Jebane praktyki

Wkurwiają mnie praktyki w technikum.
Robimy za murzynów w markecie, a nie ma to nic wspólnego z naszym kierunkiem. I zapierdalaj jak ta pizda, cały miesiąc, za darmo, jeszcze za dojazd sobie zapłać, każdy pomiata, wysługuje się, ludzie mają cie za gówno.
Jeszcze na rano idzie przeboleć, ale po na popołudnie? Do 19 cały dzień zajebany, cały tydzień słoneczny, przychodzi weekend i zaczyna lać. NO KURWA!
Przestroga dla potomnych – jeżeli kiedykolwiek pójdziecie do technikum – a nie polecam (chyba, że znajdziecie jakieś z najlepszymi opiniami) to załatwcie sobie prakty na własną rękę, nie czekajcie aż szkoła wam załatwi, bo załatwi, ale chujowe.
Pozdrawiam i muszę wytrzymać jeszcze 2 tygodnie i 2 dni.
Śrut jak chuj.

53
52

Komentarze do "Jebane praktyki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie pchajcie się do technikum prócz budowlanki. Strata czasu. Po technikum masz to samo ba jeszcze większe gówno niżeli po liceum bo w tym liceum to sobie na panienki popatrzysz. Sam byłem na praktykach i iwyłącznie na szmacie, poukładaj coś, zamieć, albo zgiń z oczu. Liceum niby 3 lata, ale już to lepsze.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Ja bylem w tech chemicznym i mialem praktyki w prof. laboratorium, a po szkole przyjeli mnie tam do pracy

  0

  0
  Odpowiedz
 4. #1- no tak, panienki są tylko do patrzenia.

  Ja nie narzekałem, zorganizowali mi kursy i uprawnienia jak po zawodówce + matura.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ja jestem po technikum gastronomicznym. Jedne praktyki odbyłam w szkole podstawowej (te sama sobie załatwiłam), a drugie za granicą i wcale nie byłam murzynem. Może następnym razem wybierz lepsze miejsce, a poza tym o ile wiem w trakcie praktyk też można zmienić zakład pracy.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. gówno prawda. byłem w łączności sam sobie załatwiałem praktyki i wiesz co ? z mojego roku było około 80 osób i po prostu nie było tyle firm w moim fachu żeby wszystkich zmieścili.
  I nie zgadzam się w żadnym wypadku z @2 – po liceum nie masz nic, musisz iść na studia, po technikum wiesz przynajmniej jak używać wiertarki, niestety ale do mnie do firmy przychodzą głąby po studiach co nie wiedzą jak dziurę wywiercić i chcą 4 netto, zawsze ich się pytam za co.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Nie marudź, zobaczysz co będzie jak zaczniesz pracować…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Praktyki w markecie???? :OOOO

  0

  0
  Odpowiedz
 9. do 1).
  Oj dzieciaku chyba Ci się pojebało 😉 Jestem teraz na studiach i każdy żałuje, że poszedł do gównianego LO. No chyba, że jesteś takim lalusiem który musi mieć dziewczyne w klasie, żeby było się do kogo podlizać. Ubieraj rurki, żel na włosy i na disco 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Co wy pierdolicie? W technikum jest źle? Po technikum masz jakiś zawód! Nie wiem gdzie wy chodzicie ale ja ukończyłem właśnie technikum energetyczne i na dzień dzisiejszy mam 3 oferty pracy od zaraz! Jako elektryk! A praktyki załatwiałem sam – to fakt, to jeszcze zarobiłem. Pójście do LO to jest chujnia! Bo potem zostają tylko studia które dzisiaj są równie chujowe, albo praca jako sprzątacz. Ludzie po LO nic nie umieją. A po technikum masz zawód i lepszy start. Trzeba tylko chcieć i się kurwa uczyć!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Różne technika, różne poziomy. Sam skończyłem technikum informatyczne, jeśli wierzyć szkolnej propagandzie, najlepsze na Śląsku, i byłem zaskoczony, że w porównaniu do ludzi po innych technikach wypadaliśmy o wiele lepiej. Razem z kumplami zaliczaliśmy przedmioty informatyczne tak dobrze, że byliśmy pozwalniani ze wszystkich końcowych kombajnów i innych pierdół. Ludzie po liceach natomiast wypadali najgorzej we wszystkim prócz matmy i ewentualnie fizyki. Oczywiście zdarzały się wyjątki, ale byli to prawie zawsze ludzie, którzy się tym interesowali na własną rękę, programowali dodatkowo w domu itp.
  Niestety, po części zawiedliśmy studiami, po części pokonały nas obwody elektryczne których nigdy nie mieliśmy jako informatycy i porzuciliśmy uczelnię. Teraz czekam na wrzesień by wyrobić sobie kolejny zawód – technika elektryka. Potem pomyślę nad ewentualnym powrocie na studia i zrobieniu inżyniera.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Weź dyktafon, nagraj chuja jednego z drugim i idz do dyrektora, gazety, telewizji niech pokażą jak się edukuje młodzież i kształci do zawodu. A potem pierdolenie jak to źle!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @6 a to według ciebie używanie wiertarki wymaga wcześniejszego czteroletniego kursu o nazwie technikum? Jak w technikum rzeczywiście cztery lata uczą coś co można w 5 min pojąć to cieszę się że ja byłem w LO

  2

  2
  Odpowiedz
 14. Racja, miałem praktyki z politechniki i kopałem doły pod kable (no bo wydział elektryczny). Kolejne praktyki załatwiłem sobie sam, spytałem w urzędzie miasta, czy by mnie nie przyjęli – opierdalałem się jak rasowy urzędas przez 2 tygodnie tak bardzo, że aż z nudów zacząłem pisać pracę dyplomową.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. W technikum nie jest żle,dla mnie o wiele gorsza była gimbaza.Idę teraz do 3 klasy technikum informatycznego , i niedługo jedziemy na praktyki do Niemczech,dodatkowo dają nam 1.500 zlotych,darmowe żarcie i nocleg.

  0

  1
  Odpowiedz
 16. I feel you bro.

  0

  1
  Odpowiedz