Latające kołpaki

To nie dzieje się po raz pierwszy – kołpaki odpadały mi już nie raz. Na polskich drogach nie jest trudno je stracić… Tym razem jednak odpadł i prawie uderzył w dziecko na chodniku… Zatrzymałem się oczywiście, bo chamem nie jestem, przeprosiłem matkę ale ona mnie prawie zlinczowała parasolem… Nie przetłumaczy głupiej, że kołpaki były dobrze zamocowane i ŻE TO NIE MOJA WINA!

16
44

Komentarze do "Latające kołpaki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ludzie są debilami i nic na to nie poradzimy ;/

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Polskie społeczeństwo, nic nie poradzisz. Każdy najmądrzejszy i każdy jest pępkiem świata.
  Z jednej strony zatrzymałeś się, przeprosiłeś itd, więc matka mogła jednak wziąć to pod uwagę. Z drugiej strony zrozum ją, stres i tak dalej…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kup kołpaki ktore sa mocowane na sruby na ktorych trzyma sie kolo.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. wiem że koła stracą na uroku ale kup takie plastikowe paski ściągające.
  po jednej i po drugiej stronie przymocuj kołpak z felgą i będzie po problemie. Raz że Ci nie odpadnie a dwa złodziei tak nie korci.
  pozdro.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. 😀 a to dziecko oddało Ci kołpaka? ;p

  0

  0
  Odpowiedz
 7. najlepiej to kup alufelgi ;d

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Do kolegi z drugiego komentarza: I znowu się zaczyna… Polskie społeczństwo oczywiście pojebane i posrane. Ale gdzie indziej to cud i malina. Ludzie czy wy jestescie naprawde tacy tępi i myślicie, że obok nas żyją lepsi ludzie? Każdego człowieka dotkneła choroba zwana kapitalizmem i tego juz chyba nic nie zmieni. Chamstwo, skrajny egoizm, nieczułość to jego efekty. Ale nie ma to jak sobie ponarzekać na pierwszego lepszego.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. a na kiego bata komu kołpaki? przecież to ścierwo i tak nie dodaje autu punktów lansu

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Kolega z drugiego komentarza: Nie powiedziałem, ze gdziekolwiek indziej jest dobrze. I źle się wyraziłem co do społeczeństwa, ale nie da się ukryć, że duża większość społeczeństwa patrzy na wszystko tylko z jednej prespektywy, nie dopuszczając innych opcji. Poza tym napisałem, że w tej sytuacji sporą rolę odegrały emocje.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Skoro Ci odpadły kolejny raz, to znaczy, że nie zadbałeś o sprawę. Co to znaczy – dobrze zamocowane? Skoro odpadają przy normalnej jeździe, to znaczy, że są źle zamocowane: albo nieprawidłowo włożone, albo mocowanie jest chujowe. Na jedno wychodzi. Jak taki kołpak komuś przypierdoli przy szybszej jeździe, to miło mu nie będzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ludzie!!! Po naszych polskich drogach nawet jak byście czołgami jeździli to bysmy zerwali jasiennice!!!! Sa tak zajebiste dziury ze to jest nieuniknione… A autorzy takich pustych komentarzy jak typu ”kup sobie alufele” albo ”to nie daje punktów lansu”…:/ nosz kurwa…:/ po pierwsze- nie wszystkich stać na alusy, a po drugie to nie chodzi o lans tylko o wygląd auta, zawsze inaczej i lepiej to wyglada niz samo żelazo…:/ włączcie swoje mózgi!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Według mnie kupiłeś jakieś g…., też jak mi oryginały zwinęli, kupiłam jakiś szajs co się nie trzymał kół, ale niestety nie zauważyłam tego, bo sprzedawca mi je założył wraz z plastikowymi opaskami, na które odtąd byłam skazana, na szczęście samochód juz sprzedałam i mam oryginalne kołpaki, ale opaski i tak stosuje, by kogoś łapki zbytnio nie swedziały.
  Swoją drogą… fajnie jest miec jedynie takie problemy.
  Pozdro

  0

  0
  Odpowiedz