Krosty na dupsku

Przypomniała mi się pewna chujnia, której kiedyś doświadczałem. Mając 12-15 lat musiałem co tydzień chodzić do szpitala na zastrzyki, bo wcześniej byłem chory na coś tam. Zastrzyki były w dupsko. Czyli prosto – wchodzisz, kładziesz się i ciach. Będąc chłopcem we wspomnianym wieku, na dupsku wyskoczyły mi pewnego rodzaju krosty. W sumie nic nadzwyczajnego, nie to było problemem. Tam były rożne pielęgniarki, ja chodziłem z mamą. No i wreszcie zastrzyk. No więc se leżę, nakłucie i koniec. No niestety wcale nie koniec, lecz początek. Oczywiście pielęgniarki zauważały wspomniane krosty. I zawsze gdy miałem gołe dupko i krosty na wierzchu, rozpoczynała się gadka o owych krostach. Podczas jej trwania dupsko było oczywiście gołe. Nie zdajecie sobie sprawy jakie to krępujące i wkurwiające zarazem. Leżę, a te baby napierdalają o moich krostach. Kurwa. Kilka minut z dupą na wierzchu. Ale chujnia. Gadają i gadają. A drzwi do zabiegowego otwarte i każdy mógł wejść. I kilka razy wchodził. Świetnie się wtedy czułem. Ale sobie temat znaleźli: Och Grzesiu, masz krostki na pupie, o jej… O tak droga pani, mam. Słitaśnie. No i raz jestem w tej owej pozycji, toczy się gadka i chujnia totalna. Do zabiegowego wchodzi moja ówczesna koleżanka (córka pielęgniarki). O kurwa… Myślałem, że pierdolnę, kurwa jaki wstyd. Super, ona też mogła sobie popatrzeć na moją dupę. Ale frajda. Co ja wtedy przeżywałem…

88
53

Komentarze do "Krosty na dupsku"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie ma to jak zabawna chujnia 🙂 Wybacz autorze, ale po czasie na pewno i ty sam się z tego śmiejesz (jeśli nie, to zacznij).

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Poczekaj aż dostaniesz hemoroidów i Pan Doktor będzie ci badał dupsko paluchem. To dopiero zabawa.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Mam nadzieję że nie odcisnęło to piętna na Twoim życiu, szczególnie życiu seksualnym, bo seks w majtkach to tak kapke niekomfortowo;)

  0

  1
  Odpowiedz
 5. ogarnij temat, mimo wszystko krost na rzyci być nie powinno. idź do dermatologa bo może być objaw większego problemu. dupy swej wlasnej sie nie wstydź bo każdy ma taką samą, niektórzy wręcz nieźle na niej zarabiają.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. współczuję. Jak byłam mała, to miałach echo serca i co chwilę ktoś wpadał do gabinetu, a ja byłam na cyckach (jeśli tak to coś można było nazwać) i strasznie się wstydziłam, potem długo miałam traumę.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jaka ciota, co ty sobie myślisz, że świat się kręci wokół twojej pryszczatej dupy ? Wszyscy tylko czekają, aby ją ujrzeć 😀

  0

  1
  Odpowiedz