Dzięki, O Wielki Śrucie Przechuju!

Dzięki, O Wielki Śrucie Przechuju, mistyczny (od)bycie, z grzybni zrodzony! Nie sądziłem, że za sprawą chujnia.pl Twoja reakcja na moje narzekania będzie tak szybka! Dosłownie w kilka dni po napisaniu posta „Jebany kryzys” jest praca!!! 🙂 I to bez obciągnięcia prezesowi, znajomości a tym bardziej bez biustu D. Jajebie, to dopiero speed! Współchujowicze, szerzcie śmiało wokół radosną wieść o tym, że publiczne wyśrutowanie własnej życiowej chujni działa!

32
45

Komentarze do "Dzięki, O Wielki Śrucie Przechuju!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chyba nawet komentowałem, bo mam ten sam problem. I jutro mam zamiar dzwonić w sprawie pracy 😉 Mam nadzieję, że mistyczny Wielki Śrut Przechuj nie zapomni też o mnie i coś z tego wyjdzie (ale by było, jaaaa 😀 )

  0

  0
  Odpowiedz
 3. uważaj aby cię nie wyjebali z roboty, bo Śrut Przechuj sam się zrodził, a nie z jakieś tam grzybni. Grzybnie to on wchłania na śniadanie…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. dokładnie, w swej nieskończonej mistyce Śrut Przechuj jest samoczynnym i niezależnym bytem, którego decyzje są nie do przewidzenia. dlatego uważaj kolego! i pamiętaj, że nad światem ciąży teraz przechujnia, a śrut przechuj tylko swą chwilową i być może przypadkową interwencją wessał i zlikwidował część twojej chujni. strzeż się przechujni, o niedoświadczony człowiecze! bo możesz być pewien, że dziura w chujowości wywołana interwencją Śruta Przechuja musi zostać załatana potęgą przechujni, a to zapewne niedługo nastąpi. lepie przygotuj się na atak chujni, bądź zwarty i gotowy, zaciśnij zwieracze aby przyjąć na siebie jej uderzenie i przekształcić je we własną moc. a co do Śruta Przechuja, nie jest on z grzybni zrodzony, to grzybnia jest zrodzona z chujni jako twór pomniejszy, częściowo od chujni zależny i o znacznie mniejszej mocy. Śrut Przechuj jest tworem autonomicznym i wszechwładnym, i grzybnia będąca odnogą chujni (która zaś jest wcieleniem przechujni) jest mu niestraszna. oddam jeszcze tylko zwyczajowe honory dla Śruta Przechuja i spierdalam do roboty. śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dzięki kolego za wyczerpujący wykład o Śrucie przechuju, chujni oraz grzybni. Nareszcie zrozumiałem o co chodzi :P. A autorowi tego posta życzę jak najwięcej Śruta przechuja w przesranym chujnią życiem.

  0

  0
  Odpowiedz