Kupa taka jakiej nie było jeszcze…

Witam. Widzę, że chujnia dopadła mnie na dobre i zadomowiła się w mojej zjebanej egzystencji. Zaczęło się od tego zafajdanego w dupę choróbska, które dopadło całą moją rodzinę, w tym mnie. I 2 tygodnie pracy poszło się walić, córka na zastrzyki, żona jakby lżej przeszła i całe szczęście w zasranym nieszczęściu bo od lutego do pracy szła. Ale co z tego, wypłata pod koniec miesiąca, a chujnia dopadła już teraz w bezlitosny sposób nasz domowy budżet. I się w pizdu zaczęło wszystko sypać, narobiłem długów, dziecko do tej pory w domu siedzi, nawet do przedszkola nie można oddać, a kto ma z bidulą siedzieć w domu jak nie ja, bo dziadkowie wypięli się na dłuższą metę, trochę tam na początku pomogli jak dziecko na zastrzyki chodziło. A teraz ja muszę siedzieć w domu, interes stoi, a długi rosną. No ale myślę sobie wezmę kredyt, i tak miałem wziąć na rozwój firmy. Rozwoju może aż takiego nie będzie ale przynajmniej długi pospłacam. No i polazłem do zasranego banku, a tu mi koleś problemy stwarza, że niby ja w BIK-u jestem. O ty cwelu – myślę sobie. Poręczyciela chcesz? Proszę bardzo. No i chujnia następna, bo na decyzję czekam już 4 dni, a to tego skurwieloszcza nie można się nawet dodzwonić. O żesz w dupę chujnio – dlaczego mnie tak się uwzięłaś? Będę musiał samochód sprzedać, bo te szmaty z banków różnych wydzwaniają i dupę trują, a ja mam ich serdecznie dość. A jak ten z banku nie zadzwoni to mu kuźwa w dupę nakopię i bratków nasadzę. Śrut.

28
51

Komentarze do "Kupa taka jakiej nie było jeszcze…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Widzę, że masz bardzo poważny problem. Długi nigdy nie były lekką sprawą. Jeżeli mógłbym Ci coś doradzić to za cholerę nie bierz kredytów! To droga do piekła! Coś o tym wiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Bierzesz kredyt na spłacenie długów? Pojebało cię? Ogranicz wydatki. Browar, fajki, jeśli używasz, słodycze i inne bzdrele. Ty z żoną przechodzicie na dietę chleb i woda. Córce tylko dawajcie normalnie jeść.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. po samej wodzie i chlebie jest sraka !! czyms to trzeba uzupelnic.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Stary, jeszcze podziękujesz temu chujowi z banku. Jak jesteś w BIKu to nie ma chuja, z czego to spłacisz? Wydaje Ci się że dasz radę? Nie chrzań że nie chcą dać kredytu bo się zajebiesz ze spłatami. To pętla na szyję

  0

  0
  Odpowiedz