Wdzięczność zaręczynowa

Kurwa, ależ mnie spotkała chujnia. Po 4 latach postanowiłem się oświadczyć mojej ukochanej. Ok, oszczędzałem 3 wypłaty na pierścionek, żeby się jej podobał (z oliwinem- bo takie lubi), zaplanowałem kolację w luksusowej restauracji, bo chciałem by było perfekcyjnie. Oświadczyłem się, oświadczyny zostały przyjęte. Dziś przychodzi mi SMS od ukochanej o treści „ten skąpiec wydał na pierścionek tylko 1500 zł”. Kurwa. Pomyliła numery. Jest mi cholernie przykro i jestem zawiedziony, że jestem z materialistką. Chujnia i śrut.

132
73

Komentarze do "Wdzięczność zaręczynowa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. olej sukę i broń Boże nie żeń się z nią, bo to będzie największy błąd w Twoim życiu!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. współczuję….

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zrobiła cię w totalnego chuja. Zjebaj ją teraz tak żeby pożałowała do końca życia zdzira jedna.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Facet zrywaj. To przeznaczenie. Uratujesz sobie życie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Plus jest taki, że dowiedziałeś się o tym przed ślubem, a nie po. Skoro teraz tak o Tobie mówi, to potem będzie tylko gorzej. Pogoniłabym ją w pizdu oczywiście wcześniej zabierając piździonek.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. STARY! Zapłaciłeś 1500 za informację, która może uratowała Cię przed frajerstwem do końca życia. Moim zdaniem to bardzo mało za takiego niusa! Tylko teraz nie zmarnuj tej kasiory i nie daj się przeprosić i ugłaskać. Trzymaj się!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Tylko 1500zł za pierścionek? ja bym się nawet takim za 200zł ucieszyła bo liczy się gest i chęć, zdeterminowanie do bycia razem i wogóle… Straszna materialistka, mam nadzieję że jeszcze znajdziesz w swoim życiu taką która będzie warta uwagi 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 9. moj kosztował chyba niecałe 300 zł, a szalenie mi się podobał i jestesmy (juz z mężem) naprawde szczęśliwi… współczuje kobiety;/

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Odbierz pierścionek i rzuć ją w pizdu. Pewnie jej głupio teraz. Co za cholerrna szmata. No i drogi pierścionek kupiłeś.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Przeleć ją w tyłek jak szmatę, zostaw w polu i rzuć w cholerę.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @1 ma rację. Zostaw tą kobietę. Twa historia skojarzyła mi się z Wokulskim z Lalki. Też zaślepiony biedaczek, a Izabela go nie kochała i olewała. Pora zdjąć klapki z oczu i zostaw ją. Ale aż 4 lata? Kurde…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. to jest chujnia…! spierdalaj pókiś wolny

  0

  0
  Odpowiedz
 14. przecież laski nie lecą na hajs …. ??? właśnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Chlopie, ale Cie ponizyla! Jestem ciekaw czy przelkniesz ta zniewage!?

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Wypowiem się jako kobieta. Pipka i tyle… Daj sobie spokój. Siano. Tylko siano..Kurwa jak można tak napisać ja dostałam za 600zł i był boski aja w skowronkach;)Pomijając fakt, że później wypadł kamień szlachetny no i jakoś do rozwodu doszło..ale to w sumie nie ma nic do rzeczy.Pozdro i znajdź inną.Tak jak moi poprzednicy chyba man – lepiej wczesniej.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Kurwa ja kupilem za 350 😛 Ciekawe co o mnie powiedziała 🙂 hahah

  0

  0
  Odpowiedz
 18. no to masz problem, jeśli nie ściemniasz

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Stary, historia jak z filmu! Ale jej musi być głupio teraz. Pogoń sukę i głowa do góry!

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Stary, jeśli historia jest prawdziwa, to ten sms moze byc najlepsza rzeczą jaką w życiu Ci się przydażyła. To błąd układac sobie życie z kimś takim.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. za te 1500 zl kupiles odrobine przypadkowej prawdy. skorzystaj z tego! pierdol ta materialistke i nei ma kurwa przebacz bo wtopisz! nei badz leszczem.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Może to była ironia? 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 23. To już wiesz że masz się z nią nie żenić.Wyruchaj ją,zabierz jej pierścionek i znajdź sobie inną.Możesz go sprzedać za tyle samo albo mniej to będziesz miał na dziwki.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. O stary to komu Ty się chciałeś oświadczać, przecież nie wierzę, że wcześniej nie zdradzała żadnych objawów na temat tego jakim jest chorym człowiekiem. Przecież sam wiesz, że nie chodzi tu o żaden pierścionek tylko chujnia jest w ogólnym wymiarze wobec całej jej postaci i w takiej sytuacji ciężko powiedzieć, by Cię nawet lubiła, a co dopiero kochała. Ja kiedyś jednej kobiecie dałem pierścionek za 5dyszek (bardzo ładny), była najszczęśliwsza na świecie i pisała innym o tym jak czuje się ‚moja’, a tutaj Twoja odpierdala taką manianę i wprost pisze, że Tobą gardzi. Zawsze słysząc o kobietach, które zabierały swoim partnerom całe majątki podczas rozwodów dziwiłem się jak to możliwe i jak to się stało, że się ktokolwiek się im oświadczył, bo przecież musiał je znać wcześniej, a teraz jak piszesz to faktycznie takie sytuacje są możliwe. Już teraz straciłeś 1500zł i ciągle jej mało to lepiej nawet nie myśl ile byłaby w stanie wyłudzić od Ciebie w przyszłości, a sądząc po jej wyrachowaniu by się nie krępowała okradać Ciebie ze wszystkiego co masz i jeszcze się śmiać uważając Cię za frajera. Ten sms uratował Ci życie, ale uważaj z kim się następnym razem wiążesz

  0

  0
  Odpowiedz
 25. rzuć szmatę

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Stary miałeś olbrzymiego farta, że to się stało przed ślubem. Jeśli ożenisz się z tą kobietą to jesteś idiotą.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Jeżeli to prawda, to serdecznie współczuję – przez tyle lat nie wyczaiłeś jaka ona jest? Bo ten tekst to dla mnie jakaś masakra – już nic nie byłoby takie samo… Mam nadzieję, że to tylko prowo…

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Uciekaj od niej jak najdalej, pierścionek zabierz i w nogi.

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Człowieku, umówmy się – zależy ile zarabiasz. Jasne, dla kogoś przeciętnego 1500 zł to bardzo dużo… Ale jeżeli zarabiasz trzy razy tyle, to mógłbyś wydać więcej, co nie? No i oliwin to tylko kamień półszlachetny więcej nie kosztują, widać narzeczona jednak woli diamenty…

  0

  0
  Odpowiedz
 30. uciekaj bo jeszcze dziecko zrobi i już jesteś w dupie!

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Hehe taki rodzaj kobiet ma nawet swoją nazwę – blachary 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Jednym słowem: spierdalaj! Jak najdalej, jak najszybciej. I nie ma, że boli.

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Zerwij z nią, bo nie warto.. Jeśli jej chodzi tylko o pieniądze -,-

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Niezly numer, ja zarabiam 2100 funtow na reke i kupilem pierscionek za 240 funtow ( byl przeceniony z 350) i moja narzeczona byla wniebowzieta, wielokrotnie powtarzala ze byla by zla gdybym wydal wiecej niz 300 bo zbieramy na dom a to tylko symbol i ona jest moja na zawsze. Pomysl o tym, ale chyba wiesz co musisz teraz uczynic?

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Niezła typiara. I że też ten sms przypadkowo przyszedł do Ciebie, potraktuj to jako ostrzeżenie.
  Ps. jeśli dla niej 1500zł to jest mało, to co ona chce, na złotym sedesie się wypróżniać?

  0

  0
  Odpowiedz
 36. Daj sobie spokoj zostaw ja po slubie bedzie duzo gorzej

  0

  0
  Odpowiedz
 37. Boże, jak ja dziękuje losowi za swoją partnerkę! Przed zaręczynami poszliśmy razem do jubilera i powiedzieliśmy mu: proszę pokazać nam pierścionki zaręczynowe, tylko tak do 100zł. Finalnie pierścionek kupiliśmy za 70zł:) Dziś jesteśmy szczęśliwym małżeństwem od 10 lat. Ot cała prawda- miłość i kasa to dwie rzeczy które nie idą ze sobą w parze.

  0

  0
  Odpowiedz