Piękny bukiet róż od chłopaka

Nie wiem czym sobie na to zasłużyłam. Dzisiaj po powrocie do domu znalazłam wielki, piękny bukiet róż z liścikiem od mojego chłopaka „Potrzebuję przerwy, wrócimy do siebie jak róże zwiędną”… Kwiaty są sztuczne.

29
73

Komentarze do "Piękny bukiet róż od chłopaka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. to chujnia!!!!
  fajnego masz chłopaka a w zasadzie już NIE 🙂 ale dobry sposób na rzucenie panny…hehheh

  0

  0
  Odpowiedz
 3. ja pierdole… osłabłam.
  przeciętny facet w 'szczęśliwym związku’ nie ma za grosz inicjatywy, brak mu jakichkolwiek pomysłów, inwencji…
  a takie chuje mają jej aż nadto. :/
  nie przejmuj się, jak widać nie jest tego wart!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. ma poczucie humoru 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 5. chujnia chujnią, ale Twój chłopak rzucił Cie w zajebisty sposób. Szukaj następnego bo nic z Tego nie będzie!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Pewnie dałaś dupy po pijaku i nie pamiętasz nawet.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Zrozum aluzję, on nie chce już z Tobą być, znudził się lub coś mu seryjnie nie odpowiadało i tyle. potraktuj to jako koniec związku i totalny brak odwagi z jego strony żeby powiedzieć ci wszystko to prosto w twarz. Jestem facetem ale sam tak nie robię… tylko frajerzy tak robią… to nie był facet, to była cipa. nie potrafi z podniesionym czołem powiedzieć ci prawdy…olej wała i tyle. Śrut a ten chłop to fiut

  0

  1
  Odpowiedz
 8. przykro mi:( facet ma wyobraźnię…
  nie wiem czym sobie na to zasłużyłaś i czy w ogóle… ale aluzja jest dość jasna:(

  0

  0
  Odpowiedz
 9. HMM ? ty nie myslisz nie zwiędną bo są sztuczne , czyli koniec miłości

  0

  0
  Odpowiedz
 10. o kurde… no to koniec. olej to

  0

  0
  Odpowiedz
 11. hahaahahahahahahah prze agent ;D

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Co jak co, ale facet miał niezłą rozkmie ;p

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Auć. Szkoda że nie załatwił tego „twarza w twarz”.. ale widać że to jakaś ciapa, wiec nie powinnaś żałowac…
  A ten liścik całkiem sprytnie napisany ^^

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Eee gdzieś już ten tekst czytałem ostatnio,chyba na bashu….wg mnie zajebisty sposób rozstania-taki inteligentny i cyniczny…

  0

  0
  Odpowiedz
 15. ładnie to wymyslil ;d

  0

  0
  Odpowiedz
 16. haha zajebisty kolo 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Spytaj go o to ^^

  0

  0
  Odpowiedz
 18. facet ma gust, nim ma co! 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Wiesz.. każdy ma prawo do zerwania. gdyby to był twój mąż to co innego, ale to tylko (były)chłopak więc cóż… tak bywa.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Ała… też kiedyś usłyszam podobne słowa… i fakt faktem one nigdy nie zwiędną trzeba się z tym pogodzić. Trzymaj się ciepło:)

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Przynajmniej oryginalnie

  0

  0
  Odpowiedz
 22. buahahaha, spal je, wyślij je mu i powiedz, że zwiędły 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 23. pora zwrócić uwagę na człowieka który ma duszę…

  0

  0
  Odpowiedz
 24. heheheh 😀 oryginalny 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 25. hm.. nieprzyjemnie. przykro.
  ktoś tu miał rację – takie chuje mają za dużo wyobraźni.
  Opisałaś to w krótki i treściwy sposób.
  Jak się teraz czujesz?

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Kurwa ale wy tępi jesteście…facet zrobił to w zajebisty cyniczny sposób i tylko na niego że to chuj,że ciapa…zajebisty inteligentny cynik i tyle…mam podobnie jak on(chociaż ja rzucam twarzą w twarz)no i prawda jest taka że kobiety naprawdę nie mają nic do zaoferowania inteligentnym facetom(bo sama dupa nie wystarczy)

  1

  0
  Odpowiedz
 27. do pana powyżej. ale jesteś super, jak zręcznie je rzucasz i przebierasz w kobietach, no nic tylko pogratulować… a jeśłi rzucasz to znaczy ,że coś zacząłeś z tymi kobietami i tu pytanie – po co w ogóle coś zaczynasz skoro kobiety nie mają ci nic do zaoferowania? bądź sam albo z mężczyznami. chociaż pewnie i tak zdania nie zmienisz bo przecież ty jesteś najlepszy. z resztą, wali mnie to.

  0

  1
  Odpowiedz
 28. Do pana, który twierdzi, że kobiety nie mają nic do zaoferowania inteligentnym mężczyznom: Kobiety mają do zaoferowania bardzo wiele, z tym że mężczyźni zazwyczaj nie chcą lub nie potrafią tego wziąć – albo wybierają nieodpowiednie kobiety, albo nie potrafią do siebie przekonać tych odpowiednich.

  0

  1
  Odpowiedz
 29. „do pana powyżej. ale jesteś super, jak zręcznie je rzucasz i przebierasz w kobietach, no nic tylko pogratulować… a jeśłi rzucasz to znaczy ,że coś zacząłeś z tymi kobietami i tu pytanie – po co w ogóle coś zaczynasz skoro kobiety nie mają ci nic do zaoferowania? bądź sam albo z mężczyznami. chociaż pewnie i tak zdania nie zmienisz bo przecież ty jesteś najlepszy. z resztą, wali mnie to.”

  To jak cię to wali to po chuj wpierdalasz się między wódkę a zakąskę?Przebieram,bo żeby wśród morza gówna perłę znaleźć to naprawdę sporo tego szamba przebrać trzeba…innej drogi nie ma.A to w jaki sposób zaczynam i jak czuję się ja i kobiety z którymi zaczynam to chyba moja sprawa…No i taka prosta prawda życiowa-lepiej kogoś rzucić zawczasu niż samemu być wykorzystanym i porzuconym.
  Amen

  „Do pana, który twierdzi, że kobiety nie mają nic do zaoferowania inteligentnym mężczyznom: Kobiety mają do zaoferowania bardzo wiele, z tym że mężczyźni zazwyczaj nie chcą lub nie potrafią tego wziąć – albo wybierają nieodpowiednie kobiety, albo nie potrafią do siebie przekonać tych odpowiednich.”

  Jakoś nie zauważyłem jakoś więcej widać idiotek,lachociągów a najwięcej to tępych kurew-lachociągów.Porządne kobiety…taaak…w ufo,yetu i trójkąt bermudzki też niektórzy wierzą i też niektórzy utrzymują że je widzieli…

  1

  0
  Odpowiedz
 30. Ten tzw. „pan powyżej” 🙂 ma w sumie rację. I oczywiście to Jego sprawa w jaki sposób rozstaje się z kobietami przynajmniej jasno sie określa i nie mydli oczu. Fakt, dzieczyny szanujcie się a potem możecie się wymądrzać. Ten „pan powyżej” bez powodu nie wyrobiłby sobie takiej opini, zdanie na temat kobiet. Widocznie ma podstawy aby tak twierdzić. Uważam, że nie ma co się tu sprzeczać tylko przemyśleć sprawę i wyciągnąć wnioski. Spojrzeć na sprawę obiektywnie a nie tylko przez swój pryzmat. Bo świat, rzeczywistość i ludzie – zarówno kobiety i faceci- to wszystko jest obecnie na prawdę chujowe. Czasami zawini facet a czasami kobieta. Faceci są często zwykłymi chamami ale wiele kobiet również kurewsko się zachowuje. Niestety…. I bywa, że ludzi się czasem rozstają, nie pasują do siebie, maja takie wady, których tolerować się nie da itd… Nikt chyba nie chce, aby być z nim na siłę i się męczyć. Więc w takich przypadkach najlepiej jak najszybciej się rozstać i konkretnie powiedzieć sobie „do widzenia” i tyle.. A wracając do tematu …trzeba przyznać, że bardzo oryginalny i wymowny sposob na rzucenie partnera.. Wszystko jasno mówi bez używania niemiłych czy wulgarnych słów… 🙂

  1

  0
  Odpowiedz