Dzisiejsze pokolenie studentów/ek

Mieszkam w akademiku gdzie na składzie mam za sąsiadki 3 dziewczyny z wymiany zagranicznej. Ich zachowanie jest krótko mówiąc zbyt toporne jeżeli chodzi o podstawowe sprawy związane z higieną. Na przykład ciągle zapchany odpływ pod prysznicem ( pełno włosów i gumek do ich spinania ), zapchana umywalka która według nich służy do wyrzucania resztek jedzenia po obiedzie, bałagan w toalecie to jest szczyt… zwykle mówi się że to tylko chłopacy sikają na deskę, od czasu gdy one są na składzie, stwierdzam że płeć żeńska nie jest gorsza … O spłukiwaniu wody i myciu rąk nie ma nawet co marzyć ;/

Czy dzisiejsze pokolenia które i tak są niżem demograficznym muszą prezentować tak chujowy poziom, że nie potrafią zadbać o higienę wokół siebie a co dopiero o przyszłość tego lub innego kraju.
Ps. Drobna uwaga aby nie było niedomówień, ten tekst mógł również tyczyć się polskich dziewczyn.

Pzdr

60
43

Komentarze do "Dzisiejsze pokolenie studentów/ek"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Co to są „chłopacy”?

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem jak ja,to w czasie studiów mieszkałbyś w prywatnej willi pod miastem,a twoimi ewentualnymi wspólokatorkami byłyby pachnące najnowszym chanelem laski,które codzień stawiałby ci laskę.Jednak ty jesteś tylko zwykłym burakiem,od którego na kilometr śmierdzi cebulą,więc zadajesz się z takim samym plebsem.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. @1. Mniej więcej to samo co „ćmoki”, „czopki” i „mondzioły”. Mógłbym dorzucić jeszcze „uczni”, w pytkę Zbysia.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Mam tu na składzie / lalę z wymiany. Klapa ojszczana / odpływ zatkany.
  Ze Wschodu, z Zachodu / co za różnica. Nic oprócz smrodu / niemytego cyca. Lala z wymiany / ma higienę w dupie. Klop zarzygany / resztkami po zupie. Ręce niemyte / ślad gówna na zadzie. To lala z wymiany / u mnie na składzie. To pisałem ja, Jarząbek Wacław i proszę niech ktoś skrobnie do tego kawałek muzy.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Chłopacy to osobniki z chujami. Czy jeszcze dziwi cię jakieś polskie słowo?

  1

  1
  Odpowiedz
 7. „chłopacy” – daruj sobie te studia

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Wylizałbym im te studenckie cipki, kible, odpływy wanienne i prysznicowe. Mniam.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. CHŁOPACY? To ty studencino masz maturę z j. polskiego???

  1

  0
  Odpowiedz
 10. 2 popuściły wodze fantazji. Znajdź sobie inny sposób na dowartościowywanie się.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Bo kobiety to większe syfiary od mężczyzn 🙁 Niejedna jest w stanie to potwierdzić.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @4 Kurwa geniusz.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A to nie tylko dziewczyny są takie „chłopacy” także, pewien kurwiszon zwierzał mi się razu pewnego, że przychodzą do niej tacy amatorzy jebania za kasę, że im nawet skrawki papieru toaletowego z dupy wystają.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @4. Niezłe. 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Po pierwsze, @wszystkie komentarze wyżej- puryści językowi, zastanówcie się najpierw nad sobą jak mówicie „wyłanczać”, albo puszczacie inne kwiatki, nie mówiąc o przekleństwach. Zwracać uwagę w Internecie potrafi każdy, ale jakoś nie widuję takich pięknie mówiących i piszących ludzi na ulicach.
  @Wracając do tekstu autora, takie zachowanie zdarza się coraz częściej wg mnie i absolutnie nie zależy od narodowości. Wydaję mi się, że to wina dzisiejszego wychowania, dzieci teraz mają wszystko zawsze pod nosem zrobione, gotowe, wyprane, ugotowane, nie potrafią zrobić niczego. Dziewczyny takie śliczne, buźki gładkie, ładne ale gotować nie potrafią, sprzątać wcale. Potem zwykły, fajny, pracowity facet stara się jak może, zasuwa do pracy żeby tą rodzinę utrzymać, a ta by tylko do fryzjera, do kosmetyczki, na fitness, w kuchni brud, smród, wszystko porozwalane i jeszcze narzeka jaka to zmęczona po całym dniu i dlaczego ona ma to zrobić, przecież ona nie nabrudziła. I OD TEGO MOI DRODZY SĄ ROZWODY. TAK!!!
  Sama się nie dziwię bo bym taką żonę przez okno za kłaki wywaliła.
  A z facetem to inna sprawa też nie tak kolorowo bo często to też cwaniak i leser, większości rzeczy nie potrafi zrobić.
  I chujnia jest taka, że fajna dziewczyna z ćwokiem, a dobry chłopak z egoistką. TADAAAM

  0

  1
  Odpowiedz
 16. nie ufajcie Jarząbkowi!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Tu Nitro Company czy była by Pani zainteresowana pracą w lodziarni?? Potrzebujemy właśnie takich osób jak ty!! Przyjdź sprawdź się!!! Najpierw ja Cie sprawdzę, potem klienci!!

  1

  0
  Odpowiedz
 18. baby to huje

  0

  0
  Odpowiedz