Fotokomórki w kiblach!!!

Witam! Strasznie się wkurwiłem ostatnio będąc w toalecie publicznej zlokalizowanej w Gali. No niech mi ktoś powie poco tam robią oświetlenie na fotokomórkę? Nawet wysrać się nie można, bo światło gaśnie w trakcie i nie da się go zapalić nie wstając z sedesu z obsraną dupą!!! Śrut i chuj!!!

33
36

Komentarze do "Fotokomórki w kiblach!!!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Oszczędzają światło, bo ludzie nigdy go nie gaszą po skorzystaniu z toalety.Chociaż i tak światło na fotokomórkę jest bez sensu bo potrafi wkurwić.. tak samo jak automatyczne spłukiwanie wody.Siadasz na kiblu, sikasz a tu ci nagle tyłek zalewa 😀 Ciekawe co będzie następne, ugniatanie pęcherza coby ludzie nie musieli w kolejkach czekać ?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. a co Ci przeszkadza brak światła ?? po ciemku się gorzej się wysrasz niż ze światłem?? czy nie trafisz papierem w dupe??

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zgadzam się w pełni z autorem. A jeszcze gorzej, jak lejesz na stojąco! Znam taką knajpę, gdzie w kiblu światło gaśnie po kilku sekundach i trzeba cofnąć się z półtora metra od muszli i pomachać, żeby złapać się w fotokomórce. Ostatnio zaszczałem przez to podłogę i ścianę. Na szczęście nie siebie. Śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Oszczędzają światło, za to rosną im chyba koszty sprzątania tych sraczy bo ściany i podłoga ciągle obszczane.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jest zajebiści drodzy Chujowicze.Zawse można gównem rzucić o ścianę – zadziała ale jak to ww chujowicz zauważył, machanie kutasem żle wpływa na celność strumienia do pisuaru. A z oszczędzaniem światła to chyba się ktoś na łby zamienił…

  0

  0
  Odpowiedz