Do chuja wacława co zrobić

Ćwiartka na karku, studia kończę, jestem zaręczony. Wszystko pięknie ładnie, w domu kasa jest – „interes” rodzinny. No to kurwa stary lubi się napić, tak często, do urwania, urywa jak nie wiem. No ja pierdole rozumiem, miał ciężkie dzieciństwo, stary się na niego wypiął, matka umarła jak był młody. Do wszystkiego doszedł sam. Ja mam się z nim teraz cackać, jak z dzieckiem. Do tego matka, szok, gada jak nakręcona, alfa i omega. Wie wszystko i na każdy temat się wypowie. Tak się nakręcają obydwoje, nie mają do siebie szacunku. Jak dochodzi do tego alko to jest tragedia, sajgon wietnam. Zamiast zajmować się swoimi problemami to mnie to tak zajebiście przytłacza. Nie wiem czy przejmę interes, no bo kurwa jak tu pracować z alkoholikiem. Krew mnie zalewa. Do tego moja narzeczona chce dominować (jedynaczka psia mać). Ciągle grać tak jak ona chce, chodźmy tu chodźmy tam. Ooo jakie wesele chciałaby mieć. Dziecko od razu po ślubie. Jasne kurwa ale za co pytam. Zrobić dziecko i zapierdalać na 10 etatach bo ona pracy nie znajdzie, przecież po studiach wesele i dziecko, kiedy doświadczenie złapie. Zejdź na ziemię nie chce ciągłej pomocy od rodziców. A teść? O kurwa to by mi przekleństw zabrakło. Cwaniak nad cwaniaki, ignorant egoista i wielki fifarafa. NO JAK MA MNIE CHUJ NIE STRZELIĆ DO KURWY NĘDZY!!

45
50

Komentarze do "Do chuja wacława co zrobić"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Najważniejsze że masz kasę.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. po pierwsze, spieprzaj od tej babki jak najdalej w podskokach, po drugie mam tak samo ze starymi i jedynym słusznym wyjściem jest olać to po całości i żyć swoim życiem

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Bo świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Trzeba tuningować rzeczywistość 🙂 A dupa jest zjebana nie przez to że jest jedynaczką tylko przez to że jest zjebana.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. zostaw ją, bo nie będziesz szczęśliwy…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Co robic? Wypierdalac z tego układu! Czym prędzej!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. po 1 panienke zostaw i spierdaaalaaaj od tej rodziny, zyj wlasnym zyciem, jedz sobie do innego kraju.
  Ożenisz się, po czasie zrozumiesz że to nie to, bedziesz mial jej dosc, z rodzina bedzie przejebane… daj spokoj bo sie wykonczysz, nie tedy droga. pozniej kredyt na 30 lat i typowy polaczek

  0

  0
  Odpowiedz
 9. No cóż… Mój „krewny” miał to samo z dziewczyną/żoną teraz po 2 latach małżeństwa jest rozwodnikiem – spierdalaj od niej jak najdalej. Kobieta leber – która nie potrafi znaleść pracy (obojętnie gdzie – chdźby na kasie) zawsze pozostanie le brem. Czasami na to nie wygląda (że jest lebrem) ale tak już jest że się to sprawdza. Co do kobiety dominującej to z własnego życiowego doswiadcznia oraz ze wspomnienia swoich rodziców powiem że będzie jeżcze gożej. Zazwyczaj przed ślubem każdy chce się jakoś prezentować/ dobrze wyglądać, albo przynajmniej się chamuje. Po fakcie (małżeństwie) Hamulce powoli puszczają i na pewno będzie gorzej. Jej wady z charakteru tylko się pogłebią. Zwracaj szczególną uwagę jak zachowuje się w towarzystwie np. znajomych, rodziców itd. – zwłaszcza kiedy „nie patrzysz” – Gdy nie widzi jak jej patrzysz na ręce to ujawnia swe „gorsze oblicze”. Zwracaj uwagę na takie szczeguły. To naprawdę pomaga. Nie ma ludzi iealnych, ale wiekszość kobiet jest naprawdę podłych. Za swojego życie spotkałem 2 które Liczyły (jak je pytałem o pracę/przyszłość) że (jak to ujeły) „może spotkają bogatego męża.”

  0

  0
  Odpowiedz