Podejrzewam, że…

Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem. No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie „z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka”, odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim. Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak. Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?

85
96

Komentarze do "Podejrzewam, że…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Stareeeee!!! Ale nadal śmieszne 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tak, obie rzeczy do wymiany. Nowe tarcze i dziwki. To moja propozycja na dziś.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nie chciało mi się czytać całego, ale nie ma co drążyć. Jeśli tyrasz na taśmie albo w jakiejś analogicznej robie i tak się jakimś cudem stało, że jest z tobą kobieta, to z pewnością cię zdradza.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kurde, dobre! Dałem się wkręcić 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 6. To jest starsze od węgla kamiennego.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. hahah klasyka, ale ciągle śmieszy 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 8. To w jakimś kawale było, albo w filmie … jesteś cienki bolek i musisz sporo poćwiczyć zanim przyznają ci medal ze sprzęgłem od Żuka. A te plamy od rdzy znaczą tylko tyle, że auto dawno nie było używane … to tak, gdybyś nie wiedział.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. zmień te tarcze!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Chyba nie jeździsz zbyt dużo skoro masz rdzę na tarczach. Bierz jakieś chińskie, byle tańsze. Do zwykłego, ulicznego użytku wystarczą

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zacny suchar, zacny!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. co za chujnia, ze ludzie juz nawet własnej nie opisują…

  0

  0
  Odpowiedz