Jak tu oglądać mecz?

Jak tu do kurwy nędzy oglądać mecz, jak u sąsiada transmisja jest szybciej o jakieś 3 sekundy? Oczywiście nie miałoby to żadnego znaczenia, gdyby ów sąsiad nie musiał koniecznie oglądać meczu z głośnością podkręconą na cały regulator, tak że u mnie słychać wyraźnie komentarz z jego odbiornika. A więc idzie akcja i na kilka sekund przed jej końcem już wiem czy będzie gol, spalony czy spartolą akcję. Kurrrwa. W ogóle ten pacan ma nasrane pod kopułą, bo często właśnie musi oglądać różne pojebane rzeczy na full. Każdy mecz (nie wspomnę o tym, że na mudial 2010 kupił sobie wuwuzelę i w bloku napierdalał nią przez miesiąc), a to jakiś pierdolnięty festiwal opolski, a jak gdzieś puszczą „ja uwielbiam ją…” to całe osiedle musi tego gówna słuchać. Co ciekawe oprócz discopolo lubi muzykę „łupu cupu” i tak ze 3 raz w tygodniu jest seans dudnienia po 2-3 godziny. Ale NIC mnie tak nie wkurwia jak to jego oglądanie meczu na full i spierdolenie mi całych emocji. Oczywiście typowy burak, bo na prośbę żeby ciszej oglądał nie odzywa się do mnie od pół roku a robi dalej swoje. I to koleś wcale nie małolat bo przed 40, ale już dawno przekonałem się, że mądrość nie przychodzi z wiekiem. Staram się chodzić do kumpla albo do knajpy, no ale też bez sensu ciągle wychodzić z domu żeby w spokoju mecz obejrzeć.

60
57

Komentarze do "Jak tu oglądać mecz?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dzwoń kurwa na milicje.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Koleś weź nie pierdol tylko idź do sąsiada i razem oglądajcie te mecze. Tako rzecze Ci ja kobieta sąsiada. Zapraszamy. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Wypisz, wymaluj to o Pawle z Boru w Sosnowcu:/

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ciekawe, czy jeśli kupiłbyś taki pilot do wszystkiego, to dałoby radę przyciszyć?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jeżeli ni potrafisz się z ciulem dogadać co do emitowanych przez niego decybeli, ani nie jesteś w stanie zrobić czegoś co w normalnym, obywatelskim i cywilizowanym społeczeństwie uważane jest podstawowy standard w takim wypadku – czyli zgłosić jego uciążliwość organom ścigania, to pozostało ci już tylko zainwestować parę zetów w słuchawki.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Twoje śmieszne problemy są dosłownie niczym. Nie znam Cię, ale wkurwia mnie ludzka hipokryzja, a Ty jestes jednym z hipokrytów. Dlaczego? Bluzgasz na gościa i zarzucasz mu niski poziom inteligencji, podczas gdybyś Ty miał cho trochę wyższy zająłbyś się bardziej kreatywną rozrywką/ hobby. A prawdziwe emocje są wtedy, gdy uprawiasz dziki seks ze swoją kobietą życia w spadającym samolocie wprost na sejm i senat RP, czemu towarzyszą takie uczucia jak podniecenie, strach, łzy jednocześnie płyną ze świadomości tego, że zaraz straci się najbliższą osobę ale i z radości bo jest się świadomym, że zaraz uwolnimy 38mln rodaków. Istna mieszanka wybuchowa. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to miałbyś dostęp do luksusowych kanałów telewizyjnych, gdzie wyprzedzenie transmisji sportowej wynosi 10 minut. Po tym, jakby siadł gol, to miałbyś jeszcze czas, żeby obstawić to zdarzenie u bukmachera i ojebać takich frajerów jak ty. Myślisz, że to niemożliwe? Twoja sprawa. Ale ciekawe, że uważasz się za wielkiego patriotę i znawcę piłki, a jakoś kasy z zakładów nie masz i nadal gdzieździsz się w wielkiej płycie i słuchasz jak sąsiad na tobą sra lub ogląda TV. Wraz z Jasiem Kulczykiem golimy takich jeleni tu i tam tak, że przed postawową konsumpcją zostaje wam już 400 zł z ośmiu stów wypłaty.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jesli to jest twoj glowny Problem zyciowy, to gratuluje. Ja mam inne problemy. Idz w chuj razem z tymi meczami. Nienawidze pilki noznej i wszystkich agresywnych, jabanych kiboli. I graczy, ktorzy nie umieje sklecic normalnego zdania.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Kup sobie słuchafony…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ty znajdź sobie lepsze zajęcie meczowy zjebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. słuchawki sobie kup

  0

  0
  Odpowiedz
 13. To kurwa nie ogladaj meczy. Rozrywka dla idiotow.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Haha co, źle? Masz wieści z przyszłości xD

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Oglądaj na słuchawkach ;D

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Słuchawki synu…

  0

  0
  Odpowiedz
 17. A ja uważam, że to imć pan bum cyk cyk aka wuwuzela powinien kupić sobie słuchawki i słuchać techno, meczu i łikendu aż mu kurwa krew tryśnie z uszu.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Jakby to się działo w Rzeszy to po 10 minutach słuchania telewizora na full miałbyś Polizei na karku, ale to Polandia, więc nie dość że chuja pewnie zrobisz to zostaniesz zjebany przez buractwo które zostało w kraju, co widać wyżej w niektórych komentarzach. Sorry, nie wiem czy wielka płyta, ale wiem, że nawet w wielkiej płycie trzeba dość głośno dojebać żeby było słychać wyraźnie w drugim mieszkaniu. Dzwoń na pały niech burak płaci.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Z tym meczem to prawdziwa chujnia – darcie ryja sąsiada po golu 3 sekundy wcześniej… bezcenne, a raczej przesrane :]

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Pierdole ciebie i te twój mecz zjebany frajerze!

  0

  0
  Odpowiedz