Najbardziej irytująca moda świata

Witam chujnia jest konkretna i dosadna. Lata życia w kraju zwanym Polska odcisnęły piętno dość dotkliwke. Wiem że prawopodobnie znakomita większość chujan ma o wiele bardziej napisze z sarkazmem ciekawą sytuacje życiową ode mnie ale teraz nie jest to istotne. Napomne jedynie temat zmarłego wokalisty Linkin Park bo to nie o niego chodzi. Ale myśle warto napomnieć. Po jego śmierci wszyscy zaczeli go kochać i jak zwykło się w takich przypadkach zapanowała moda na nie adekwatne do faktycznego oblubienia osobowości wypłakiwanie się jaka to tragedia jaki to dramat i ile on dla mnie znaczył choć we wszystkich przypadkach można by z tym polemizować. Może troche przesadzam ale wpierw społeczność jebała go konkretnie w dupe za wydanie płyty o standardach nie odpowiadającym im a po smierci bicie się po piersiach. Jest niesamowicie wkurwiająca moda na robienie na siłe z siebie męczennika niczym matka co straciła syna gdy jakaś znana osobistość zdecyduje się być ponad bogiem i zakończyć swoje życie. Tak samo jest w przypadkach gdy na forach ktoś szuka odpowiedzi na szybkie i w miare mało bolesne zakończenie żywota swego. To taka osoba zostaje zasypana ogromem myśli motywacyjnych zamiast dostać jakieś znaczące odpowiedzi. Coś typu życie jest za piękne i zawsze jest ktoś kto po tobie zapłacze. Takiej osobie napluł bym w ryj i odszedł pozostawiając wrytą w ziemie. Chuja mają doświadczenia z depresją a wypowiadają się jak by wyszli z czegoś znacznie gorszego. I owa moda na samozwańczych psychologów doprowadza mnie do wściekłości. Pozdrawiam a opisanych pierdole w dupe. Mam nadzieje że zostanie to dodane a nie uznane za jakiś emowaty spam.

32
20

Komentarze do "Najbardziej irytująca moda świata"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. nieskładny ten wpis. O czym ty właściwie mówisz ??

  10

  1
  Odpowiedz
 3. Jak ktos pisze ze ma depresje i chce sie zabic bo umarl Likin Park to ciekawe co bedzie ten ktos mial za pizde jak bedzie chcial piernac, a sie spierdoli

  3

  2
  Odpowiedz
  1. „Po jego śmierci wszyscy zaczeli go kochać ”
   Nie wszyscy. Ja nie wiem kto to i po przeczytaniu Twojego tekstu, wcale nie mam chęci się dowiadywać. A te pretensje o brak porad na szybką i bezbolesną śmierć to chore jakieś. Jak ktoś chce, jest zdecydowany to wie co zrobić, a jak szuka porad to znaczy, że potrzebuje, żeby mu pomóc wyjść z tego stanu. Oczywiście nie wszyscy wiemy co i jak powiedzieć takiemu człowiekowi, ale to normalny, ludzki odruch chcieć go ratować. To Cię wkurwia? Może jeszcze pomocnika poszukasz na forach? Może przytrzymać stołeczek, albo popitkę podać czy popchnąć nad przepaścią? Takich ludzi szukasz? Chcesz „pluć w ryj” bo nikomu przez gardło nie przechodzi „Krzyżyk na drogę”? Nie znam się na depresji, ale wiem, że dużo ludzi żyje z tą chorobą, szukają pomocy, leczą się i chcą żyć. Niektórym, niestety się nie udaje.
   Jak nie chcesz słuchać „samozwańczych psychologów” to się nie udzielaj w tym temacie na forach. A „pierdolić w dupę” to se możesz sam siebie.

   6

   0
   Odpowiedz
  2. Czytaj ze zrozumieniem.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Ten bełkot? Co tu rozumieć.

  1

  0
  Odpowiedz