I jak tu się wyleczyć?

Idę ze znajomymi na piwo. Wszystko ładnie, nagle okazuje się, że zgubiłam portfel. I chuj, dowód w dupę i prawo jazdy w dupę. Ze stresu nie śpię całą noc, mimo, że nie ma czego się bać – znajdzie się i wiem to, ale kurwa. I tak się cykam, że ktoś złośliwy wypierdoli to do kosza i będę musiała wyjebać 130 złotych na zrobienie nowych. Na dodatek szukając portfela zgubiłam klucze od domu. Tydzień temu dostałam pierdolony mandat, 112 złotych. Chujnia i śrut, kurwa. Jak tu się wyleczyć z depresji, kiedy życie daje ci nieprzerwany wpierdol?

33
20

Komentarze do "I jak tu się wyleczyć?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. 35-letni prawiczek- masz chęć na terapię?

  9

  3
  Odpowiedz
  1. Are you ready? Are you ready? To say yes?

   3

   1
   Odpowiedz
 3. Zauważyłam że jak pisze jakąś chujnię dziewczyna, to dostaje milion minusów, za to że jest dziewczyną. Ale co się dziwić to strona dla frustratów seksulanych, wiecznych prawiczków

  11

  31
  Odpowiedz
  1. Tak nie jest, oceniają wedle tematu a nie płci, a jak jakaś feministyczna pizda napisze temat to minusy pójdą, bo kurestwo nie dość żę niedojebane to jeszcze uwala życie innym, no ale takie pizdy to bym deportował do kalifatu niemieckiego do kolonii

   20

   11
   Odpowiedz
  2. Haha również to zauważyłam.

   0

   10
   Odpowiedz
 4. ty się lepiej martw, ze ktoś może tego NIE wyrzucić do kosza, tylko pójdzie do znajomej w banku i zadłuży Cię na grubą kasę.

  20

  0
  Odpowiedz
  1. więc niech założy konto w biurze informacji kredytowej. Pierwszy okres – nie pamiętam na jak długo – jest za darmo. A masz info czy kto ci chwilówki nie wziął na twoje nazwisko, bo inaczej dowiesz się dopiero od komornika.

   6

   0
   Odpowiedz
 5. Jesteś pieprznięta. Natura powinna cię już dawno wyeliminować.

  4

  7
  Odpowiedz
 6. Jak masz takie przygody,to znaczy ,że nie masz czego szukać na tym świecie.Jutro spadnie ci na łeb cegła w drewnianym kościele.

  4

  5
  Odpowiedz
 7. Po co Ci prawo jazdy idąc na piwo? Wystarczy banknot i ewentualnie dowód, którego wyrobienie jest darmowe w razie utraty. Na piwo, imprezy itp. bierze się minimum potrzebnego.

  7

  0
  Odpowiedz
 8. Cieszył bym się jak bym tylko takie mandaty po 100zl dostawał…. Ostatnio dostałem 800fr kary wiec spierdalaj

  1

  5
  Odpowiedz
 9. Shit happens. Don’t worry. A roztargnienie świadczy o wysokim IQ. I depresja też.

  0

  2
  Odpowiedz
 10. Sorry, ale to nie życie daje ci wpierdol, tylko ty sama zamiast obchodzic sie z najcenniejsza rzeczą jaką masz (portfel) jak z jajkiem, to najebujesz się w 3D i później takie cyrki…

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Co za pizda durna !

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Depresji to dostaniesz jak ktoś weźmie kredyt na 300 tysięcy na ten twój dowód a bank powie „chuj nas to obchodzi, jest dłużnik niech spłaca”. Miłego dnia..

  2

  0
  Odpowiedz

  1. Depresji to dostaniesz jak ktoś weźmie kredyt na 300 tysięcy na ten twój dowód a bank powie „chuj nas to obchodzi, jest dłużnik niech spłaca”.”
   W takiej sytuacji zadbałbym aby prezes i zarząd banku dostał ołów w czaszkę za próbe wyłudzenia.I by litości nie było.

   0

   0
   Odpowiedz