Głupia sraka na przejściu dla pieszych!!!

Wczoraj wkurwiła mnie taka sraka na przejściu dla pieszych. Był korek spowodowany zajebiście szybko postępującą przebudową wiaduktu i samochody stały w korku, średnia prędkość wg. komputera pokładowego 3km/h… Na szczęście kierowcy byli bardzo wyrozumiali, nikt się nie pchał, ludzie się wpuszczali na wzajem… Gdy przejechałem rondo musiałem się zatrzymać na przejściu dla pieszych, bo zmieniło się światło, a za mną widzę w lusterku, że się wepchnął ktoś jeszcze na pomarańczowym i blokował rondo i wszyscy na niego trąbili, więc ja wjechałem do połowy przejścia dla pieszych, żeby gościu się za mną schował (oczywiście nie było pieszych, a przede mną było w chuj zajebane samochodami ps. akcja rozgrywa się w wielkim polskim mieście). Nagle zza krzaków i Castoramy pojawia się matka z wózkiem, która chce przejść na drugą stronę jezdni (oczywiście ma ok 3 m szerokości pasów przed moim samochodem) i drze na mnie japę, że nie umiem jeździć, pokazuje łapskami na mój samochód, krzyczy, że nie umiem jeździć, światło się zmienia, a ta kurwa nie chce mi zejść z drogi, ja na szmatę trąbie, a ona że jej mąż jest policjantem i zaraz przyjedzie mi wlepić mandat… Ochujeć można, niektórzy są tacy nie życiowi, siedzą w domu, a jak już wychodzą to robią wszystkim problemy, że świat nie jest taki jak im się wydaje albo jak w brazylijskich telenowelach… Pomijam też, że długie siedzenie w domciu na macierzyńskim powoduje wybujałą fantazje, znudzenie i szukanie sensacji…

27
52

Komentarze do "Głupia sraka na przejściu dla pieszych!!!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. co za sucz…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Babka miała rację. Po cholerę wjechałeś na przejście. Idiotą był ten za Tobą, skoro nie przewidział żółtego. To że on jest idiotą i łamie przepisy, nie znaczy że Ty masz robić to samo.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Coś w tym jest, z tym zatracaniem przez matki z wózkiem poczucia rzeczywistości na drodze. Też jeżdżę po dużym mieście i co chwilę natykam się na durne cipy (bo jak to inaczej nazwać?), które najpierw wypychają na jezdnię wózek zza autobusu lub czegoś dostatecznie zasłaniającego widoczność, traktując Bogu ducha winnego dzieciaka jak czarodziejską różdżkę do zatrzymania jadących aut, a dopiero potem same wyściubią nochala, aby zobaczyć, czy aby na pewno nic nie jedzie.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Ludzie, którzy w życiu nie prowadzili samochodu są po prostu nieżyciowi. Włażą bezpardonowo na jezdnię nie wiedząc, że samochód jadąc nawet 40 km/h w miejscu się nagle nie zatrzyma. Łażą po poboczu bez odblasków nie zdając sobie sprawy z tego, jak bardzo chujowo są widoczni i że kierowca widzi ich dopiero na 25 metrów od maski swojego samochodu. Ale to do nich nie dociera.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. głupi babsztyl

  0

  0
  Odpowiedz