Obleśni starcy

Myślę, że moją chujnię podziela większość młodych i ładnych dziewczyn. Otóż odkąd zrobiła się ładna pogoda i wszyscy zaczęli odsłaniać ciało, zauważyłam, że większość facetów po 50-tym roku życia to jakieś niezaspokojone oblechy, które bez skrępowania się gapią na młode dziewczyny. Nie ubieram się wyzywająco, nie noszę obcasów, bluzek na ramiączkach, a spodenki i spódnice noszę NORMALNEJ szerokości, a nie szerokości cholernego bandaża, prawie się nie maluję. Jestem po prostu w miarę zgrabna i to wystarczy żeby co drugi koleś w wieku mojego ojca gapił się na moje nogi i obrzydliwie do mnie uśmiechał… Do jasnej cholery, to, że się ładnie ubieram, nie znaczy, że robię to, by jakiś oblech się ślinił i gapił. Ostatnio byłam nawet w takiej sytuacji, że jakiś dziad za mną lazł, a zapytany o co mu chodzi odpowiedział „chcę się na ciebie popatrzeć”. Takich bezczelnych dziadów powinno się eksterminować 😐 albo zalegalizować prostytucję żeby uczciwe dziewczyny miały spokój. ŻAL. PS: piszę o starszych facetach nie dlatego, że lubię, jak mnie zaczepiają młodsi. Po prostu ci młodsi nie są tak krańcowo wyposzczeni żeby prześladować płeć przeciwną.

50
84

Komentarze do "Obleśni starcy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „zalegalizować prostytucję żeby uczciwe dziewczyny miały spokój.” beka, że niby co to zmieni? a może zalegalizujemy od razu nekrofilię, żeby Ci, którzy nie jedzą trupów mieli spokój? Poza tym chujnia dość powszechna, kiedyś wypierdoliłem takiemu lamusowi 50+, który był po paru piwach i zaczepiał dziewczyny, tyle, że jechałem wtedy autobusem razem ze swoją.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Każdy kij ma dwa końce. Niektórych facetów wkurzają np. namolne galerianki.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Taka już kolej rzeczy, że faceci po 50 oglądają sie za młodymi dziewczynami w wieku około 20 lat. Ci młodsi się tak za tobą nie oglądają bo młodzi chłopcy w wieku 20 lat oglądają się za seksownymi kobietami w wieku około 40 lat (wiem po sobie). Poprostu tak jest i tego nie zmienisz. Pozostaje ci sie cieszyć że jesteś na tyle atrakcyjna, że ktokolwiek się na ciebie ogląda.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Jeszcze zatęsknisz za tym. Szybciej niż ci się wydaje :)))

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Spróbuj kufajkę i gumofilce, miało by się poprawić ;o)

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Co za pustostan…

  1

  1
  Odpowiedz
 8. Chujową masz tą chujnie. A niech się gapią. Dobrze że Cię nie zgwałcił jakiś staruch. Ostatnio do sklepu przyszła taka laska co miała kieckę taką że przez nią było widać stringi i całe poślady. Ja tam lubię takie widoki więc laski ubierajcie się wyzywająco. A co tam…

  1

  0
  Odpowiedz
 9. pokaż fotke

  0

  0
  Odpowiedz
 10. mnie też to wkurza i robi mi się niedobrze jak pomysle co taki oblech sobie wyobraża:/

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jesteś żenująca.Za niedługo sama będziesz oblechem,,Popatrz jak szybko mija czas”.

  1

  1
  Odpowiedz
 12. Jeśli się za tobą oglądają, to powinnaś to traktować jak komplement. Nie musisz na to zwracać uwagi – nikt Ci nie karze, ale możesz to traktować jak coś miłego. Przyjdzie taki czas że będziesz za tym tęsknić i wspominać to jako miłe chwile, a nawet pochwalisz się tym innym osobom. Pamiętaj o tym. PostSkript: „powinno się eksterminować 😐 ” – z tym to już chyba troszkę ‚przegiełaś’ dziewczyno. Nie myśl sobie że jestem jakimś starcem – mam 19 lat i dziewczyny 16-letnie się za mną oglądają (to się pochwaliłem xd), a co dopiero starsze: możesz to sobie wyobrazić. I co dziewczyno? – mam je traktować jak jakieś obleśne „dziwki”? Uważam że podchodzisz do tego niewłaściwie.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. fajnie że jesteś ładna, ciesz się z tego i nie narzekaj bo nikt Ci nie współczuje 🙂
  Nie miałaś nigdprawdziwych problemów.
  ale i to się skończy

  1

  1
  Odpowiedz
 14. gdzie chujnia? chyba seksu Ci brakuje a o ego na swoim punkcie nie wspomnę.Ach ta fałszywa skromność. Eksterminować? tu już widzę podobieństwo do joli rutowicz albo dody. Brawo a przy okazji swojego ojca tez możesz eksterminowac

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Co Ci to przeszkadza dziewico? Chciałbym mieć takie problemy.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. A pierdolisz smuty, wielki mi problem. Na pewno wewnątrz się cieszysz, że faceci ślinią się na twój widok. Cały ten post przesycony jest samouwielbieniem przysłonionym nieudolnie poprawnością polityczną (bo nie wypada napisać, że jest się ładnym, a ‚stare oblechy’ utwierdzają mnie w tym przekonaniu). ; )

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Nie rozumiem twoich wypocin. Normalne zdrowe chłopy. A co? Maję się ślinić na widok twoich kolegów z klasy?

  1

  0
  Odpowiedz
 18. prostytucja jest legalna, nielegalne jest tylko streczycielstwo!

  1

  0
  Odpowiedz
 19. @1 nekrofilia to nie jedzenie trupów a spanie z nimi kolego. Odnośnie chujni – czas mija bardzo szybko i niebawem sama będziesz się oglądać.

  1

  0
  Odpowiedz
 20. „jaki dziad”

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Tylko, że oni nic złego nie robią, jakby cię zaczepiali czy chcieli zgwałcić to rozumiem, ale patrzyć? Tyle te dziadki mają z życia, sama za kilka lat będziesz stara i też będziesz patrzyć na młodych chłopców, wspominać lata młodości, jak się było pięknym i młodym, jak to się wyrywało facetów. Oni marzą o tym żeby mieć taką młodą kobietę u boku, żeby samemu być młodym. Wyluzuj kobieto!

  1

  0
  Odpowiedz
 22. Już widzę ten post za kilka może kilkanaście lat nawet pies za mną się nie obejrzy ha ha ha ciesz się póki możesz

  0

  1
  Odpowiedz
 23. Dziewczyno, ciesz się tym, że jesteś w miarę ładna i ktoś się za Tobą ogląda. Nie ubywa Ci od tego. Czas płynie niezwykle szybko, wręcz z roku na rok coraz szybciej. Nawet nie zauważysz, kiedy zaczniesz nakładać na twarz coraz większą ilość tapety by ukrywać pajęczyną zmarszczek… Więc ciesz się chwilą. Za lat dziesięć czy piętnaście, które miną szybciej niż myślisz, mało kto już obejrzy się za Tobą. Sad but true.

  1

  0
  Odpowiedz
 24. wiem co czujesz. ostatnio miałam podobną sytuację byłam ubrana bardzo zwyczajnie szorty i zwykła bluzka, szedł za mną starszy koleś i mówi „ale ma pani długie nogi” uprzejmie podziękowałam i idę dalej, ten dalej gada „lubię wysokie kobiety, wie pani dlaczego?” , grzecznie odpowiadam że nie wiem a on na to „bo jest więcej miejsca do całowania” i chuj wie czemu wystawił na wierzch swój paskudny język!! stary oblech..

  0

  0
  Odpowiedz
 25. To przecież norma… Ostatnio jak kupowałam jabłko, to też jacyś panowie przy straganie mnie komplementowali, podziękowałam i tyle. Co mi tam. Innym razem jakiś pan po 50 puszczal do mnie oko. Popatrzyłam jak na kretyna, ale żeby od razu marudzić, ze to złe… Taka już ludzka natura, a oni jako że są starsi, to i odwazniejsi, no i nic nie ryzykują.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Po to mają oczy. Też się na nich dziwnie patrz 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 27. a ja ci mówie dziewczyno, że trzeba sie zachowywać po chmasku albo zrobic mine w stylu „odpierdol się”, też mam ten problem, tez nie ubieram sie wyzywajaco, bez dekoltów. A JUŻ 3 ZBOKÓW MNIE goniło, kurwa jaka chujnia, raz jak sobie przypomne miałam 15 lat a on chyba około 45, ide sobie polną drogą, byłam na spacerze na rzeką a tu cię ciul zaczyna gonić i teksty w stulu ” EEE, Lala.. zaczekaj, dam ci 500zł” no kurwa, jakbym jakąs prostytutką była, ubrana normlanie, praktycznie dziecko, ten chuj mnie gonił a ja musiałam schować się w kurwa w zbożu, na szcescie mnie nie znalazł. Takie sytuacje z ekshibicjonistami, starymi dziadami znam to na pamiec. Co innego ja spojrzy na ciebie jakis fajny facet, poprostu spojrzy normalnie, bo mu sie podobasz, a co innego jak jakiś oblech się sklini jak pojeb. fuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Znalazła się nastepna super piękna ja pierdole

  0

  0
  Odpowiedz
 29. A za 20 lat sama będzie lustrować młodych junaków 😀

  1

  0
  Odpowiedz
 30. Też tak mam . Dzisiaj rano kiedy szłam do sklepu jakiś staruszek za mną szedł a gdy się zatrzymałam żeby grzecznie mu powiedzieć aby dał sobie spokój To Zaczął mnie macać po tyłku i mówić że on tylko Podziwia. Tacy Starcy są obleśni.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Ale masz problem. Za czym mają się oglądać, za trumnami na wystawach? Tyle ich, ile sobie popatrzą, zamiast im żałować ciesz się że jesteś atrakcyjna. Natomiast jeżeli poza patrzeniem chodzą za tobą albo obmacują to trudno – cięta riposta, krzyk, kop w jaja albo policja, co najlepiej ci wychodzi.

  Poza tym wydrukuj sobie to co napisałaś, włóż do koperty i napisz na niej „Otworzyć w 2042 roku”.

  1

  0
  Odpowiedz
 32. Coś z tobą nie tak. Mogą sobie patrzeć ile chcą, to nie czyni ich obleśnymi. Za to ja ciebie za taką uważam, z twoim samolubstwem i zadufaniem na czele.

  1

  0
  Odpowiedz
 33. zainstaluj sobie Anty-oblech-system, który będzie wykrywał oblechy w promieniu 100m, a od 50m będzie wyświetlał wokół ciebie hologram habitu zakonnicy włącznie z nakryciem głowy. Po minięciu ciebie taki system mógłby opcjonalnie oddziaływać na psychikę oblecha i nakłaniać do do samobójstwa, bo nie wart żyć na tym świecie, odrywać siatkówkę od oka, by nie widział dalej niż na metr lub zmieniać jego preferencje seksualne na nekrofilię lub zoofilię.

  1

  0
  Odpowiedz
 34. Z laskami tak już jest, że ubierają się ładnie, żeby…żeby co? Żeby się kurwa patrzyli, ślinili, skakali i podziwiali. Najpierw pierdolenie, że ‚u, o obrzydliwe’, a poźniej jak się skończy to będzie ‚Nikt mnie nie chce!’ Ja Pierdolę!!!!!

  1

  0
  Odpowiedz
 35. włóż mocherowy beret to przestaną

  0

  0
  Odpowiedz
 36. Pamiętaj, że im baran starszy to róg twardszy

  0

  0
  Odpowiedz