy kult siły, koksu i szpanu. Wyrosło pokolenie prymitywnych buraków zadowolonych z tego że mają robote na budowie za 2500.

   1

   0
   Odpowiedz
 37. Wojtek. Prawiczek od 36 lat. Jeżdżę Nysą.

  2

  0
  Odpowiedz
 38. Radek. Prawiczek od 40 lat. Jeżdżę swiftem.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Heh ten komentarz „Wojtek. Prawiczek od 36 lat. Jeżdżę Nysą.” to też Ty napisałeś

   2

   0
   Odpowiedz
   1. A Ty czym zasuwasz?

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Muitiplą xD

     1

     0
     Odpowiedz
   2. Wow, mój ty Sherlocku, mniammm

    2

    0
    Odpowiedz
 39. Zdzisław. Prawiczek od czasów Mieszka I. Jeżdzę ikarusem.

  2

  0
  Odpowiedz
 40. Stefan. Prawiczek od czasów Nerona. Jeżdżę hulajnogą.

  5

  0
  Odpowiedz
 41. Ja jeżdżę fałwejem…:)

  0

  0
  Odpowiedz
 42. Mesiek bukieciee a ty nadal tu jesteś ? ? ?

  0

  0
  Odpowiedz
 43. Ja też prawiczek ale w podobnym wieku więc nie wiem czy starszy.

  1

  0
  Odpowiedz