Chujnia w państwie

Witam. Wkurza mnie to, że Polacy nie umieją się zorganizować w najbliższym otoczeniu społecznym, że kłócą się ze sobą na tematy polityczne opierając swoją wiedzę na propagandzie telewizyjnej, czasem gazeciarskiej, że nie umieją wyciągnąć wniosków z tego co rząd funduje nam w swoim ustawodawstwie i umowach między narodowych. Oceniamy „swoich” polityków po gębach, a nie po owocach ich pracy. Wkurza mnie promowanie postawy europejczyka kosztem poczucia własnej przynależności narodowościowej. Wkurza mnie pakiet klimatyczny i szereg innych umów łącznie z traktatem akcesyjnym. Wkurza mnie, że kolejne rządy co raz perfidniej niszczą naszą gospodarkę, a my siedzimy jak te dupy wołowe przed monitorami.

79
42

Komentarze do "Chujnia w państwie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Przestań dupą szczekać i zagłosuj na JKM!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 4. prowadz wodzu

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Niedługo wymrzemy naturalną koleją rzeczy przez niż demograficzny, a Polskę będzie zamieszkiwał tylko rząd. To sprawdzona przepowiednia. Mówię poważnie!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Żeby coś zmieniło się w tym kraju potrzeba poważnego kryzysu/wojny inaczej PO i PiS będą na zmianę trzymać się przy władzy, choć patrząc na niektórych kandydatów może i nawet lepiej…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Skoro już uświadomiłeś sobie co cię wkurwia, to szukaj teraz rozwiązań żeby to zmienić. Malkontentów nigdy nam nie brakowało.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. W moim otoczeniu to się tyczy tylko tych ludzi gdzieś tak mniej wiecej po 40stce. Reszta otoczenia jest normalna i jest za Nową Prawicą 🙂 Także ja tego aż tak nie zauważam, bo nie trzymam się z roszczeniowcami i ludźmi ograniczonymi. TVN-u nie oglądamy, nie kłocimy się gdy rozmawiamy na tematy polityczne. Wydaje mi się, że coraz więcej jest ludzi świadomych sytuacji gospodarczej w naszym nieszczęśliwym kraju.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Masz rację, ale może to dobrze? Kiedyś tak pół serio, pół luzem myślałem sobie, że może Polacy na to właśnie zasługują? Tyle wad mają moi rodacy, często wspominanych tutaj na chujni… Szansę poprawy tego kraju widzę tylko w nowym wielkim charyzmatycznym przywódcy a raczej grupie bardzo konkretnych osób, gotowych na naprawdę wiele, którzy w ukryciu opracują wielki plan odrodzenia Polski. Następnie … a zresztą co ja tam będę pisał. Nie znam się, nawet swojego życia nie ogarniam do końca a druga sprawa to to, że ta strona nie jest za bardzo miejscem na takie rozmowy po pełno tutaj głupich komentarzy.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Dopóki nie wyjdziemy na ulice i nie zrobimy tutaj własnego majdanu, syf się nie skończy. Problem w tym, że nie ma z kim. Część moich znajomych jest zadowolona z tego co jest, bo mają starych lub plecy, a ci co narzekają nie chcą się „angażować w politykę”. No to narzekajmy sobie dalej.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Dopiero teraz dochodzisz do takich wnioskow, ze Polacy i Polska to bagno Europy? Bagno i pijacka, nieudolna, zlodziejska zakala calej Europy.Nie lubie tej mentalnosci, odcinam sie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. UWAGA!!! W nocy z mojej lodówki pouciekały „PASZTETY” Prawdopodobnie są one na ulicach dużych miast. Prosze na nie uważać, gdyż są one niebezpieczne mogą być agresywne i zakomplekśone. Dziękuje za uwage!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Wkurza mnie, że napisałeś międzynarodowych oddzielnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Polacy to faktycznie dziwny narod. sami opisuja siebie jako fajny, goscinny narod. Polki ze sa najpiekniejsze (gowno Prawda. Byles jeden z drugim w Hiszpanii? Szwecji? we Wloszech? TAM sa lale, palce lizac!). Polki po 30-tce grube, niezadbane, Zero gustu. Polacy to niby pologloci. Gowno prawda. Mieszkam za granica i twierdze, ze takich tepoli do jezyka obcego, jak Polacy nie ma na calym swiecie.Kuchnia polska smaczna? Kon by sie usmial…zobaczcie, jacy grubi jestescie. Jecie za duzo, za tlusto, za miesnie i za slodko.I tak dalej. Lista polskich samokomplementow jest nieskonczona. Nie lubie Polakow, choc niestety sam nim jestem. To dziwni ludzie, ktorzy sami siebie chwala. Ten lokalny patriotyzm trzyma was w miejscu. Nie rozwijacie sie i bedziecie zawsze w tej Gownolandii klepac biede.

  0

  1
  Odpowiedz
 15. Zgadzam się w 100%

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Do #15: sto % racji; do #7: skończ już pierdolić

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @13 Nadaję z piwnicy. Ledwo co uciekłam przed jednym z Twoich pasztetów. Musiał po drodze dużo ludzi wpierdolić, bo ma już spory rozmiar. Film „Wojna światów” to jest przy tym pikuś. Nie wiem jak rząd sobie z tymi pasztetami poradzi. One go wpierdolą przecież. Dobrze, że uciekły z tej Twojej lodówki.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @9 A weź wypierdalaj z tym twoim Korwinem do kabaretu, albo na Kubę, bo tam też chcieli wprowadzić gospodarkę na wysokim poziomie przy pomocy żelaznego uścisku. Poczytaj sobie lepiej artykuły jakie ten twój idol pisał w „Polityce” w czasie stanu wojennego i jak bardzo chwalił czerwonego generała za to jak sprawnie rozprawił się z opozycją.

  0

  0
  Odpowiedz