Cwaniakujące chamy

Kto z nas nie spotkał sie z buraczanym cwaniaczkiem, pseudo mądralą czy jakimś mędrkiem wiejskim spod biedronki? Chyba każdy.Mnie jednak to wkurza coraz bardziej. Gdzie nie spojrzeć tam jakaś menda próbuje ci uprzykrzyć życie, wejść na łeb, zaszkodzić w jakiś sposób. Tu na każdym kroku człowiek jest obserwowany,oceniany, sądzony, byle jaki błąd, byle pierdoła, byle nieopatrzne zdanie i już cie obgadują i już na mordach zadowolenie że „jesteś taki a taki czy to czy to źle robisz”. I jeszcze te chłopki roztropki szarobure, które są w życiu nikim, nie umieją rozwiązać nawet prostej krzyżówki a mordy im sie nie zamykają, każdego umie określić, ocenić, obrazić, stawia sie ponad innych. Życie tu przypomina mi jakiś kierat gdzie musisz równo z innymi pchać bo jak sie potkniesz to inni cie podepczą albo batem dostaniesz.

86
2

Komentarze do "Cwaniakujące chamy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak. I rady na to nie ma.

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Mnie to tak coś na paranoję zakrawa. Jak się nie wyzwolisz z takiego myślenia to będzie z Tobą gdzie byś nie wyjechał.

  4

  0
  Odpowiedz
 4. Oooo tak! Właśnie w tym sęk. Nawet z największego przyjaciela potrafi wyjść cwaniaczek. Znam takich skurwysynów, co gdyby nie wyrok nic by nie powstrzymałoby mnie żeby takowego rozszarpać. Patrzysz takiemu w oczy, ale ten kretyn w życiu się nie domyśli jak mocno Cię wkurwia i co byłbyś w stanie mu zrobić, dlatego igra… igrają skurwysyny z ogniem…

  8

  2
  Odpowiedz
 5. Nie martw się już niedługo bydło zostanie zagonione do zagrody.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. A jakie branie mają te pajace i chamy. Hohoho lalunie pchają sie na nich jedna po drugiej. Ścierwo i śmiecie

  9

  1
  Odpowiedz
 7. niestety to prawda zetknąłem sie z tym gównem w poprzednich pracach a teraz narazie jest w porzadku

  10

  0
  Odpowiedz
 8. Czyżbyś pracował w Metalurgii w Kielcach? 🙂

  0

  0
  Odpowiedz