Jebani fryzjerzy

Opierdolono mnie na chłopca. Już mam tego dość. Gdzie bym nie poszedł te kretynki nigdy nie wiedzą jak ostrzyc. Gdzie one się uczyły do chuja wafla, że wyglądam teraz jak pół dupy zza krzaka. Wstyd się ludziom pokazać na mieście. Chujnia i śrut w jednym.

59
51

Komentarze do "Jebani fryzjerzy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. będzie pani zadowolona, będzie pani zadowolona… fryzury jak z katalogu się zachciewa, krótko to ostrzygłam krótko, co marudzi, niech se idzie do konkurencji tam tak samo… niestety taka rzeczywistość, ale czasem pójdzie chce się coś zrobić drożej, a tu rozczarowanie, bo jest tak jak tam gdzie taniej…

  1

  0
  Odpowiedz
 3. To i tak chuj. Sam noszę długie pióra, a jak idę trochę skrócić to każda kurwa ścina mnie tak samo, za krótko, z jebaną grzyweczką i wyglądam jak bab. I każdej kurwie tłumaczę jak chcę a te dalej swoje. I przez pół roku chodze jak zjeb

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Nie martw się teraz jest moda na pół dupy zza krzaka.Pewnie chcesz się podobać,a jak tak to lepiej zajmij się robieniem kasy to każdemu się będziesz podobał.

  0

  2
  Odpowiedz
 5. ‚Opierdolono mnie na chłopca ‚ ‚ Gdzie bym nie poszedł ‚ .. skoro facet z Ciebie to obcięli Cię na chlopca , czego oczekujesz ? ze grzyweczke Ci zrobią i na babe zetną ?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. do czego to doszlo zeby chlopak po wyjsciu od fryzjera narzekal ze wyglada jak chlop. A JAK CHCESZ WYGLADAC JAK BABA TY ID**TO ?? ppewnie chodzisz w rurkach.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. mnie tez obcięto na chłopca, tylko że ja jestem dziewczyną to dopiero była chujnia ale na szczęście to było 3 lata temu, i chodź moje włosy wolno rosną mam już do ramion.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Jeśli jesteś z okolic Rzeszowa mogę polecić zaufaną, tanią i mega fryzjerkę 😀 pozdrawiam ^^

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Nosz kurwa, a ja poszłam ostatnio na ‚ścięcie końcówek’.. Seriously? Ujebała mi frajerka (czyt.: fryzjerka) z 10cm. Nie, dziękuję..

  1

  1
  Odpowiedz
 10. Idź na ministranta 😀 (żona tego od mesia)

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ja też byłem ostatnio u fryzjera i są tam trzy fryzjerki. Dwie tną nawet spoko i jak mnie dobrze opierdolą, to z przyjemnością daje jej te 20 zł. Ale jest tam ta trzecia pizda… Już dwa razy pod rząd na nią trafiłem i dwa razy pod rząd ścięła mnie jak fleta. Jakieś kurwa schody, krzywo, ni to normalnie ścięty na chłopa ni to opierdolony na pałe – straszna masakra. A potem czekaj miesiąc, aż podrosną i znowu idź i się stresuj, że trafisz na sukę.

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Nie martw się ja przeszedłem przez 3 fryzjerów i mam średniej długości włosy ale nie takie jak chciałem tylko źle się układają do cholery!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jakieś 20 lat temu jak chodziłem jeszcze do szkoły to obok był fryzjer. Można go było poprosić o jakakolwiek fryzurę ale i tak pała zawsze obciął w jeden sposób. Może te twoje fryzjerki pobierały u niego naukę.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Mnie strzyże moja kobieta. Nie jest fryzjerką, ale tak ją wyszkoliłem, że teraz jestem zawsze zadowolony. A do tego nic nie płacę i nie tracę czasu, bo mam na miejscu.

  0

  1
  Odpowiedz