Święta

Moja chujnia to BIAŁE Święta Wielkanocne. O 15 Droga Krzyżowa ulicami osiedla, a tu sypie i picno jak na Grenlandii. I na cholerę iść na to nabożeństwo jak zamiast skupić się na nim i na modlitwie, będziesz kminić, że ci zimno i chcesz do domu! Zwłaszcza, że mam chory pęcherz i wolałabym nie iść przemarznąć….
No kapota po całości. :[
Pozdrawiam rozumiejących mnie katolików.
Mimo wszystko WESOŁYCH ŚWIĄT!

38
86

Komentarze do "Święta"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. śnieg, przejmujaca chujnia

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Daj se na luz pęcherz rzecz święta.Alleluja.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. i tu zawarłeś cały sens problemu. pozdrawiasz katolików. czyli chodzisz do kościoła dla kościoła jako instytucji a nie dla boga.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. To po chuj na to chodzisz skoro stękasz że pęcherz, że zimno, że chuj wie jeszcze co. Siedź w domu.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Bo bóg tak chciał!

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Jak masz chory pęcherz, to proponuję okład z młodych lędźwi-najlepiej kobiecych. A jak masz iść na siłę się modlić to lepiej nie idź wcale. kini@-żona tego od mesia

  0

  0
  Odpowiedz
 8. siedź chuju w domu i nie pierdol 3po3

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Skoro ten bóg jest wszędzie, jest miłosierny i odpuści grzechy, będąc chorym nie możesz modlić się w domu? Pęcherz wyleczy ci lekarz czy bóg? I żygać mi się chce od tych życzeń. Ludzie są skurwysynami, za to jak święta to kościół taca w domu jajka albo opłatek, a po świętach innych ludzi traktuje się jak śmieci, nie pamięta o grobach itd tylko chodzi kiedy trzeba. M.in dlatego przestałem wierzyć w boga i inne brednie. W domu kłótnie o czysty, dom, najebany stary, mówiący „przezegnaj się krzyżem świentem, chodź do kościoła bo bukkk cie skorze i nos”, pedofilia, lizanie śmietany z kolan księdza, wyzysk… Napisz autorze że walczę z kościołem. Walczę? Nie jestem ślepy na prawdę. I jeśli tak wygląda świat, to bóg nie istnieje, albo nie chcę mieć z nim nic wspólnego.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Owszem mogłam – właśnie… AM się pomodlić w domu, ale jednak różnego rodzaju nabożeństwa po prostu pomagają mi w tym, pomagają mi przeżywać Święta itd. Nie wierzący nie zrozumieją.. ale nie muszą.

  Użyłam słowa 'katolików’ a nie wierzących czy jakiegoś innego, ponieważ jak wiemy 'wierzących’ w naszym kraju jest sporo… tylko, że nie praktykujących. Dopiero Ci, którzy deklarują się jako praktykujący katolicy, mogliby zrozumieć mój 'problem’.

  I nie, nie chodzę do Kościoła dla Kościoła. Kościół jedynie pomaga mi do Boga się zbliżać. Ci, którym wystarcza samodzielne rozwijanie i pogłębianie wiary – są dla mnie godni podziwu.

  Napiszę również, że owszem. Nie poszłam na tamtą drogę krzyżową i nie uważam, abym popełniła zbrodnię. Bo wiem, że chodzenie na jakiekolwiek wydarzenie do kościoła na siłę nie ma sensu. Zostałam wrzucona do jednego – stereotypowego – wora, ale mogłam się tego spodziewać.

  Pozdrawiam – autorka chujni.

  0

  1
  Odpowiedz