Kichawki i inne obrzydliwości

I znów mamy sezon na katary, kichawki, grypy i inne cholerstwa. Nieraz muszę korzystać z komunikacji miejskiej i wkurzają mnie ludzie, którzy mają gdzieś kichając czy kogoś oplują. To tak trudno mieć w kieszeni chusteczkę i w nią kichać czy kasłać? Chodzi oczywiście o wirusy czy bakterie, ale też to takie obrzydliwe raczej być przez kogoś oplutym. I jeszcze ci co grzebią w kajzerkach czy innym nieopakowanym pieczywie. Kiedyś nie wytrzymałam zwróciłam uwagę babie co przebierała w bułkach. Spojrzała na mnie z oburzeniem i zakomunikowała, że jest lekarzem. Wymiękłam. No i jeszcze ci co oblizują palce, kiedy przewracają kartki. Zepsuła mi się drukarka i znajomy wydrukował potrzebny mi tekst. Kurczę, nie dość, że miałam u niego dług to jeszcze wydruk ze śladem oblizanego palucha na każdej kartce. A w cukierni podziękowałam za jagodzianki, kiedy chciała zapakować je w papier, w który wytarła ślinę z palucha. Brr. Fuj.

35
8

Komentarze do "Kichawki i inne obrzydliwości"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie zesraj się

  9

  6
  Odpowiedz
  1. idź pan w chuj z takim żartem

   3

   0
   Odpowiedz
 3. Mnie też brzydzi nieraz zachowanie ludzi.Najlepszy przykład z tymi bułkami.Każdy prawie je maca bez worka,oczywiście na zasadzie „ja jestem czysty/czysta” lub po prostu nikt siebie samego się raczej nie brzydzi.Raz widziałem chłopa co wziął i ugryzł leciutko kawałek bułki by sprawdzić czy chrupiąca a potem wrzucił ją z powrotem.Ogółem pomysł z samoobsługą na dziale z chlebem powinien być zlikwidowany.Lub bułki pakowane po 2/5/10 sztuk w woreczku.

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Ja widziałem jak obsługa piekarni wykłada towar (bułki, drożdżówki) gołą ręką! Sanepid!

   3

   0
   Odpowiedz
 4. jedź do japoni

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Skutecznym lekarstwem na „oblizywanie” kartek jest motyw z filmu „Imię róży”. Tera se kombinuj 😛

  3

  0
  Odpowiedz
  1. To co nieco wrednowata zagrywka 🙁

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Najlepszy kryminał osadzony w realiach średniowiecza, jaki kiedykolwiek powstał.

   2

   0
   Odpowiedz
 6. I potem rośnie przygłupów. Ktoś pierdnie a ta durna cipa już leci na 3 tygodnie L4, a Ty jako pracodawca płać takiej leniwej wywłoce. Coś chorego.

  1

  4
  Odpowiedz
  1. Też bym sobie załatwił L4 bo tego jebanego urlopu jest za mało.

   1

   0
   Odpowiedz
  2. „I potem…”
   Nie pierdź wśród ludzi to będą zdrowsi.

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Dlaczego wymiękłaś, jak babsko dotykało bułki gołymi rękami? Bo powiedziała, że jest lekarzem? I co z tego? Ja bym spytał się w którym szpitalu/gabinecie pracuje, żeby uprzedzić wszystkich przed pójściem do flejtucha, który nie zna podstawowych zasad higieny. A jakby to był facet, to dostałby w ryj. Ludzie myślą, że jak są bogaci, mają stanowisko itp. to wszystko im wolno. Trzeba ich wyleczyć z tego poglądu. Najlepiej im wpierdolić albo co najmniej nawyzywać (nie będę przecież bił kobiety). Dobrze byłoby też zabić kilka tego typu osobników dla przykładu, ale jako ksiądz nie mogę się tak zachowywać. Jestem początkującym wikarym i nie stać mnie jeszcze na łapówkę, żeby uniknąć kary. Ponadto agencje towarzyskie sporo kosztują.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Kiedyś opierdoliłam sprzedawczynię na mięsnym. Miała katar, co chwila wycierała nos ręką, bo ńie miała chyusteczki, a potem chciała mi nałożyć mięso i zapakować wędliny. Powiedziałam jej, że może by poszła ustawiać słoiki na regałach a nie do mięsa z takim katarem, to powiedziała, że kierowniczka jej kazała. Zakupów nie zrobiłam a baby zrobiło mi się żal. No bo jak chorobowe to 80 procent pensji, więc katar to nie choroba no i taka chujnia wynikła.

  1

  0
  Odpowiedz