Nie anty-dzieciak

Co do tych poprzednich chujni powiem że to nie tak jak se myślą, i komentujący też. Jestem facetem i mam 21 lat, a wkurwia mnie to że dalej się edukucję zamiast iść do prawdziwej roboty i zarabiać konkretną kasę, mieć porządną dziewczynę i założyć z nią w tym wieku rodzinę, mój dziadek miał 20 lat a już był po ślubie i babcia już w ciąży była z pierwszym dzieckiem, kasa się na to znalazła, mieli mieszkanie SWOJE WŁASNE, ja mam chęć mieć dziecko ale to też jest niemożliwe bo nie dość że roboty porządnej niema w tym kraju żebym zarobił te 2500 zł netto, to jeszcze każda baba dzisiaj to jest plastikową pindą bez mózgu, lub pseudo-inteligentną pindą która „nie będę mieć bachorów, mam swoje ambicje”. Taaa, ciekawe jakie „ambicje”? Znam wiele pind tego typu i one są gorsze niż nastolatki, udają że coś robią a ich ambicja to czytanie spierdolonej książki o gównianych tematykach, weźmy na to „zmierzch” czy „50 twarzy greya”, bo debilizm nastolatek jeszcze można zrozumieć, bo to dziaciaki. Także żeby stworzyć rodzinę też trzeba się postarać żeby mieć odpowiednią wybrankę na to, która będzie się zajmować domem i dziećmi, ugotuje obiad, posprząta… Ciemnogród katolancki niby co? NIE, to najnormalniejszy model rodziny, i taki ma zostać. Nie jestem zagorzałym katolem z ciemnogrodu mimo że wywodzę sie z takich rodzin to mam mózg przynajmniej w przeciwieństwie do nich. Czy dzisiaj taki cel też jest nieosiągalnym? Przecież to chore żeby w kraju nie można założyć rodziny z 2 lub 4 dzieci i utrzymać to z jednej wypłaty męża, a żona zajmuje się domem… Przecież za komuny kurwa można było żyć! Dzisiaj to dziadowanie to norma a znalezienie pracy to sukces największy!

60
68

Komentarze do "Nie anty-dzieciak"

 1. spokojnie, spokojnie, chwytaj karafke i bedzie lepiej:
 2. Jak tak chcesz tradycji to zamieszkaj w jaskini i codziennie zdobywaj pożywienie, naprodukuj dzieci i bądź zadowolony. Z trudną sytuacją każdy widzi jak jest, ale i tak wypierdalaj

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Dotychczas miałem 17 tysi netto miesięcznie, ale ma stara sczyściła mi konto i żeby przeżyć, to ja, pan wasz Mesio, muszę dawać dupy za tależ zupy :'(

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dzisiaj musisz zarabiać minimum 10k netto. Jak masz mniej to jesteś leszczem i zostaniesz prawikiem do emerytury bo później wydyma Cię ZUS. Pozdrawiam, Twoja Pani.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. można było żyć za komuny ale motłochowi było źle i wolał władzę wielkiego żyda z usraela więc dostał czego bardzo pragnął

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Będziesz miał tak: Godzina 23. Chcesz się z żoną bzyknąć. No ni chuja bo ci jakiś dzieciak brzęczy bo go noga/ręka/ząb boli albo spać nie może, nie chce, nic nie chce albo sam nie wie czego chce i czy w ogóle chce, ale drze mordę i musisz to ogarniać. Po wszystkim jesteś zjebany, kładziesz się i zasypiasz. Około 6 rano wpierdala się do łóżka jakiś dzieciak, potem drugi, trzeci, czwarty, piąty, trzydziesty i każdy się rozpycha, każdy się kręci jakby miał czopa we dupie i już masz chuj ze spaniem. W dzień a to się pobili a to siku, a to kupę, a to jeść, pić, srać, rzygać, pierdzieć, wisieć na kutasie głową w dół i czy pingwina boli jak mu zajebiesz deską z gwoździami w upalny dzień w samo kurwa południe. A jak już ogarniesz jak to jest dostać deską z gwoździami w samo południe, czy da się dolecieć na Słońce samolotem i dlaczego Księżyc wisi i jeszcze się nam na łeb nie spierdolił, to czeka cię wykąpanie dzieciaków, czyli w praktyce ratowanie sąsiadów przed potopem i ubranie w piżamy/koszule nocne kilku biegających na golasa sztuk generujących wrzask na pół osiedla, a sąsiad właśnie zaczyna napierdalać w kaloryfer. Wszystkie pójdą spać oprócz tego jednego co go boli ręka/noga/ząb i kółeczko się zamyka i tak kurwa do zajebania.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Niestety, ale napisałeś cholerną prawdę. Takie chujowe realia w naszym kraju, ale nie ma co narzekać, bo będzie jeszcze dużo gorzej, lepiej siły na narzekanie zachować na potem.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. skoro każda baba jest taką jak to opisałeś to sam sobie odpowiedziełeś na pytania idioto.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. i brawo chłopie, kurwa, za zdrowe podejście!

  0

  1
  Odpowiedz
 10. poczytaj o podatku bykowym

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Z jednej strony chcę ci dać plusa, ale za ten idiotyczny pojazd po kobietach nie mogę. Bo wychodzi na to, ze ty nie chcesz żony tylko osobistą sprzątaczkę + kucharkę + opiekunkę + dziwkę w jednym, która będzie za ciebie wszystko robić i którą zamkniesz w 4 ścianach (gorzej niż u Arabów), a przede wszystkim którą od siebie uzależnisz bo ty będziesz miał kasę, ona nie. Ty będziesz balował, a ona w domu się kisiła i pewnie jeszcze będziesz miał pretensję gdy będzie chciała od ciebie kasy, typowe. Szowinistyczny knur z ciebie. Tak kiedyś robili faceci twojego pokroju, a potem ci sami faceci śmiali się, że kobiety są niby głupsze od facetów – sory, ale odwalając służalczą robotę cienkie perspektywy wzmocnienia intelektu. Zresztą skoro według ciebie KAŻDA dzisiejsza kobieta jest „plastikową pindą” to na kij grzyb jakiejś w ogóle szukasz? Pogarda dla ciebie.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Boże, a umysł gimbusa. To że uważasz że to najnormalniejszy model rodziny, to tylko Twoja sprawa. Nie wiem jaka chora psychicznie kobieta da się na to nabrać.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. „mój dziadek miał 20 lat a już był po ślubie i babcia już w ciąży była” Brak wiedzy = ciąża + presja otoczenia = szybki ślub. Cała tajemnica. Zluzuj trochę, bo nic dobrego z tego nie będzie.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. chcesz mieć dzieci z 2500 netto?????????????? kurwa chłopie z czym do ludzi

  0

  0
  Odpowiedz
  1. z drugiej strony patola nie mająca w ogóle dochodów rozmnaża się by mieć 500+
   czyli albo trzeba nie mieć nic albo od razu dużo – najgorzej mieć średnio

   0

   0
   Odpowiedz