Kolejne denne Święta

Witam. I znowu ten znienawidzony przeze mnie świąteczny czas. Chujnia doskonała. Nie cierpię tych wszystkich jebanych karpiów, choinek, sztucznych uśmiechów tej całej poronionej otoczki, która jest do niczego nie potrzebna. Kolejny raz dostałem w prezencie badziewny zestaw kosmetyków z Tesco za 11,99 i parę skarpet za 3,99. I tak jest kurwa rok w rok. Zawsze to samo. Dlatego świąt nie obchodzę, dla zabicia czasu upije się a resztę prześpię. Pozdrawiam wszystkich. Życzę udanego i mocno zakrapianego Sylwestra.

67
83

Komentarze do "Kolejne denne Święta"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Juz dostałeś prezent? 🙂 Cienko się starasz i chujnia do dupy.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Kosmetyki z Tesco 11,99, para skarpet 3,99, skrzynka mózgojebów bezcenna, krótko mówiąc brak więzi międzyludzkich i patologia.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Coś szybko te prezenty pod choinką xD Wigilia dopiero jutro, a prezenty w ogole powinny być w Boże Narodzenie xd

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Oceniasz święta tylko po prezencie, jaki dostajesz? Trochę to infantylne.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A Ty co zrobiłeś, żeby te Święta wyglądały lepiej ? Nie dziwię Ci się, jakby u mnie w domu Święta tak wyglądały to też byłbym niewesoły, ale źle reagujesz. Każdy głupi potrafi zapić się i przespać życie. Ogarnij się stary, bo kiedyś zostaniesz głową rodziny i albo twoje życie zmieni się na lepsze, albo twoje dzieci kiedyś napiszą taką chujnię.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. w calym tym okresie najlepsze jest to, ze po prostu jest wolne

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie martw się! Jak staniesz się już duży (czyli m.in. dorosły) i zaczniesz zarabiać własną kasę to wtedy… kupisz sobie drewnianą skrzynkę – taką żeby ciebie zmieściła, od wewnątrz zamykaną na kłódkę i na czas Świąt zamkniesz się w niej wraz ze sraczem, żarciem, komputerem i etc. i nikogo nie wpuścisz. 🙂 Tylko ty, komp, żarcie i twój smród 🙂 Jak będziesz miał dużo kasy to kupisz sobie coś takiego jak dom i mieszkanie i tak samo na czas Świąt zamkniesz się i już. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Musisz być mało interesującym człowiekiem, dla którego sensem życia jest najebanie się i pójście spać.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Chłopie, święta to nie prezenty !! Podstawą świąt jest więź rodzinna – po to mamy takie święta, żebyśmy do końca nie byli debilami i samolubami. W ten sposób uczysz się jak być w zgodzie z rodziną, mieć jeden jedyny czas dla rodziny i umieć się cieszyć. Ty odbierasz święta, jako trick medialny, popędzany przez producentów różnych pierdół, ale gdy bedziesz miał dziecko, kochającą żonę, to zobaczysz co dla Ciebie jest ważne, no chyba że zdradzasz żone i uciekasz przed rzeczywistością, ale pamiętaj, że ranisz osoby Twoją głupotą. Następna sprawa – jeśli juz dostałeś prezent za te niecałe 20zł to powinieneś się cieszyć, bo biedne rodziny to nawet nie mają na mleko dla swoich dzieci i to nie jest spowodowane że im się nie chce iść, tylko że mamy tak skurwiałych pracodawców, którzy tylko patrza się się na papierek, a nie na praktykę i umiejetność. Zyj pięknym życiem, póki je masz, bo potem bedziesz płakał i dopiero pisał jebitną chujnię.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Racja, z tym że dla mnie zarówno święta jak i sylwester to syf.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Święta są fajne tylko ze względu na to że jest wolne w tym czasie. Mnie najbardziej wkurza to całe przygotowanie do świąt zwłaszcza kiedy musze posprzątać takie miejsca w które nawet nikt nie zagląda

  0

  0
  Odpowiedz
 13. jebać katobolszewiec i zasrane święta.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Jesteś chujasem.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Święta to nie jest tylko okres dawania prezentów, ale najwyraźniej dla Ciebie to jest najważniejsze.

  Narzekasz na swoje prezenty ? to popatrz sobie na inne biedne rodziny których nie stać nawet(jak ktoś to fajnie powiedział) na mleko i chleb.

  Wiesz jak dziecko z domu dziecka cieszyło by się z takiego prezentu ? nawet nie zdajesz sobie sprawy, a jakby miało jeszcze możliwość spędzenia wspólnego czasu z rodziną to było by w siódmym niebie.

  Pomyśl sobie co czuje teraz rodzina jak nie chcesz z nią wspólnie spędzić świąt na pewno musi im być przykro !.

  Po twojej wypowiedzi można wywnioskować, że w d**** masz rodzinę i myślisz tylko i wyłączenie o sobie i o tym jak się dobrze uchlać i iść szybko spać.
  Jak tak zamierzasz dalej żyć to nie wróżę ci dobrej przyszłości chociaż kto wie..

  Dobrze ci radzę lepiej zmień swój styl bycia bo kiedyś twoje samolubne zachowanie sprowadzi cię na manowce z których nie będziesz mógł już wyjść, a rodzina,przyjaciele mogą ci już nie chcieć pomóc przez to jaki sposób ich dawniej traktowałeś.

  W skrócie ciesz się tym co masz ! bo przez swoje infantylne zachowanie możesz stracić to co w życiu jest najważniejsze.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Wiesz co ja dostałam od mojego narzeczonego? Wyruchanie w dupę mówiąc kolokwialnie! Przydybałam jak na stronce dla ludzi wsawiajacych na profilowe zdjęcia fiutów i cip pisał do dziewczyny z wywaloną brochą że wsadziłby w nią kutasa aż by miała wypieki na całym ciele i żeby napisała jeśli ma chęć na dobre rżnięcie…….. Marzę o skarpetach z tesco…

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Jebana patologio @15 świerka w dupę i wypierdalaj ze swoim chłopakiem do zawodówki. Tam twoje miejsce.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @ 15 Podaj adres strony:-)

  0

  0
  Odpowiedz