Internetowe poszukiwaczki boyfrenda

Witam wszystkich chujan.
Pewnie już mało kto z was korzysta z Gadu Gadu. Większość na FB przeszła. Ja jednak wolę gg.Jest tak że często kobiety szukają sobie potencjalnego chłopaka/męża przez gg wyszukując w katalogu publicznym po wieku i miejscu zamieszkania. Jak jestem dostępny to często właśnie pisze jakaś nieznajoma, jestem raczej nieufny ale jak chwilę się pogada to wyczuwam czy to nie jakiś wkręt.
Wkurza mnie jedna rzecz że niby się fajnie pogada, a jak za 2 czy 3 dni ja napiszę do tej osoby, żeby sobie pogadać to nawet nie odpisuje. Jest to mega wkurwiające. Nie można było przy pierwszej rozmowie napisać coś w stylu: Przepraszam ale szukam kogoś innego, albo napisać konkretnie że fajnie było pogadać ale więcej nie będziemy pisać? Czego te baby nie napiszą wprost tylko walą taką ściemę. Nie podoba się to napisz chociaż prawdę, nie to że się nastawiam na jakieś związki bo mnie to nie interesuje,ale popisać zawsze można, czasem wnioskuje po rozmowie że normalna, inteligentna dziewczyna tyle że jak ja napiszę za 2 dni to oczywiście zero odzewu. Dla mnie jest to dziecinada i strata czasu, nie mam cierpliwości do czegoś takiego.
Szukają niech szukają ich prawo bo może gdzieś tam za klawiaturą siedzi książę, ale to niech chociaż jedna z drugą zachowa się kulturalnie.
W sumie tak to jest ten kto szuka jest na wygranej pozycji bo wybiera i przebiera i robi co chce, tylko że niepotrzebnie zajmuje czas i denerwuje niektóre osoby w tym mnie.
Mimo że korzystam z GG tyle lat to jakoś nie wpadłem nigdy na pomysł żeby w ten sposób szukać kobiety:)

56
67