WOŚP

No i znowu się jutro zacznie. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz któryś tam z rzędu. Wszystko fajnie. Popieram. Szczytny cel. Szkoda, że nasze Państwo nie jest w stanie kupić wszystkich tych sprzętów tak aby nie było potrzeby organizacji takiej akcji. Ale cóż, jest jak jest. Wkurwia mnie tylko jedno. Ale tak, że strach. Jutro jak pójdę na spacer z żoną i dzieckiem i spotkam pierwszych wolontariuszy, wrzucę do puszki co trzeba, przykleją nam te całe serduszka. No i fajnie. Tylko dlaczego przez następne dwie godziny spaceru co rusz jakiś chuj będzie do mnie podchodził i mi dupę truł, że mam ich wspomóc. Raz dałem, styka. Przecież widać, że mam to całe serduszko przyklejone, tak? No to dajcie mi już spokój. Nie zawracajcie mi dupy co rusz. Śrut

21
50

Komentarze do "WOŚP"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. eee tam przesadzsz. W takiej sytuacji nadgorliwość to dobra cecha. No…ale masz racje, orkiestra wyręcza naz nieudolne rządy :/

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Wolontariusz jak widzi że masz serduszko to już dupy nie zawraca.Przyklej w widocznym miejscu powinien być spokój.A Owsiaka popierać trzeba-i za orkiestrę,i za woodstock który jest podziękowaniem za orkiestrę:)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. WOŚP to jedna wielka ściema i cyrk. Ja nigdy nie dam ani grosza na tą szopke owsika. Pieniądze wole przeznaczyć na inne wiarygodne fundacje, które naprawde pomogą a nie bedą mnie trzymać w niepewności czy moja darowizna pójdzie na szczytny cel czy najzwyczajniej na brudstock czy opłate dla eskortujących f-16 pana owsiaka.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Ja tam np. wolę sobie kupić browara 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Podbijam komentarz pana wyżej. Wośp to ściema i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. do kilku komentarzy przede mną:
  mówicie tak tylko dlatego że nigdy w życiu nie spotkała Was ani żadnego członka Waszej rodziny tragedia do chuja pana! Mam 8-letniego kuzyna który choruje na cukrzyce… gdyby nie pompa insulinowa którą ufundowała fundacja Owsiaka chłopak codziennie musiałby się kuć… także zastanówcie się drodzy chujowicze zanim cokolwiek złego napiszecie o WOŚP… a pijąc piwo pomyślcie o tym;]..;/

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Co do pompy insulinowej: Ja nie mam nic przeciwko fundacji tylko do tego buca co robi z tego wielkie show w telewizji. Za całe te sprawy organizacyjne + woodstock mozna by o takich pomp kupic o wiele, wiele więcej.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. do komentarza wyżej jesteś głupi jak but…gdyby właśnie nie takie jak to określiłeś wielkie show to by nikt o WOŚP nie słyszał, a stwierdzenie typu „Za całe te sprawy organizacyjne + woodstock mozna by o takich pomp kupic o wiele, wiele więcej” jest tak prawdziwe jak ty inteligentny. Dzięki takim ludziom jak Owsiak o tak wielkiej osobowości to wszystko tzn. WOŚP tak świetnie funkcjonuje a obrażanie kogoś w tak arogancki i prymitywny sposób świadczy o twojej kulturze a raczej jej braku.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Kurwa…Owsiak swoje wady ma to muszę przyznać…ale co jak co on to napędził bo ma jaja!!!Stworzył coś z niczego…a jednak show zrobić musiał bo wiadomo że media potrafią wiele wykreować.
  A od woodstocku proszę się odpierdolić,jeżdżę od 4 lat,mam bardzo pozytywne zdanie(wiem że to mało i to już nie to co kiedyś ale zawsze)
  Brudstock…ech przejedźcie się najpierw chociaż raz,wtedy będziecie mogli komentować.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Pieniądze na woodstock i tę całą pompę idą z procentów. Patrząc na tępe polskie społeczeństwo widać, że bez pompy ciężko by było uzbierać takie sumy – tutaj też musi być PR, ale przynajmniej są tego jakieś dobre skutki. Znam osobiście ludzi, którym sprzęt Fundacji Owsiaka bardzo pomógł (dzisiaj nie są kalekami). Owsiak przynajmniej się rozlicza z pieniędzy w przeciwieństwie do Caritasu, który chuj wie na co je traci (może na jakieś ośrodki misyjne w Ameryce Południowej, aby uczyć resztku indian czytać i pisać jakby to im było do szczęścia potrzebne he he)

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Zaatakuj Owsiaka a zostaniesz stratowany… Dla mnie to pasożyt zywiący się naiwnością ludzi. Pasożyt + telewizja to zabójcze połączenie. A co do tego wielkiego show: Nagłośnić trzeba jak najbardziej ale bez przesady z dodatkami(ostatnio widziałem sterte fajerwerków wośpu, i po co to?)… I co jak co, ale żeby popierać aborcje to chyba w głowie trzeba mieć niepokolei… Także, wośp-TAK, Owsiak-NIE !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. wośp to aborcja? nosz do kurwy nędzy ludzie jebnijcie się w te głupie czerepy. Chcesz chlać browara twoja sprawa, mozesz dac 50 groszy i tez dostaniesz serduszko chuj ci w dupe. Ja dalem kilka razy i tez mi to nie przeszkadzalo. Co za światły naród. Owsiak jaki jest taki jest ale zebrał kupę forsy dla dzieciaków, niech sobie fruwa f16, zbierze jeszcze drugie tyle a wy jedyne co zrobicie to wyszczacie wypity browar

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Weźcie z tym WOŚPem, to ściema i tyle. Ciekawe skąd brudasy mają kasę na Woodstock? 😡 Raz w życiu wrzuciłem dychę i do tej pory żałuje. Jak do mnie podchodzą to mówię im kulturalnie, że mają mi dać spokój, jak nie pomaga to zmniejszam poziom kultury – do skutku.

  0

  0
  Odpowiedz