Cudowny komp, cały dzień do d***

Jak w temacie, aktualnie pracuje na eleganckim 11 nastoletnim rzęchu. własnie rysowałam teraz przez cały dzień na nim (grafika etc etc.) prace na konkurs, którą właśnie kończyłam , gdy mi to gówno, bo inaczej się nie wyrażę, się samo zrestartowało. I żebym chociaż nie zapisała, 5 minut wcześniej to zrobiłam, a nowszego zapisu i tak nie ma… jedynie to co robiłam wczoraj (baza i lekkie cienie), czyli wszystkie tekstury (które muszę robić ręcznie, photoshop, nawet wersja 8, ledwo co chodzi i co chwile restartuje kompa, więc używam SAI-w którym praktycznie wszystko trzeba robić samodzielnie…) poszło w niebyt. No ja…mam ochotę wyjeb. go przez okno, ale nie mogę, bo jedyne co mogę zrobić to znów zacząć od nowa, jak mnie kurwica bierze… żeby to było coś co można powtórzyć ale wiem że nie uda mi się jeszcze raz tak samo namalować, pocieniować, nałożyć świateł. Aż się odechciewa na to patrzeć, ponad 9 godzin pracy na darmo.

48
66

Komentarze do "Cudowny komp, cały dzień do d***"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. nawet jak program jest wymagający to nie ma prawa restartować peceta. Masz zjebane co innego, a nie słaby pecet.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. wracaj do kuchni

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Babo na allegro z demobilu można kupić super kompa za 300 złoty. Lepszego o 3 generacje od tego rzęcha.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. @1 -nie zgadzam się. Załóżmy, że jest to praca pod WindowsXP i program używa blisko 100% RAM’u, procek obciążony na maxa i zdarzy się jakiś wyjątek krytyczny. Skutkować to może w najlepszym wypadku zawieszeniem(zero reakcji SySop’a(Systemu Operacyjnego) ze strony klawiatury,myszy,etc. poprzez tzw.blue-screen,a skończywszy na automatycznym restarcie kompa.Wydaje mi się, że dołożenie/zwiększenie RAM’u załatwiłoby sprawę,ale nie wiem nic o reszcie sprzętu+SySop’ie,a zresztą to nie jest kurwa forum komputerowe do udzielania darmowych frajerskich porad komputerowych. Weź wydaj jakieś 30zł na diagnozę w pierwszym lepszym serwisie komp.to ci powiedzą co z tym jeszcze można zrobić. Niestety-za darmo umarło. Ostatnio sam przekonałem się u jebanych mechaników samochodowych,kiedy pytałem o prostą poradę(do której sam z niemałym wysiłkiem doszłem). Zawodowy informatyk.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Kup sobie pegazusa.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. do autora 4: nie dość, że tępy to jeszcze z ortografią na bakier.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Miejsce Twoje jest przy garach a nie jakichś konkursach. Wróć do tego co kobietom wychodzi najlepiej a nie to co partolisz. Będziesz spokojna i spełniona. Amen.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @7 – idź do wojska, jak Cie wyrucha jeden z drugim, to może zaczniesz kobiety szanować..

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Dobra rada, zawsze zapisuj dane na pendrive dodatkowo.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @6: Co ty kurwa nie powiesz panie „mądry” inaczej? A zdanie -panie od ortografii- to się zaczyna zdaje się od DUŻEJ litery. 😀 Pierdol się w czoło!

  0

  0
  Odpowiedz