Podstarzali tatusiowie

Wkurwiają mnie podstarzali tatusiowie, którzy na każdej imprezie chcą tańczyć z moją kobietą, ale są tak obłudni, że proszą ją do tańca tylko jak mnie nie ma, no wiecie, czasem trzeba wyjść za potrzeba itp. Przed imprezą wszyscy ładnie ze sobą się witają, dzień dobry, buongiorno czy hello, a jak mnie nie ma to kombinują, bo ich tego komuna nauczyła i niech nie pierdolą , że młode pokolenie jest zdemoralizowane itp., bo oni zasłaniając się wyreżyserowaną, nie mającą nic wspólnego ze szczerością tzw. kulturą osobistą ronią gorsze rzeczy. Jeden taki był tak bezczelny, że przypisał sobie to, co udało nam się dla mojej kobiety zrobić. Jest osobą schorowaną i razem załatwiliśmy jej operację, dzięki której w bardzo dużym stopniu odzyskała słuch, ale oczywiście znalazł ON i wszystko przypisał sobie a ja naszych osiągnięć będę bronił przed takimi jak niepodległości, więc dostał ode mnie taką nauczkę, że mam nadzieję, długo ją zapamięta, bo mnie wkurwia spijanie śmietanki z powodu czyjegoś wysiłku.

22
15

Komentarze do "Podstarzali tatusiowie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wpis zazdrosnego patafiana. Współczuję dziewczynie. Jak najdalej od takich.

  3

  2
  Odpowiedz
 3. A pierdolisz,niezbyt składna chujnia.Ale ogółem imprezy to rozrywka dla PLEBSU

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Dokładnie. Magnateria spędza czas w zacny sposób.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Chuj wie o co Ci chodzi, jakieś spijanie śmietanki, sukcesy, wysiłek. Kurwa o co kaman, za mało danych. Jakiś chaos w tej chujni. A że chcą Ci wyruchać maniurę no to co się dziwisz, normalka. Jak dupa fajna to trzeba pilnować, bo ona może być porządna ale jeden z drugim może ją sobie upatrzyć, a uwierz mi jak koleś jest dobry bajerant to najporządniejszą dupę tak zakręci że nawet nie będzie wiedziała kiedy nogi rozłoży.

  5

  4
  Odpowiedz
 5. Wkurwiają cię jak rozumiem starsi od ciebie mężczyźni z pozycją i układami. Organizuj sobie życie tak aby też kiedyś nie być leszczem. A w ogóle to nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Że tańczą z twoją schorowaną kobietą, że któryś pomógł załatwić coś ważnego dla niej. Jak się udało to co ma za znaczenie kto ile wysiłku w to włożył. Tylko się cieszyć. Zalatujesz zakompleksionym młokosem, który we wszystkim dopatruje się spisku.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Allegro teraz to dla głupkuf rozum pomaga sprzedać

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ogarnij się chłopie.Masz jakieś kompleksy?

  0

  0
  Odpowiedz