Życzę na Nowy Rok dużo urzywać cudzych żon

Wszystkim facetom życzę super przyjaźni z ładnymi cudzymi żonami. Życzę poznawania się bliżej i dużo spotkań z pięknymi tekstami/wyznaniami. Życzę aby każdy taki facet miał żonę, która też poznała sobie przyjaciela lub dwóch trzech. Rozwodzę się odchodzę i zostawiam w chuj ten syf! Możecie przyjaciele brać moją żonę jak ja sam brałem. Możecie pierdolić jak chcecie i ładnie mówić oraz miło spędzać czas w moim domu, na wakacjach, na weekend i kiedy tylko chcecie!!! Żaden nie będzie pierwszy ani ostatni ani jedyny. Nie wiem co wam przyjaciele cudzych żon potrzeba, co macie w zajebanych łbach. Zjebaliście moim córkom życie oraz moje. Pewnie takie cudze żony i mamusie lubicie. Życzę każdemu przyjacielowi kurwy żony i żony dziwki znanej obracanej bliżej przez innych facetów. Zostawiam wszystko w chuj dla was!!!! Poszło jebać się 5 lat mojego małżeństwa i 5lat mojej rodziny dla was przyjaciele kochani zostawiam wam żonę i dzieci. A wam kobiety życzę mężów z przyjaciółką żeby dawała więcej niż same dajecie i była bliżej niż same jesteście. Niech wszystkim będzie miło i dobrze. Kurwa mać! Niech każdy porządny facet zastanowi się sto razy co robi zanim wpierdoli się w gówno z jakąś ukochaną szmatą!!! Gówno do gówna ciągnie nie licz na honor zasady innego. Życzę Nowego Roku pełnego damsko męskich przyjaźni!!!!

115
58

Komentarze do "Życzę na Nowy Rok dużo urzywać cudzych żon"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A zycze tobie słownika ortograficznego.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dlaczego życzysz innym takich złych rzeczy? Nie wszystkie żony to takie kretynki. Acha, i nie zniszcz żyrandola rogami.

  1

  -1
  Odpowiedz
 4. współczuję

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam, stary kawaler.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. UŻYWAĆ A NIE URZYWAĆ!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. To grzech życzyć źle bliźniemu, nawet jeśli żona zbłądziła. Trzeba umieć wybaczyć, bo rodzina jest najważniejsza, teraz ma wiele zagrożeń jak homoseksualizm, gender czy pornografia. Bóg napewno kierował twoim życiem i wie, co jest dla ciebie dobrze. Może postępowanie żony miało wyjść na dobre? Porozmawiaj z nią, idź się wyspowiadaj, pomodł i będziecie znów razem. Jesus&fitness

  0

  2
  Odpowiedz
 8. ja jebie, co to znaczy URZYWAĆ ?!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Co za frustrat pieniacz. Jeb się palancie. Oby ciebie ktoś zapiął w doopala i dał ci siura do oblizania. Ciekawe, co byś wtedy powiedział, pierdolu?

  1

  1
  Odpowiedz
 10. Dzięki ci za twoją przecudną żonę w imieniu wszystkich „urzywających” facetów, na pewno jeszcze nie raz ją wydupczymy, ale od naszych lepiej spierdalaj.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. @1 Hmm… twoje „ż” też straciło kropkę, a „ę” haczyk, w słowie „życzę”, to także elementy poprawnej pisowni.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Hej kurwa nie uwierzycie ludzie słyszałem o kolesiu, który pojechał Tico na off-road. Chyba zaraz jebne:P

  1

  0
  Odpowiedz
 13. A słyszałeś o czymś takim jak przecinek? Nie, nie, nie mam na myśli takiego wyrazu na „k”, bo ten znasz doskonale, jak widzę. Chodzi o taki znak interpunkyjny, kreseczkę taką. Polecam!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Oj, chłopie, współczuję Ci. To musi być okropne. Zdrada jest jedną z najgorszych rzeczy, jaką można uczynić bliskiemu człowiekowi. Ale może Ci się jeszcze kiedyś poszczęści, czego Ci życzę.

  0

  1
  Odpowiedz
 15. pierdol sie czepiacie , szkoda goscia… trzymaj sie stary !!!

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Chujanie/Chujnanki i Chujowicze/Chujowiczki, a nawet prawdziwe Chuje toże. W związku z niezaistnieniem końca świata, jaki miał mieć miejsce w zeszłym roku, oraz nadchodzącym końcem obecnego roku, słuchajcie (i głoście) wielkiej przepowiedni dla świata na lata nieuchronnie nadchodzące, przepowiedzianej przez nieznanego z imienia, nazwiska, ani nawet z ksywy Użytkownika Onetu, bo najwyraźniej obdarzon jest on darem jasnowidzenia (choć złośliwi, a takich, jak wiemy, nie brak, pewnie powiedzą, że czarno łon widzi…) przy którym bledną czarownicy z kongijskiej wioski Kalego a nawet i ci z Gabonu.

  „Rok 2050. W Stanach Zjednoczonych Meksyku Apple robi iPhona 36S, a w Nowej Kaledonii Gillette wypuszcza maszynkę z 9 ostrzami. iPhone rozchodzi się jak świeże bułeczki, Gillette bankrutuje. Nie ma komu golić zarostu. 90% męskiej populacji Kalifatu Europejskiego nie goli się wcale. Pozostałym metroseksualnym eunuchom brody już nie rosną. 50 lat 12-godzinnego grania w gierki i ubijania pędzla przy xhamsterze doprowadziło wśród białych Europejczyków około 2020 do całkowitego zaniku instytucji małżeństwa, koło 2030 zaniknął konkubinat, około 2040 nikomu się już nawet ubijać nie chciało.

  Dwie generacje białych przesiedziały swoje życie na Facebooku. Trzeciej już nie ma. Place zmieniono w miejsca modlitw, ostatni papież -Joanna Benedykta II- zwinęła zabawki w 2034 i zmieniła płeć. Polski nie ma od 2029. Najpierw utraciła Ziemie Zachodnie, potem całość wchłonął Kalifat. W lasach pojawiły się tury a gdzieniegdzie nawet ptaki dodo sklonowane kilka lat wcześniej. Warszawa padła w 2028. Armia szejka Heinza Muhammada ibn Asiza von Darmstadt wzięła miasto z marszu, obalając pomnik Transseksualnego Szympansa na Placu Tolerancji. Ostatni punkt oporu „Skłot Różowego Dildo” poddał się po kilkugodzinnym rzucaniu kasztanami. Obrońców powieszono na ich własnych stringach i jock-strapach na latarniach wzdłuż Alei Międzygatunkowego Seksu (dawniej: Wiejska).

  W 2041 umarł na marskość wątroby ostatni Rosjanin. W 2032 Chiny zdziesiątkowała epidemia AIDS, pokłosie fali miłości jednopłciowej jaka zrobiła się modna już w 2020 na skutek gigantycznej dysproporcji płci na niekorzyść mężczyzn, będącej wynikiem „polityki jednego dziecka”. Dwie ostatnie generacje Japończyków podobnie jak ich europejscy koledzy przesiedziały swoje życia przed kompem. W roku 2050 Japonię zamieszkuje 15 osób w wieku 95-114 lat. Siedem z nich nadal gra w gry, 3 rysują mangi, 4 siedzi z zazen i chyba już tak zostanie, a jeden robi kata tajkjoku szodan.

  Zdziesiątkowane AIDS Chiny zamieszkuje 100 milionów i jest to najludniejsze państwo Azji. Chińczycy zniechęceni eksperymentami na modłę Zachodu wracają masowo do buddyzmu i taoizmu, pogrążając się w izolacji błogiego snu z czasów Dynastii Ming. W ich ślady idą państwa Azji Południowo-Wschodniej.

  W Indiach nie zmienia się NIC. Nieśmiertelny hinduski syf jest nie do pokonania przez jakąkolwiek ziemską i nieziemską ingerencję. Krowy dalej łażą po ulicach, potykając się o umierających trędowatych żebraków. Napaleni haszyszem jogini pluskają się wśród zwłok płynących z nurtem Gangesu. Bollywood dalej robi pierdylion telenowel o miłości rocznie.

  W Stanach Zjednoczonych Meksyku fiesta przeplata się ze sjestą, na ulicach pełno mariachi, religią państwową jest kult Santa Muerte, językiem urzędowym hiszpański. iPhony nadal robią, ale w mniejszych ilościach i dziesięć razy wolniej (trzeba przestrzegać sjesty i robić przerwy na fiesty). Ogólnie obie Ameryki Łacinskie świetnie się bawią. Południowa nawet lepiej od 2036 kiedy to liczba shemale’ów przekroczyła 85% całkowitej ludności zamieszkałej od Acapulco po Buenos Aires.

  Na ziemią A.D. 2050 zachodzi słońce i wyłania się niemrawo księżyc. Jest pełnia. Mało kto już spogląda na niego, ale jedna para oczu wypatruje go co noc. To oczy Mariana – ostatniego Polaka-pustelnika żyjącego w Puszczy Białowieskiej.”

  PS. Pozwoliłem sobie wkleić z dwóch powodów. 1. Bo dobre. I szkoda by przepadło w czeluściach komentarzy na Onecie. 2. Bo, cholera, jak tak dalej pójdzie, to to jest prawdopodobne. A wtedy niewyobrażalna chujnia i śrut nas czekają… Anyway, jakby co, to znajdziecie mnie w jednej z Ameryk Łacińskich. Mam nadzieję, że będę w tych kilkunastu procentach normalnej populacji, ale jeśli nie, to szukajcie, Bracia i Siostry w Chujni, przepięknej shemale. 😉 W końcu lepsze to niż Kalifat czy towarzystwo tych 15 z Japonii… Módlmy się, jak kto ma do czego.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Czuję twoją frustrację ale nie każdy jest takim jakim go opisujesz.

  0

  1
  Odpowiedz
 18. @11. „Hej kurwa nie uwierzycie ludzie słyszałem o kolesiu, który pojechał Tico na off-road.” Hej, kurwa, nie uwierzysz: my też słyszeliśmy. 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 19. A dziękuję za życzenia, Tobie przyjacielu też by się przydała orgietka z co najmniej dwoma dojrzałymi mamuśkami, skrzynka dobrego alkoholu i lodzik dla relaksu:) Dziwkę dziewczynę już miałem, wystarczy, ale na drucika do mamuśki bardzo chętnie. I oby Ci nigdy lodów nie zabrakło!

  0

  1
  Odpowiedz
 20. stary, znam twój ból, jebać fałszywych ludzi 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 21. @6 ej to moje hasło „Jesus&fitness” 😉 poza tym Bóg nie kieruje naszym życiem tylko daje nam mnóstwo możliwości aby być blisko Niego a dzięki temu dopiero nasze życie jest piękne :D. No ale oprócz Niego jest też szatan,który kusi nas na każdym kroku i popycha do złego. To My decydujemy, w którą stronę pójdziemy. Pozdrawiam! Jesus&fitness 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Moja żonka też daje dupy na lewo i prawo, jestem rogasiem i jest mi z tym zwyczajnie dobrze.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Mnie tez.Dobry chrzescijanin da zone blizniemu do pierdolenia.

   0

   1
   Odpowiedz
 23. współczuję Ci autorze… Nie przejmuj się, wszystko mija, złe czy dobre. I nie dziw się bardzo, tu masz przykład, w obliczu „chujnej” sytuacji komentujący czepiają się o… przecinki, tacy właśnie są ludzie! A to @8: ŻRYJ GÓWNO C.W.E.L.U.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Współczuję naprawdę. Lata temu miałem dziewczynę, zrobiłem coś ważnego w jej życiu, ale nie powiem bo to temat na powieść i nie chodzi tu tylko o ogólne staranie się, prezenty itd. Jednym zdaniem ocaliłem jej życie, byliśmy razem pół roku, niby nic ale dla zakochanego dzieckaka to dużo. Było bardzo dobrze, dogadywaliśmy się itd, 0 kłótni na pół roku co dziś jest rzadko spotykane, itd itp. A tu pewnego razu nakryłem ją z innym. Instynkt mi wcześniej podpowiadał, że coś jest nie tak ale to jebane uczucie zagłuszyło zdrowy rozsądek. Bardzo cierpiałem, bo zostałem oszukany przez osobę, której nigdy bym o to nie posądził, dlatego że tyle dla niej zrobiłem, dobrze się układało i wogóle. Dziś jest inaczej, znam kilka, na kilkadziesiąt czy kilkaset uwaga KILKA wartych uwagi, więc są jakieś półnormalne. Szacun dla Ciebie, bo ja bym osobiście zadusił i patrzył jak zdycha. A tak na koniec, przeleć kilka lasek, niech to będzie Twoja zemsta! A wszystkim hejterom powiem, że życie jeszcze was nie raz i nie dwa zaskoczy. Wtedy i Wy napiszecie swoją Chujnię, jeśli nie o kasie czy pracy to napewno o nieudanym związku kurwa!

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Co się kolego wkurwiasz? Lepiej gówno jeść samemu, czy tortem podzielić się z kolegami? Szczęśliwy żonkoś.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Macie racje chujowicze, że takie błędy nie powinny zdarzać się. Nawet na chujni, gdy sam wypiłem pół litra gorzały. Sam tutaj patrzę, że jest słabo z ortografią interpunkcją. Patrzę jak piszecie naprawdę na pewno i wiele innych typowych błędów. Jak będziecie pijani, żeby nie pisać nawaleni w mojej sytuacji to może zrozumiecie. Wszystko poszło się jebać. Powinno być – poszło jebać się. Pewnie i tak większość tego nie zrozumie. Życzenia były przekorne, ironiczne bo nikomu tego nie życzę. Cześć.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Taka naturalna kolej rzeczy. Miłość nie istnieje to tylko wymysł dla debili. Naturalna jest chęć wyruchania jak największej liczby seksownych kobiet, a u kobiet naturalna jest chęć dania dupy jak największej liczbie mężczyzn. Można udawać że tak nie jest, ale to że okłamujesz się że czegoś nie ma, nie oznacza że tego nie ma.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Chujowiczu, a ja Tobie życzę abyś zaglądał od czasu do czasu do słownika. Masakra jebana, normalnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 29. No cóż mogę dodać?
  Jeżeli Cię to w jakikolwiek sposób pocieszy, to moja zjebała mi 19 lat życia. Dopiero kilkanaście miesięcy temu zdobyłem niezbite dowody jej wieloletniego i wielokrotnego kurwienia się z popychaczami poznawanymi na seksportalach. Pies jebał was suki. Nie napiszę natomiast „chuj wam w dupę”, bo to jest coś co lubicie.

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Wyprowadź ładną rozprawę w sądzie- naprawisz psychikę swoich dzieci + dostaniesz kupę kasy 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 31. To nie wina facetów a zony jak suka nie da to pies nie weżnie ,stara i nadal aktualne powiedzenie ,sam to przerabiałem i to po kilku latach ładnej znajomości,mam nadzieje ze to był tylko ten jeden w sumie to tylko on mi podpadł ,choc zrobiła ze mnie durnia tak jak jej rodzinka w oczy mi kłamstwa wmawiali ,to wiem ze do niego nie miałem takiej urazy jak do niej to ona go sprowokowała a ze biedny samotny facet nie odmówił …no cóz stało sie ,wiem ze kobiecie zadnej nie mozna wierzyc no poza matką swoją tu rzeczywiście jest miłosc bezgraniczna ale tak poza tym to 10%zabujania90%logiki i ostroznosci zycie bardzo szybko idzie sobie spierdolic

  0

  0
  Odpowiedz
 32. 15-tka rozjebałeś system

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Większość z Was nie wie co ma robić! Gimnazjum i zawodówka. Połowa będzie nikim lub ulotki nosić. Rodzice kupili komputer laptopa, rodzice płacą. Sami jebiecie błędy a facet pijany zrozpaczony a tekst super jasny przekaz w skrócie. Kto z was ma swoje mieszkanie albo swoje auto? Kto z was ma swoją rodzinę żonę męża dzieci. Sami jesteście dzieci tata i mama. Pryszcze!!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Zdradziła Cię?

  0

  0
  Odpowiedz