Jestem młody i siwy

Każdego to czeka, ale do jasnej cholery ja mam dopiero 28 lat i jestem BIAŁY. Najgorsze jest jak poznaję jakąś fajną sympatyczna dziewczynę i słyszę proszę pana, kurwa mać jak tak dalej pójdzie to pozostają mi tylko emerytki i nie piszcie mi o farbowaniu, testowałem niby lepiej ale ja się jakoś źle czuję. Chujnia i śrut.

60
54

Komentarze do "Jestem młody i siwy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. powiem ci, że na to chyba nic ci nie pomoże. jeżeli nie chcesz farbować włosów to będziesz musiał się jakoś przyzwyczaić do faktu, że młode fajne laski będą mówić do ciebie dziadku.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Pomyśl, ze masz włosy. Mi w wieku 30 zaczęły lecieć jeden po drugim. Teraz jedyna fryzura w której paraduje to zero włosów. I tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. 28 lat, chłopie szykuj gromnice ;p

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Opierdziel się na łyso, nie będzie widać włosów ;D

  1

  0
  Odpowiedz
 6. No ja pierdole ale chujnia.a ja mam mniej od ciebie,21 lat a jestem praktycznie już łysy.Dziwisz się że laski mówią Ci na pan?Wkońcu nie jesteś już nastolatkiem.Mnie już w wieku 16 moje rówieśniczki tytuławały na „pana” co mnie niezmiernie wkurwiało.Zbyt szybkie starzenie to jest przejebane:(

  1

  0
  Odpowiedz
 7. opierdol się na łyso, łysi faceci są fajni

  0

  0
  Odpowiedz
 8. ogól się na łyso

  0

  0
  Odpowiedz
 9. nie farbuj ! farbowanie jest pedalskie. Musisz jakas z tym życ. Jestem młodszy od ciebie a przez to ze mam brode tez do mnie młodzi ludzie mówią proszę pana i mnie tez to wkurwia. rozumiem cie stary. niby ja sie moge ogolic ale mi sie kurwa nie chce.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. eee tam w wieku 24 pożegnałem się z włosami i wcale bym się obraził nawet na siwe 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Może jesteś albinosem hahaha

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Moje pierwsze siwe włosy pojawiły się w wieku lat 18! Mam 37 i wierz mi, szpakowate jest ok! To, że biorą Cię za starszego powinno działać na korzyść. Gdybyś był babką, to co innego… A tak za siwe włosy +5 do doświadczenia życiowego – wiem co mówię!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. zacznij sie przedstawiać wiedzmin Geralt 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 14. nie przejmuj się, mam tak samo, 50% siwusów a mam lat tyle co ty. takie geny zasrane… tylko że ja jestem babą i farbuje się co 3 tygodnie… pozostalo ci albo farbowanie albo łysa glaca…

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Wg mnie to powinieneś z tego zrobić swój atut.Styl wiedźmima czy coś.

  2

  0
  Odpowiedz
 16. Przypomniało mi się jak kumpel na urlop z UK przyjechał a mamy już około 40-stki i tak patrzymy z ławki w parku na laski spacerujące i biegające, po czym kumpel spogląda na ławkę obok gdzie siedzą panie wyznawczynie ojca Tadeusza z Torunia i mówi do mnie…choć je wyrwiemy ! One nie zdążą uciec !

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Widzisz… Jedni w jedną stronę, drudzy w drugą, ja mam 21 lat a podobno wyglądam na 17. Do Ciebie przynajmniej ludzie czują respekt, a mnie czasem traktują jak gnoja, który nie ma nic do gadania. I tak źle i tak, życie 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Witam! Każdy dobrze wychowany człowiek zwraca się per pan czy pani. Jeśli się zdarzy taka sytuacja jeszcze raz to proszę się zwyczajnie przedstawić! Pozdrawiam!

  0

  0
  Odpowiedz