Dostałem mandat

Moją chujnią dzisiaj jest mandat 350 zł. 10punktów. W małym miasteczku Grabów nad Prosną, Wielkopolskie. Policja „zarabia” w środy, które są tu dniami targowymi i soboty podczas chodzenia od sklepu do sklepu przejazdu po miasteczku itp. Mandat można dostać dosłownie za każde nie regulaminowe zachowanie. A to za przejście obok przejścia dla pieszych, a to za zaparkowanie na skraju parkingu. W sumie nie zna się dnia ani godziny kiedy się zainteresują i to nie ważne czy matka z dzieckiem czy emeryt byle tylko wypisać mandat i z szyderczym uśmiechem życzyć „miłego dnia” Wiedzą chuje, że działają na granicy prawa i nie pouczają w żaden sposób tylko doją ze społeczeństwa, które raczej należy do nie zamożnych. Bogatych i znanych się nie przyczepią, bo oni potrafią załatwić sprawę jednym telefonem. Mnie dopadli dzisiaj i zafundowali mi dietę do dnia wypłaty. Chujowy dzień dziś nastał.

35
6

Komentarze do "Dostałem mandat"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Policmani to pieski do ujarzmiania bezfuterkowych i bezwłosnych zwierzątek z bardzo dziwnymi pazurami u łap,bo takimi jakby różnokolorowymi i wypiłowanymi jak boszem jakimś,ale to widocznie objaw jakiejś choroby skóry,no i oczywiście trzeba czymś dziure budżetową załatać,bo sama się nie wypełni jak rozepchane bandziochy komendantów od drogich alkoholi na które poszły gigantyczne pieniądze,nie można też zapomnieć o sowitych podwyżkach które mundurowi sobie przyznają,no i mamy wtedy deficyt,a jak jest deficyt to sie wysyła w teren jakiś zaszczanych obszczymórów żeby z parokomórkowców wydoili kase,i nie ważne czy stanie się to w okolicznościach wręcz absurdalnych,to nie jest ważne w reżimowych republikach bananowych w kórych bezprawnie można każdego za nic wsadzić za kraty na zasadzie „daj zwierzaka a my znajdziemy na niego paragraf”,i nigdy się za to nie zostanie pociągniętym do odpowiedzialności,a tak się składa że polska to reżimowa republika bananowa.

  1

  3
  Odpowiedz
 3. Gdybyś kretynie żył zgodnie z polskim prawem to nie łapałbyś mandatów. A jak nie pasuje to spierdalaj do Pakistanu i tam żyj.

  2

  2
  Odpowiedz
 4. „Bogatych i znanych się nie przyczepią, bo oni potrafią załatwić sprawę jednym telefonem”

  Ha ha ha patałachu! Masz u Jego Ekscelencji, Wiecznego Prezesa Byczywąsa plusa. Jednak czasem coś zaświta w tym patałaszym łbie. Zakumałeś, że gdybyś zarabiał 80 tysi euro netto miesięcznie i jeździł Lamborghini Aventador tak jak Ja, to nie miałbyś takich problemów i nie płaciłbyś mandatów. Nawet jeżeli jakiś bezczelny ciul mimo wszystko wystawiłby mandat na jakieś śmieszne 350 zł, zadzwoniłbyś gdzie trzeba i trep dostałby taki wycisk, że zapamiętałby go do końca swojego patałaszego życia (patrz patałachu casus sierżanta z Ustrzyk Dolnych, który ośmielił się wypisać mandat arcybiskupowi. Dzisiaj siedzi w areszcie, bo nagle zginął mu bloczek mandatowy i nastąpiło „przywłaszczenie pieniędzy z mandatów”…). Jego Ekscelencja zaś opiłby to z komendantem niebieskim Johnnie Walkerem w The Eve w Wawce.
  Ty patałachu masz natomiast pokornie jebać na system, a że podatki z twojej marnej tyry są nędzne, a akcyza na wódę z biedry i VAT na konserwy też nie są za wysokie, to dodatkowo musisz czasami zapłacić mandat, rozumiesz? W końcu pięć set + (zagrycha) kosztuje, a pieniądze się w budżecie same nie znajdą. Proste. A za twoją patałaszą spostrzegawczość daruję ci 300 stówy wpisowego do Łódzkiego Wydziału Fabrycznego – powołaj się na mnie u Mesia (znowu mnie wydoił dzisiaj i trafiło jak zwykle do głównego zbiornika).
  P.S. A co do podatków, to Jego Ekscelencja wie jak ich nie płacić – Panama Papers, mówi ci to coś? Ale co ty możesz o tym wiedzieć patałachu…

  12

  2
  Odpowiedz
  1. podruba naczytał sie postów mesia i składa z nich swoje.

   9

   2
   Odpowiedz
   1. Jest gorzej. To nie podróba, to mesio lecz tym razem udaje kogo innego. Z meśkiem jest po prostu gorzej, chyba powinien się leczyć.

    0

    2
    Odpowiedz
    1. Znów pudło, patałachu. 😛 /Mesio PS. Co co Pan wasz poradzi, że sława Jego przyciąga łachudry, których nie stać na własną osobowość…

     4

     4
     Odpowiedz
 5. W przyszłym miesiącu trzy stówy do łapy, CV w zęby, i jazda pod bramę naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego, patałachu. Jak przejdziesz sito naszej selekcji, to zapewne radości twej nie będzie końca, albowiem od tego momentu kosić cię będziemy tylko i wyłącznie My (czyli Pan twój, Mesio, oraz pryncypał jego Byczywąs). I to tak dokładnie jak trawnik przed willą (za dwie bańki) Pana twojego jest wykoszony. No. Pokłoń się nisko i znikaj sprzed zasięgu Pańskiego przenikliwego wzroku. A przed snem nie zapomnij się, patałachu, pomodlić w intencji dżdżownic kalifornijskich Mesia, Pana twojego, coby wspomniany trawnik nadal przyzwoicie wyglądał. /Mesio

  PS. Pan każe, patałachy oglądają. „Mystery of Ancient Egypt’s – The Royal Library of Alexandria (Documentary)” ( https://www.youtube.com/watch?v=fRmS_37lMUk ). Wykonać.

  A na deser poleca i nakazuje „Red Tails” (jest na cda. pl, ale Pan wasz za jakość tamtejszego tłumaczenia nie ręczy; jego to pierdoli, on ma w oryginale). Żeby tak Pan wasz jeszcze miał nadzieję, że, planowany w Cebulandii, „Dywizjon 303” będzie choć na plus minus takim poziomie… A tak to jasny szlag Mesia trafia na samą myśl, jak to koncertowo spierdolą.
  Ech, patałachy, żeby tak Pan wasz mógł sam nakręcić…

  4

  3
  Odpowiedz
  1. Co ty chcesz jeszcze kręcić? Sam jesteś nakręcony i farmazony pieprzysz jak nakręcony. Zluzuj majty gościu.

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Nie doceniasz Pana swego, patałachu… /Mesio PS. A któregoś pięknego dnia Pan twój jeszcze cię zaskoczy… Na kolanach będziesz zapierdalał do kina to wielkie, wiekopomne dzieło oglądać.

    0

    2
    Odpowiedz
  2. Dobra wstawka Mesio, może porzucisz swoje 18 tysi ojro i zaczniesz wieść żywot Diogenesa i zakisisz w beczce. Skoro przez swoją wybredność nie chcesz zakisić w panience?
   A do ogółu społeczeństwa naszego upadłego, to uczcie się i poświęćcie choć ułamek swego marnego żywota na nauke. Ponieważ żywot spędzony na tyrze i weekendowej nayebce godzi w to wszystko co wypracowała ludzkość. Szczególnie to kole w oczy gdy ogarniecie jakas wstawke historyczna mesia.

   0

   1
   Odpowiedz
   1. „Dobra wstawka Mesio, może porzucisz swoje 18 tysi ojro i zaczniesz wieść żywot Diogenesa i zakisisz w beczce.”

    Jedno drugiemu nie przeszkadza, patałachu. Pan twój co prawda szuka porządnego człowieka płci przeciwnej, ale nie widzi powodu, żeby się aż tak umartwiać, by porzucić dochodową i satysfakcjonującą pracę w naszym Łódzkim Wydziale Fabrycznym.

    „Szczególnie to kole w oczy gdy ogarniecie jakas wstawke historyczna mesia.”

    Cóż… Ludzkość osiągnęła wiele… Tylko, że ludzie to chuje.
    Na ogół tępe w dodatku. /Mesio

    PS. A to, gdzie i co Pan twój kisi, poza beczuszką ogórków, to już nie twój interes. Jak powiedział Ferdek Kiepski w rozmowie ze swoją teściową: „interes tego pana to nie jest babki interes”. 😉

    0

    1
    Odpowiedz
 6. Nadchodzi dzień kiedy Armia Wyzwolenia w chwale podniesie z kolan ten kraj. Nastąpi zamach stanu i przejecie władzy.

  2

  2
  Odpowiedz
 7. Wiem co czujesz. 🙁

  2

  0
  Odpowiedz
 8. HPDW. Yyy to znaczy HWPD. Zaraz, może jednak to bylo HDWP? Aa chuj jest w sumie 4*3*2*1=24 możliwości to Se sami rozkminiajcie

  0

  1
  Odpowiedz
  1. A ty co, informatyk? To lepiej chlapnij jakiegoś skrypta, takiego żeby po wejściu na chujnię nie wyświetlały mi się komentarze zawierające „sprzęgło od żuka”, „naród gojów”, „Byczywąs”, „/Mesio” i inne temu podobne pierdolety.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. A masz sprzęgło od Żuka?

    1

    1
    Odpowiedz
 9. Złóż skargę/zażalenie, koniecznie z potwierdzeniem odbioru. Im więcej skarg, tym trudniej będzie im premię dostać. Za co tyle dostałeś ?

  1

  0
  Odpowiedz
 10. To tylko mandat, wiem,ze wkurza,ale tylko mandat. Ja jestem po wypadku, mandat i punkty to nic.Naprawa auta z 800 zl, dodatkowy przegląd – dieta przez jakies poł roku.A i tak się cieszę,ze wszyscy żyją.
  Mam nadzieję,że Cie pocieszyłam. Pozdrawiam.

  4

  0
  Odpowiedz
 11. Nazywanie Grabowa nad Prosną mianem miasta to grube nadużycie

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Zakłady Profi mają i myślą, że są miastem 😀

   1

   1
   Odpowiedz