
Jak dla mnie, baba od 2 chłopów wzwyż to już coś czego nie dopuszczam. I mam w ch uju nowe standardy w stylu: „tylko dziesięciu… no co? Czemu ci to przeszkadza? Pewnie nie ruchasz heh”.
Pełno takich, a trzeba pamiętać że kłamią w żywe oczy i zaniżają cyfry.
W ogóle paradoks tej gierki – z jednej strony liczba nie ma znaczenia, a z drugiej storny jak je zapytasz to im głupio, aż w końcu powiedzą „tylko x” żebyś sie odwalił. Iks de.
U facetów podobnie, taki troche efekt wiejskiego californication, tylko tu też jest poplątany podwójny standard, bo facet który traktuje baby jak mięso jest najbardziej porządany przez nie – najprawdopodobniej kojarzy się to ze sprawczością, albo czymś takim. – skoro jest aż tak rozchwytywany, to znaczy że jest dobry powód, ale nikt świadomie tak nie uważa. Wszyscy doskonale wiemy że to wypracowane schematy, ale baby i tak w to wchodzą.
Później jak są rozmowy na fb o ilości partnerów i ktoś mówi że chciałby z jak najmniejszym przebiegiem, albo nie daj boże dziewicę to „oooo ty hipokryto”. No właśnie ch uja hipokryzja, bo mierzymy się zupełnie inną miarą.
To kobieta ma nadpodaż ofert, na tyle że może na tym zarabiać, o czym od zarania dziejów doskonale wiemy.
To faceci muszą stawać na głowie, żeby dostać taką babę jaką chcą, przy czym, jeśli żyją sobie spokojnie, to nie mają na horyzoncie absolutnie żadnej opcji. Okrągłe 0 przez całe lata.
Facet może mieć ileś na liczniku, i wciąz chcieć kobietę z przebiegiem zerowym za żonę – i nie ma w tym nic złego, bo angażowanie emocjonalne działa u facetów inaczej (poprawka, ono po prostu istnieje)
Laska która ma przebieg i uważa że znajdując prawiczka to jest całkowicie ok i prawdziwa miłość, doskonale zdaje sobie sprawę że znalazła frajera który cieszy sie że w końcu coś sie zadziało, i owija sobie go wokół palca.
Z resztą co tu dużo gadać – znaleźć prawiczka to nieproblem. Znaleźć dziewice – o tym Peja rapował, i tylko się pogarsza z roku na rok. Jak szukać żony to chyba w gimnazjum i trzeba sie spieszyć, albo pogodzić z tym że jest się kolejnym fagasem, albo bezpieczną przystanią.
Ku rwienie się jest okej i to wina facetów przytakiwaczy. Ja nie chce baby z przebiegiem, i nie widzę w tym absolutnie nic złego. Jak któraś zechce mnie zwyzywać od inceli czy czegośtam, to z góry informuję jakie bardzo stare słowo pasuje do niej XD.
Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:
Ej, ale ty serio myślisz, że admin to jakieś nieśmiertelne bóstwo, które będzie tu siedzieć i pilnować tej chujni wiecznie? No spoko, w idealnym świecie każdy z nas miałby swojego admina, co by ogarniał życie, ale tu nie ma idealnych światów, tylko chujnie z chujni, wiesz o co chodzi.
Racja, bez admina to wszystko by zdechło, i to tak konkretnie. Żadnych nowych wpisów, żadnych komentarzy… tylko smutne echo dawnych marudzeń i złorzeczeń. Taka cyfrowa ruina, jakbyś się cofnął do czasów pandemicznego syfu, kiedy życie zamierało, a my siedzieliśmy jak zombie przed ekranami, czekając aż świat się jakoś ogarnie. Ale co ty chcesz? Admin też człowiek, nie cyborg, a każdy kiedyś musi odejść. Może nawet na Hawaje, a może w inne miejsce bez wifi.
Może jedyna nadzieja to, że admin zostawi po sobie jakąś świętą księgę kodów i instrukcji dla następcy. Albo niech ustawi auto-posta, żeby co jakiś czas wrzucało losowe chujnie, i będzie git. A może sam forum się uniesie jak feniks z popiołów, i z czasem ktoś inny przejmie stery?
Tak czy siak, nie ma co się bać na zapas. Na razie mamy admina, mamy swoje chujnie i mamy swoje grupowe terapie z bezmózgami. Żyjmy tym, co mamy, póki możemy, bo nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie czas na odłączenie serwera.
Proponuję kandydaturę bogacza albo tego informatyka od freebsd!!! To elita tego portalu. Ewentualnie ten od 70 tysi miesięcznie
Jestem za !!!!! Jebac biedaków
Jebać biedę!
Bogacza tak, byleby nie pedała, bo tutaj co drugi to pedał.
Na pewno musi to być człowiek bez wąsów. Broda może być ale krótka, tak do 5mm. Byleby nie było wąsów. Dobrze by też było gdyby nie miał jednej nogi. Wtedy daleko nie ucieknie i łatwo go można obalić.
Zostanie zastąpiony innym chujem